TACTICAL DAY

[email protected]

+37064892381

Tactical Day karinio laisvalaikio poligonas  įsikūręs prie Vievio (60km nuo Kauno). Poligono teritorijos plotas net 15h. Poligone daugybe pastatų, kurių bendras plotas siekia net 6000kv/m. Poligone organizuojami bernvakariai ir mergvakariai, airsoft (šratasvydžio) žaidimai, karinės pramogos, išgyvenimo kursai. Jeigu tau patinka karinis laisvalaikis, tikrai rasim ką pasiūlyti. Karinė pramogos ir airsoft renginiai www.tacticalday.lt

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Geras geimas.. geri organizatoriai.. gera vieta
Kaip ir visad, TacticalDay komanda pasirūpins jog jūsų savaitgalis būtų pilnas įspūdžių ir visa tai padarys visu 100%
Kiekvieną kartą atvažiavęs sutinku naują intriguojantį scenarijų, naujus žaidybinius elementus, pasišventusius ir puikiai koordinuojančius vadus, vis tobulėjančius kolegas airsofterius ir, jei vežuosi naujoką, tai tik į Tactical! Tęskit, vyrai!
Kaip visada, aukštas vadų lygis ir žaidimo įtampa išlaikyta iki galo nepaisant pliaupiančio lietaus. Generatorius, kuras, dropai - garantuota nuolatinė dinamika. Ačiū nuo PRIME CORPS komandos! Greičiau pakartot!
Šitas buvo geras žaidimas. Daug veiksmo, daug įvairios veiklos ir šiandien mums sekėsi 🙂. Gerai praleidau laikā. Ačiū. P.S. reikia naujo matiugalniko, nes gaila buvo vedančiojo balso stygú 🙂
Scenarijus kaip visada geras, tik gaila, kad priešininkai silpnoki :)) ačiū vadui ir likusiai komandai už gerą darbą!
Išskirtinai smagus žaidimas, labai gera komunikacija bei koordinacija su pusės vadovu SPK pusėje. Žaidime pasisekė dalyvauti tiek ginantis, tiek puolant, tiek atsilaikant prieš pasalą. Jautėsi milžiniškas organizatorių dėmesys į detales. Savito džiaugsmo sukėlė ir galimybė galiausiai "praskrist" su sutvarkytu "sraigtasparniu". Ačiū!