Pykšt Pokšt Airsoft

[email protected]

+37066927157

Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Unikalūs Airsoft (šratasvydžio) žaidimai nepamirštamam Jūsų renginiui, šventei ar vakarėliui. Suorganizuosime Jūsų mergvakarį, bernvakarį ar privačią šventę. Padėsime komandoms tobulinti įgūdžius privačiame žaidime. Sustiprinsime Jūsų įmonės darbuotojų bendruomeniškumą ir komandinę dvasią. 

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

STIRNIAI. PATVIRTINTA 2022-05-22

2022-05-22 09:00
Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Atvyk! Stok į kovą ir parodyk ką sugebi!    Registracija į renginį uždaroma 2022-05-20 23:59 val. Minimalus žaidėjų skaičius 20!   DIENOS PROG...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Puikiai praėjo žaidimas. Seniai taip gerai teko pabėgioti ir "pasitaškyti". Teritorija viena iš geresnių, nes nėra nei per dideli atstumai, nei per maži atstumai. Patiko, kad abiejoms pusėms buvo daug įvairių galimybių patekti į pastatą. Organizatoriai tikrai stengėsi, kad viskas praeitų gerai. Klauso žaidėjų įžvalgų ir stengiasi tobulėti. Kaip pirmas game, tai super praėjo. Tikiuosi, kad ateityje bus dar geriau.
Kaip pirmam kartui - labai geras, įdomus, bei dinamiškas žaidimas. Matosi, kad organizatoriai stengiasi padaryti kuo geriau ir įdomiau, bei klauso žaidėjų nuomonės ir ne bijo kritikos. Ruošia poligoną ir gerai apgalvoją scenarijų. Ačiū už puikiai praleistą laiką ir tikiuosi, busimi žaidimai bus tik geresni!
Labai patiko, normalus, geras, pilnas veiksmo žaidimas. Tikrai šis organizatorius neužilgo eis koja kojon su jau senbuviais gerai žaidimus darančiais organizatoriais.
Ačiū organizatoriams. Kelios pastabėlės: Kovos puses gal reikėjo suskirstyti i burius, skyrius. Butu žaidimas geriau koordinuotas. Po pietų žaidimo scenarijus kažkaip buvo mažiau aiškus. Trūko garsiakalbio orgams pranešti koks rezultatas. Žaidimo pradžią ir pabaigą geriau skelbti su sirena ar kitu garsiu signalu, nes pasibaigus žaidimui neišgirde šaudo i nugaras nueinantiems. Reikalingas stendas su teritorijos žemėlapiu ir pažymetom starto vietomis pastatyti prieš žaidimą, kad spėtume susipažinti. Geriausia ortofoto. Galima ir internete ikelti prieš žaidimą. Nes buvo žaideju kurie šaudė i priešininkus už 5m nuo ju starto.
Gal kiek per ilgas instruktažas, galima gal nuomininkam praversti prieš žaidima įvadinę dalį, nes tikrai užtruko viskas ilgokai. Pritariu kad mertvekuose galėtu stovėti skydai su žemėlapiais tiek naujokams, tiek senbuviams aptarti puolimo taktika. Žaidimo pusėms gal reiktu paskirti vadovaujančia komanda ar komandos lyderi, nes žaidimo pirmojoje pusėje tiesiog žmonės gulėjo prie/netoli mertveko ir nežinojo ka daryti. Šeip organizatoriams pagarba už pastangas ir įsiklausymą.
Žaidimas buvo super, organizatoriai priimė kritiką ir atliko pakeitimus. Dabar tik pirmyn ir toliau tobulėti. Pastebėjimai: Nežinau ar organizatoriai tikėjosi, tiek daug žmonių ar ne, bet kitam žaidimui manau jau reikia pasiruošti ir turėti po dvi juosteles ant rankų kurios skiria komandas, nes ant vienos rankos sukelia daug kėblumų, jei žaidėjas pasisukęs šonu ir juostos nesimato, daug buvo "teamkillų". (spalvas irgi pakoreguoti reikėtų nes mėlyna spalva, ypač pastato viduje, prastai matosi, palyginus su oranžine) Manau tikrai reikalingas bent jau vienas "toitoi" wc. Žaidimas vyksta ilgą laiką, daug žmonių, plius pietūs. Mediko lipni juostelė - šaunu, kad sugalvojot pakeisti mediko taisykles, bet viniojama lipni juostelė buvo per daug "galinga" "OP". Jos buvo labai daug ir greitai užrišama. Medikas tiesiog netaupydamas resursų galėjo visus rišti non stop. Porą pleistrų, greitam pakelimui ir bintai extra atvejui (ilgam pakelimui) kolkas geriausias mano matytas variantas.
Žaidimas praėjo smagiai, organizatoriai buvo puikiai organizuoti (pun intended), įsiklausė į žaidėjų pastabas ir į jas reagavo, jog žaidimas būtų dar smagesnis. Ko trūko, tai antro raiščio ant žaidėjo rankos (kartais nesimatydavo ar tai savas ar priešas), bet tai tik smulki techninė detalė- žaidimo tai nesugadimo. Good vibes!
Puiki žaidimo organizacija, dinamiškas žaidimas
