OASIS 0.1

Renginio pradžia
2024-05-31 (P)
20:00
Renginio pabaiga
2024-06-02 (S)
12:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
LARP
Greičio limitai
Kaina
75 EUR.

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
122
Patvirtintų
121
Apmokėjusių
82

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

INFORMACIJĄ APIE ŽAIDIMĄ NUOLATOS PILDOMA-TVARKOMA

INFORMACIJA APMOKĖJIMUI

 

https://www.youtube.com/watch?v=C5H1kxBvKDU

Iš Serijos "Kas jeigu...?"  Mes perkelsim jūs į 2020 m. kada po pasauli pasklido mirti nešantis virusas - tik ši kart jis nėra persergamas kaip gripas. Virusas išlydo žmogaus smegenis palikdamas jam tik pačius primityviausius norus tai yra pasimaitinti. Pasaulio žmonės susiduria su išgyvenimo klausimų, valdžia evakuoja pagal svarbą kiek įmanoma daugiau žmonių. Karinės bazes bunkeriai ir kita tampa laikinais prieglobsčiais visiems kuriems pavyko staigiai sureaguoja arba pasisekė pakliūti į gelbėtojų rankas. Po kelių nesėkmingų bandymų evakuoti likusius gyventojus iš miestų ir gyvenviečių, naujoji valdžia nusprendžia palikti juos likimo valiai. Karinės bazes ir bunkeriai pradeda evakuacija į saugias vietoves, paliekamos tik kaip stoteles atsargų pildymui. Iš bandančiu pasipriešinti tokiam įsakymui spec. padaliniu ir personalo sukuriamos grupės liekančios dirbti ir tirti viruso evoliuciją. Jie mažomis grupėmis apgyvendinami specialiuose vietose labiausiai nutolusiose nuo miestų ar gyvenviečių tam kad kuo ilgiau ir ramiau galėtų dirbti savo darbą.  Po dviejų mėnesiu nesulaukdami pagalbos didele išgyvenusiu grupė palieka vieną iš miestelių ir mažai apgyvendintoje vietoje sukuria sau gyvenviete, susikūrę tam tikra tvirtove ir turėdami pakankamai resursų gyventojai pasivadina Oasis. Radijo ryšių pradeda kviesti visus išgyvenusius prisijungti prie jų. "Čia Oasis. Mes turime maisto, vandens ir stogą virš galvos - esam vietoje kurioje infekuotų nėra. Visiems tiems kurie nebetiki kad pagalba ateis. Kviečiame atvykti pas mus ir savo rankom prisidėti prie ateities kūrimo- mūsų koordinatės..."

From the series "What if...?" We will take you back to a year of 2020 when a deadly virus started spreading around the world, only this time it was far more dangerous and contagious than flu. The virus melts the human brain, leaving him with the most primitive desires such as hunger for the human flesh. The people of the world are trying to survive, and the authorities are evacuating as many people as possible in an order of importance. Bunkers of military bases and others become temporary shelters for all those who managed to react quickly or were lucky enough to fall into the hands of rescuers. After several unsuccessful attempts to evacuate the remaining inhabitants from cities and settlements, the new government decides to leave them to their fate. Military bases and bunkers begin to be evacuated to safe areas, left only as stops to resupply. For those trying to resist such order, combine their forces and form special units to remain working and studying the mutations of the virus in the contaminated places of the earth. Those people are usually accommodated in small groups in special places farthest from cities or settlements so that they can do their work for as long and as quietly as possible. After two months without any help, a large group of survivors left one of the towns to create a settlement for themselves in a sparsely populated area. Radio communications begin calling for any survivors to join them. "This is Oasis. We have food, water, and a roof over our heads - we are in a place where there are no infected people. For all those who no longer believe that help will come. We invite you to come to us and contribute to the creation of the future with your own hands - our coordinates..."

Legendos

- Tyliau, jau tuoj turėtų prasidėti. - paauglys berniukas sudraudė visus atėjusius paklausyti net ir tuos kurie buvo jau suaugę.
- Gal bloga banga, pasuk šiek tiek..- jaunuolis jau tiesė ranką prie reguliuojamosios dalies. Bet čia pat gavo per pirštus.
- Kantrybės jau dabar turi prasidėti kiekvieną dieną tuo pat metų.
Tylus ir tolygus radijo šnypštimas nutrūko, pora kartų pasigirdo tylus kostelėjimas ir didesnis triukšmas "Čia Oasis. Mes…vandens ir…nėra užsikrėtusių…mūsų koordinatės…" transliacija baigęs. Susirinkę žmonės sužiuro vienas į kitą. Vieni buvo nustebę kiti nusivylė - nes neišgirdo pilnos žinutės.
- Rytojui reiks išeiti ir pajungti antena kur nors aukščiau kad galėtumėm išgirsti pilna žinutę. - pasakė jaunuolis bandęs pasukti tumbleri. Visi linktelėjo galvomis.
- Neskubėkit, taip žinutę galėjo siųsti ir žmonės su blogais kėslais, be to pavojinga eiti į lauką kai ten knibžda pasmerktieji.
- Užsičiaupk seni! - jaunuolis atsistojęs visu ūgiu kreipėsi į senolį sėdintį kampe. - čia dėl tavęs mes užstrigome. O progų pasprukti buvo daugybė.
- Čia dėl manęs jūs dar iki šiol esat gyvi. - ramiu balsu stuksendamas lazda i medines grindis atsakė senis. - būtumėt dabar vergavę kokiai karalystei ar kaip ten ją…
- Ačiū tau pone seniūnė, - pašaipiai atkirto jaunuolis - mes visi gerai atsimenam kokia kaina sumokėjom už tai kad mūms leista gyventi ramiai.
Senis tik pačėpsėjo, bet atsakyti neišdrįso.
- Ruoškitės rytoj išeinam į išorę, išrinkit geriausią įranga ir bandysim pakabinti tą sumauta antena aukščiau vėliau kai išgirsim visa pranešimą - spręsime ką daryt toliau.

Specifinės taisyklės

INFORMACIJA APMOKĖJIMUI

Gavėjas: Andrius Minkevičius
Sąskaita: LT267044090109810758
Mokėjimo paskirtis: Renginys "Oasis" 2024.05.31 "tavo slapyvardis" (jai mokat ir už kitą žaidėja taip pat nurodykite "slapyvardi" kuris yra naudojamas sratas.lt platformoje.)
Renginio kainą išgyvenusiems iki 2024.05.27 dienos 75
eur.

 

ZOMBIŲ TAISYKLES VIDEO 

https://www.youtube.com/watch?v=FNyBXzFMmVU&t=1s

 

SUŽEIDIMAS, MIRTIS IR ATGIJIMAS

Bet koks pataikymas iš šratasvydžio ginklo į bet kurią kūno, ar ekipuotės dalį skaitomas kaip sužeidimas, rikošetas taip pat skaitomas kaip sužeidimas. 

Sužeistas žaidėjas privalo sušukti "sužeistas" ir pritūpęs ant kelio išsiimti raudoną liemenę. Žaidėjas iš savo sužeidimo vietos gali pajudėti 2 metrus siekiant netrukdyti koviniams veiksmams, taip pat siekiant nepakliūti po pakartotina ugnimi. Žaidėjas privalo priimti tokia pozą kad maksimaliai sumažintų savo siluetą ir užsidėti raudoną liemenę taip, kad kiek įmanomą daugiau žaidėjų identifikuotų kad jis yra sužeistas. Žaidėjas imituoja skausmą ir gali prašyti pagalbos. Žaidėjas taip guli 10 min. kol nenukraujuoja mirtinai. Mirštant, žaidėjas esantiems šalia kitiems žaidėjams turi pasakyti "aš mirštu", ar kitais aiškiai suprantamais žodžiais, kad šalia esantys žaidėjai suprastų, kad žaidėjo jau neįmanoma sutvarstyti. Sužeistą žaidėją galima sutvarstyti ir stabilizuoti, tam reik turėti spec. medicinos priemones. Sutvarstyti sužeistąjį gali ir asmuo  iš kitos frakcijos, jei gydomas žaidėjas yra iš priešiškos frakcijos -  rekomenduojama prieš pradedant gydyti - surišti rankas, el. izoliacine juosta vienu sluoksniu imituojant  paėmimą į nelaisvę. Sutvarstytas-stabilizuotas žaidėjas privalo imituoti nuolatinį  sutvarstytos vietos skausmą ir kreiptis pas asmenis galinčius sutvarkyti iki galo jo žaizdas. Sužeistą žaidėją kitas žaidėjas gali pribaigti iki galo, imituodamas dūrimą peiliu arba prieidamas prie žaidėjo 1m atstumu - pasakydamas "pribaigtas" iššaudamas iš šratasvydžio replikos į žemę. Sužeistas ir sutvarstytas žaidėjas negali bėgti, gali tik vaikščioti, imituodamas skausmą. Tvarstį gali nuimti tik Oasis paskirtas medikas arba kitose bazėse stars arba imperium. 

Zombio-užkrėstojo sužeidimas.

Zombiui prilietus žaidėją su šalto ginklo imitaciją - žaidėjas skaitomas kaip sužeistas, priklaupia ant vieno kelio ir užsideda raudoną liemenę. Atsigula, ar priklaupia taip, kad kiti žaidėjai identifikuotų,  kad jis yra sužeistas. Gali pajudėti 2 m. tam kad netrukdytų žaidimo eigos. Imituoja skausmą, gali šauktis pagalbos. Tokį sužeistą žaidėją galima sutvarstyti.  Kai zombis ne tik priliečia žaidėją bet ir imituoja jo įkandimą - draskymą, žaidėjas skaitomas užkrėstų. Žaidėjas užsideda raudoną liemenę ir kiek įmanoma nerodo gyvybės ženklų. Laukia 10 minutes, arba iki tol kol aplinkui baigiasi koviniai veiksmai, paruošia inventorių zombio vaidybai. Priklausomai kokiai frakcijai priklauso žaidėjas į tą bazė ir keliauja buvęs kolega o dabar zombis, jai žaidėjas priklauso tiesiog išgyvenusių grupei jis keliauja į starto tašką. 

Veiksmai po zombio įkandimo

Žaidejas keliauja į savo bazę Oasis, Stars ar imperium (kaip zombis). Bazių ginejai apšaudo zombi ir identifikuoja, kad jų komandos narys yra žuvęs - užkrėstas. Tada žaidėjas keliauja į starto tašką. Čia laukia kol susirinks reikiamas skaičius naujai išgyvenusių grupei. Reik prisiminti kad naujoje isgyvenusioje grupėje, nebėra to pačio personažo kuria buvo sukandziotas zombio tai yra naujas žmogus. Todėl reikėtų pasiruošti sugalvoti kelis vardus savo personažui. Tai gali būti ir brolis dvynys prieš tai mirusio personažo, arba kitas išgyvenęs kuris rado kuprinė su rūbais ir užsidėjo dėl to yra panašus. 

ŽAIDĖJŲ ATGIJIMAS.

Žaidėjai atgyja tik numatytoje starto vietoje. Mirės žaidėjas ateiną į starto vietą ir laukia kol susirinks grupė mirusių kurie imituos naujai atėjusius į teritoriją. Yra galimybė papildomai atžaisti zombį tam tikrą laiką ir ieiti į teritoriją nelaukiant kitų žaidėjų. 

Vaistai tik ką užsikrėtusiems

Galimai žaidimo metų bus sukurtas vaistas leisiantis pagydyti žaidėją kai jam bus įkasta. T.y. po įkandimo reikia suleisti antidota iki jam pavirstat zombių - per 10 min. Po vaistų suleidimo dedamas tvarstis ant įkandimo vietos žaidėjas skaitomas sužeistų.

Zombių nužudymas 

Zombiai teoriškai nemiršta, juos galima sulėtinti arba visiškai laikinai apriboti judėjimą. Zombiai reaguoja į įvairius dirgiklius. Tarkim pataikius į galūnę zombis jos laikinai negali naudoti. Pataikius zombiui į korpusą, galimai zombis tai supras kaip kliūtį priešais save ir pakeis judėjimo kryptį. Yra dar daug teorijų kurias reikės patikrinti žaidimo eigoje. 

QUESTINAI DAIKTAI IR KT.

Žalias lipdukas ant daikto reiškia tai kad šis daiktas dalyvauja žaidime. Pažymėtus žalios spalvos lipduku daiktą/įrenginį ir kt. galima imti, nešti, parduoti ir keisti - pasilikti sau ir panaudoti. 

Raudonas lipdukas ant daikto reiškia tai kad šis daiktas dalyvauja žaidime. Pažymėtus raudonos spalvos lipduku daiktą/įrenginį ir kt. galima imti, nešti, parduoti ir keisti - tik tuo atvejų jai turit užduoti šiam daiktui. Kitų atvejų jus paliekat jį ramybei, galit padaryti nuotrauka ir parduoti paslauga/informaciją apie daikto lokalizaciją bei jo pristatymą. Negalima daikto slėpti ir judinti. Neradus kam šis daiktas reikalingas vis tiek paliekamas jisai ramybei, galimai tai siužeto/scenarijaus dalis. 

 

DAIKTŲ GABENIMAS.

Nešant daiktus į grupuotės lokalizaciją galima juos prarasti, jeigu žaidėjas juos nešantis yra sužeidžiamas, tokiu atveju daiktai nukrenta toje pačioje vietoje, kur buvo sužeistas žaidėjas. DĖMESIO: suimtas žaidėjas negali nešti daiktų į priešų bazę ar jų slėpti.

DĖTUVĖS
Žaidime dėtuvių skaičius neribojimas, bet galima naudoti tik „Real cap“ ir „Mid cap“ dėtuves. Bunkerinės ir „High cap“ dėtuvės draudžiamos. Amuniciją lootinti galima iš dėtuvių, kurios yra sudėtos ekipuotėje, replikoje esanti dėtuvė nelootinama.

BAZĖS PUOLIMAS, ŠTURMAS

Į bazės vidų galima patekti tik pro bazės duris. Tai yra perlipti sieną tvorą ir kt. draudžiama. Atidaryt duris galima bus tik pataikius į spec. priemonę virš bazės durų - tam reikės gauti granatsvaidžio imitaciją (pataikius į spec. ženklą žaidėjai privalo atidaryti duris ir prasideda šturmas, durys gali būti sutaisytos po 20 min. Tarkim puolantiesiems nepavyko patekti į vidų arba besiginantis atrėmė visus puolimus ir bandymus patekti į bazės vidų. Jai per tą laiko tarpą puolantieji vis dėlto pateko į vidų, durys negali būti sutaisytos - tai yra kova vyksta iki kol viduje likę visi gynėjai arba puolantieji bus sužeisti, arba pasitrauks iš lokacijos). Patekus į bazės vidų galioja LŠF saugaus atstumo šaudymo taisyklės. Priešui užėmus bazę, bazės gynėjai privalo gulėti ir imituoti mirusius iki tol kol užpuolikai pilnai paliks bazės teritoriją. (Užėmę bazę puolantieji,  gali apieškoti visus sužeistuosius, bei paimti tai, kas vertingo yra ant vado stalo - po stalų. Visa kita traktuojama kaip asmeniniai daiktai, anturažas ir kita.) Kai tik užpuolikai palieka bazę,  mirę žaidėjai palieka savo bazę uždarydami duris ir juda į atgijimo vietą. DĖMESIO: kai yra pataikoma į spec. priemonę ir durys atsidaro, žaidėjai naudoja pirmos klasės ginklus, jai žaidėjas neturi pirmos klasės ginklo naudoja peilio imitaciją. Draudžiama šaudyti iš antros ir aukštesnės klasės ginklų pro atidarytas durys.

 

MAISTAS IR VANDUO.

Maistas ir vanduo yra žaidimo elementas, žaidėjas nešiodamas su savimi maistą rizikuoja ji prarasti. MRE, konservai, bomžpaketai, šokoladai ir kitką, kas yra negendančio galiojimo  gali būti atimta. (jai turite su savimi mamos keptus kotletus, abejotina ar kas atims, susitarkit su prekeiviais ar grupiruotėmis su kuriais dirbsit, kad palikti maistą pas juos. Arba paslėpkite savo atsargas Zonoje).

BBS

Žaidime naudojami tik organizatorių išduoti bbs. Juos galima pirkti ir mainyti, rasti.

Pusės

OASIS

Registracija uždaryta
Užimtumas 10 %
Dress code: civilių arba half camo.
Registracija laikinai uždaryta.
 
 
Tai išgyvenusių žmonių grupė kurie susitiko mažam miestelį. Dalis pabėgusių iš didmiesčio, dalis čia gyvenusių bei atklydusiu iš šalia esančių gyvenviečių. Susirinko įvairių profesijų ir įgūdžių žmonės, o juos sujungė vienas tikslas išgyventi. Dabartinė gyvenvietė buvo tarp kelių didmiesčių todėl pavojus kad čia užklys didelė grupė infekuotų buvo milžiniška. Tačiau radijo ryšių gaunamos nuolatinės žinutės iš valdžios atstovų laukti ir sulauksit pagalbos. Lygiai po mėnesio radijo transliacijos nutrūko eterį užplūdo tik išgyvenusiųjų pagalbos prašymai ir pasikalbėjimas. Tačiau vieną naktį prasmuko viena įdomi transliacija.
" čia kalba S.T.A.R.S. visiems tiems kas laukia ir tiki mumis. Pagalba nebe ateis, valdžia nusprendė palikti jūs tvarkytis patiems. Mes apgailestaujam ir atsiprašom visų kuriems žadėjom kad ateisime. Mes stengsimės nepalikti jūsų ir priversti valdžios atstovus persigalvoti, bet kol kas sprendimas yra toks. Prisiminkite svarbu likti gyviems. "
Nutarta kad reikia išsirinkti strategiškai patogią vietą gyvenvietei kiek įmanoma toliau nuo gausiai apgyvendintų vietų. Sukurti tokią kaip ir prieglauda "oasisa" išgyvenusiems. Grupė išgyvenusių įgyvendina savo planą mažai apgyvendintoje bet strategiškai patogioje vietovėje įkuria stovyklavietė ir pradeda įtvirtinimų statymą. greitu metu Oasis gyventojai pamato kad jiems trūksta žmogiškų rankų-pagalbos statybose. Nuspręsta pakviesti kitus aplinkui galimai išgyvenusius.
Siunčiamas radijo pranešimas "čia Oasis. Mes turime maisto, vandens ir stogą virš galvos - esam vietoje kurioje infekuotų nėra. Visiems tiems kurie nebetiki kad pagalba ateis. Kviečiame atvykti pas mus ir savo rankom prisidėti prie ateities kūrimo- mūsų koordinatės..." Vienas dalykas ko neįvertino Oasis gyventojai kad paskui išgyvenusius ateis ir infekuotų.

S.T.A.R.S

Registracija uždaryta
Užimtumas 10-15 %
Dress code: full camo - patchai. 
Registracija tik komandoms mažiausiai 4 žmonės.
Spec. greitojo reagavimo anti teroristinis policijos dalinys. Prasidėjus viruso protrūkiui lokaliai apgynė savo pozicijas, bei evakavosi iš užkrėstu teritorijų. Pirmosiomis dienomis buvo prijungtas prie karinių pajėgu ir kuo puikiausiai vykdė gelbėjimo operacijos užterštuose miestuose - evakuodavo ne tik pirmo būtinumo asmenis, bet ir kitus išgyvenusius. Ko pasėkoje už aukšta morale buvo apdovanoti laikinosios tarybos, bei duotas leidimas iš išgyvenusiu kurti naujus S.T.A.R.S būrius bei papildyti pajėgas naujais rekrutais. Čia ilgai laukti nereikėjo per kelias minutės nuo paskelbimo apie rinkimą naujų narių plūstelėjo dėkingų išgyvenusiu savanorių bangą.
 
Žvaigždės tapo kaip simbolis išgyvenusiems ir visada susirinkdavo minios laukti jų iš išvykų, vis dažniau jie grįždavo nieko nepešę arba praradę nemažą dali savo būrio. Laikinoji valdžia nusprendžia kad nebeverta aukoti karių, technikos ir daug resursų tam kad išgelbėti likusius išgyvenusius. Todėl nutartą kad S.T.A.R.S. nebevažiuos į gelbėjimo operacijas o prisijungs prie kariškių ir koncentruosis į gyvenviečių gynybą. Taip po dviejų savaičių nuo viruso proveržio valdžia nusprendė palikti savo gyventojus likimo valiai.
 
S.T.A.R.S. yra labai nepatenkinti, buvę policininkai ir išgyvenusieji skelbią apie tai, kad neplanuoja vykdyti šio įsakymo ir skaito jį barbariškų išgyvenusiu atžvilgių. Žvaigždės pradeda savavališkai važiuoti į reidus ko pasiekoje įvyksta vidinis konfliktas. Vietinė valdžią duoda savižudišką įsakymą evakuoti išgyvenusius, bei rasti visus viruso tyrimo rezultatus didelio miesto laboratorijoje. Į šia misiją iškeliauja visi S.T.A.R.S. vadai ir patyrė kariai, kurie taip ir negrįžtą. 

IŠGYVENUSIEJI

Registracija uždaryta

Užimtumas 40 %

Dress code: civil-half camo.

Dėmesio jai registruojatės vienas be komandos ir draugu busit prijungti prie vienos iš išgyvenusiu grupių. Maksimalus grupės didis nedaugiau 8 žaidėjų.

Tai įvairiu profesijų asmenis bei įvairiausių įgūdžių turintis žmonės. Praradę vilti apie tai kad jų ateis išgelbėti valdžios atstovai kariuomenė at kiti griebėsi šiaudo. Bando išgyventi ir atsiliepė į Oasis kvietimą.  Dažniausiai bandantis prasibrauti mažom grupėm mažai ginkluoti asmenis. Tikslas kuo greičiau pasiekti oasisa ir jame apsigyventi. Visus asmeninius daiktus reikalingus šiai kelionei žmonės nešasi kartų. Kiekviena grupė gali turėti savo asmeninių kėslų ir užduočių. Taip pat nepasiekus oasiso žaidėjai gali būti priešiški vieni kitiems bei įtarus. Žaidėjai nebūtinai pasieks oasisa galimai gali pakliūti į kitų grupių gyvuojančių teritorijoje rankas. Tarp išgyvenusių yra daugelis žmonių su savo gyvenimo istorijom ir siaubingom patirtimi.

Aprangos PVZ:

IMPERIUM

Registracija uždaryta
Užimtumas 15-20 %
Dress code: full- camo - atskyremieji ženklai. Dominuoja juoda spalvą. 
Žaidėjams kurie planuoja atžaisti personažus bus nuolaidos. 
 
 
Išgyvenusiųjų grupė kurie ėmėsi drastiškų priemonių tam kad išgyventų. IMPERIUM šaknys tai jėgos-nusikalstamo pasaulio struktūros kurios ėmė vadovautis principu kas stipresnis tas teisus. IMPERIUM grupė grobstė ir už iminėjo išgyvenusių slėptuvės jai nenužudydavo tai minimaliai pasiimdavo tai kas vertingą. Laikui bėgant grupuotė didėjo. Greitais tempais užėmė didelės teritorijas vieno iš miestų ir jas kontroliavo. Augant nusistatę savo vadovavimo principus. Valdė Imperatorius o visi jo vadai parankiniai sudarė kvorumą ir turėjo balsavimo bei pasisakymo teisę. Iš išgyvenusių pagal jų įgūdžius buvo sukurtos grupės, darbininkai - fermeriai ir kt. Dėl žiauraus elgesio su kitais išgyvenusius IMPERIUM grupė surado kelias infekuotų silpnybės kurias kuo puikiausiai naudojo praktikoje. IMPERIUM augo ir tam kad nebūtų jaučiamas nepriteklius buvo nuspręsta prijunginėti vis daugiau išgyvenusių grupių kurios tiektų miestui reikalingus resursus. Tas kas atsisakydavo būdavo sunaikinamas.
Vienoje iš išvykų iš miesto IMPERIUM susidūrė su grupe išgyvenusių gerai ekipuotų ir agresyvių, jie save vadino naująją valdžia - kariuomenė šalies kurios jau nebeliko. Pagautas vienas iš karių atskleidžia daugiau detalių apie evakuacija ir tai kas vyko po to. Išsiaiškinta kad daugelis žmonių valdžios atstovų ir kitu asmenų buvo evakuoti į mažas salas vandeninė kiti asmenis ne tokie svarbūs buvo apgyvendinti plaukiojančiuose miestuose, t.y. didelėse laivų koncentracijos. Iš žemės buvo evakuoti visi kas reikalingi karinės bazės ir laboratorijos likusios žemės paviršiuje iš pradžių buvo tankiai apgyvendinta vėliau dėl didelės infekuotų koncentracijos aplink tokius objektus ir norint sutaupyti amunicija buvo nuspręsta palikti tokias vietas - į jas atvykti tik resursų pildymui.
IMPERIUM keliauja į viena iš tokių bazių, jas ištuština ir gauna dar daugiau amunicijos bei ginklų, pagaliau galima galvoti apie tikros Imperijos sukūrimą. Čia pat randa kitų bazių lokalizacijas bei įdomia informaciją apie mažas laboratorijas mažai apgyvendintose vietose. IMPERIUM vadai nusprendžia kad reikėtų tokias vietas užimti o tie kas pasiduos laisva valia gales prisijungti kaip kariai o dar geriau kaip mokslininkai prie IMPERIUM. Jie sukuria operatyvias žvalgų grupes ir siunčia į artimiausias tokias vietas, pradžiai išvalgyti po to sukelti diversijas ir priversti jungtis prie IMPERIUM. Viena iš diversinių grupių pagauna radijo signalą "Čia OASIS..."
 

ZOMBIAI

Registracija uždaryta

Užimtumas 15 %

Dress code: zombiai su karine ir civilinė aprangą. 

Žaidėjai norintis žaisti už šia frakciją ir savarankiškai pasiruošė žaidimui bus įleidžiami nemokamai (kostiumas, grimas, kaukė).

Infekuoti asmenis, sakoma kad jų jau nebeisgydisi. Turi tik vienintelį norą prasimaitinti, todėl puola visas judančias būtybės. Dažniausiai reaguoja į judančius ir gerai matomus objektus, bet neretai priėję arčiau užuodžia šalia esantį, taip pat neblogai girdi. Infekuotas neturi nervinį-jutiminiu ląstelių todėl ji sunkų nukauti nužudyti. Neretai taiklus šūvis ji gali pristabdyti ir apriboti jo judėjimo galimybės. Jie taip pat turi daug pažeidžiamų vietų arba kitaip silpnybių, jie sunkiai įsibėgėja o įsibėgėję jie negali kontroliuoti krypties - tai yra jai žmogus pakankamai vikrus tai lengvai pabėgs. Neretai infekuoti susirenka į grupės ir vaikšto, tokios grupės ypač pavojingos. 

Rezervas, organizatoriaus nuožiūra.

Tyrimų laboratorijos darbuotojai

Registracija uždaryta

Užimtumas 2-3 asmenis.

Apranga: baltų chalatai ir kita mokslinė įranga.

Registraciją laikinai uždaryta. 

Žmonės paruošti tirti virusą skirtinguose pasaulio vietose. Valdžia už jų darbą žadėjo išlaikyti jų šeimas sauguose vietose. Asmenis gali būti ir profesionalus virusologai o gali būti tiesiog paprastai biologai, slaugytojai ir kitų profesijų atstovai. Pagrindinis tikslas tirti viruso mutacijas ir stebėti pokyčius. Antrinė užduotis sukurti virusui vaistus.