Didelis pliusas organizatoriams už tai, kad ryžosi prikelti legendinį Stirnių poligoną. Kas gyvena Vilniuje tikrai supras, arčiau nelabai daugiau yra kur nuvažiuot pažaist. Organizatoriai jauni, matosi, kad lankstūs. Patarimas ateityje daryti žaidimą per visą poligoną, norėtusi platesnio scenarijaus (bombos minavimai, in game daiktų paieškos ir pan, galbūt tas pats capture the flag). Komandų pusėms yra būtina priskirti vadus, kurie koordinuotu komandų darbą. Šiaip bendrai paėmus žaidimas labai patiko, atvažiavom, išsikrovėm, būtinai sugrįšim. Sėkmės !
Iš organizatorių pusės viskas buvo puikiai paruošta, žaidimas vyko sklandžiai.
Smagus žaidimas, puiki vieta. Organizatoriai labai maloniai bendrauja, atkreipia dėmesį į pastabas ir kitame žaidime organizavimas būna dar geresnis. Taip ir toliau!
Puikūs organizatoriai. Scenarijaus pagalba sukuria labai aktyvų žaidimą. Tik prieš game patikrinkit ar tikrai visi turi oranžines liemenes :)).
Aciu uz pastangas ir rengini ir tobulinimus stengiantis pagerinti zaidima. Ko truko tai balanso komandose, zaliuju puse neturejo jokio vadovavimo, bet cia tai atsirenkia i komandu dalinima. Airsoft komandos ideda daug inaso. Sugebejo net pastata pasiimti is bunant apacioje. Kitas dalykas pusiu balansas, startas is apacios yra kur kas sunkesnis, kadangi is virsaus yra greiciau prieiti i pastata(sprendimas manau butu komanda is apacios arciau arba duoti starta lygegreciai miske ar panasiai). Taipogi del taisykliu, as taip galiausiai ir nesupratau ar galima is pastato gilumos saudyti su karabinu ar ne(pagal ideja neturetu buti galima) bet yra kas saude ir jie lyg ir klause ir sake kad galima, tai siuo atveju paiimti pastata tampa dar sunkiau del matomumo. Ir paskutinis aspektas, neisnaudojamos abi puses pilnam zaidimui del zaideju trukumo ar yra kitos problemos? Ir galiausiai aciu dar karta uz puiku zaidima!
Labai geras laiko ir veiksmu planavimas. Dvi zidimo dalys ir pietus neapkrauna ir inesta ivairumo! Super
Viskas buvo tiesiog puiku! Scenarijus ivede idomu ir ne vietoj stovinti zaidima. Kuo toliau tuo labiau tobulejima ! Aciu organizatoriams :)
Sveikučiai, skūstis nesinori, įžeisti kažką taip pat, tačiau keletas pastebėjimų iš šalies, kaip ir minėta buvo, iš apačios startuoti sunku, reikia bėgti ratu, takeliu, užbėgti laiptais, antra komanda nors ir atrodo atstumas tas pats, jiems tiesiog ramiai pabėgti keliu asfaltuotu ir iki pastato, tikrai lengviau. Antras dalykas, spalvos, komandų žymėjimą būtų galima pergalvoti, nes žalia šviečia, o oranžinė tokiu metų laiku kai viskas tamsu, keičiasi, sunkiai matosi, apie pastatus nekalbu, abiejas komandas sunku atskirt kai žymėjimas toks nedidelis. Trečias visai iš šalies dalykas (labiau organizatoriams), ne pirmame žaidime pastebiu, kas pagalvos, dėmesio nesiekiu tikrai, jei turime fotografą, patarkit, paprašykit, kad dėmesio vienodai skirtų abiems komandos, nes iš nuotraukų “kol kas” turimų jeigu jų dar bus, 80~% dominuoja “geltonoji” komanda, nėra nuotraukų su užduoties tikslu “prezidentu” tai šiek tiek keista , bet suprantama :) ne visi nori būti šaudomi!. Paskutinis 4 punktas, organizatoriui reikalingas garsinis signalas skelbti žaidimo pradžią, pertrauką ir pabaigą, bei žinoma instruktažą vest su garsiakalbiu, nes gale stovintys klausinėjo priekį esančių kas ir kaip :) Šiaip ačiū visiems dalyvavusiems kartu, buvo smagu ir adrenalino per akis , kam rankos nepaspaudžiau asmeniškai, spaudžiu nuotoliniu būdu, tikiuosi susitiksime tolimesniuose žaidimuose ! Hooorah !
Viskas gerai,patiko...bet komandas reiketu dalinti lygiau kad butu veiksmas 😉as dar turėjau problemų su mediko pleistrais,sulipo,ir sunkei buvo apklijuoti. Jeigu negalima granatų gal galima padaryti skidu kad šturmuoti pastatus.va toks vertinimas
Vienas geresnių žaidimų kokiame esu buves, ačiū!
Patys organizatoriai super atsidave į savo darbą. Viskas vyko sklandžiai, greitai ir labai maloniai. Tiems kuriems patinka greito stiliaus airsoftas ir non-stop veiksmas tikrai patiks šito organizatoriaus žaidimai. Gal tik norėtus labiau išnaudoti visą teritoriją nes žaidimas praktiškai koncentravosi ties vienu pastatu (kas kartais nėra blogai) ir tai neleido susišaudymams persikelti į kitas vietas kad atsirastu daugiau dinamikos.
Antras mano žaidimas pas šituos organizatorius ir vėl palieku teigiamą atsiliepimą. Kodėl? ogi todėl, kad airsofte kartais norisi tiesiog paprasto pasišaudymo be kažkokių imantrių scenarijų, kad netrūktų veiksmo ir būtų begalės šturmo. Šitiems organizatoriams tas puikiai pavyksta. Išlieka tik vienintelis noras - žaist per visą poligoną, tikėkimės greitu metu galėsime tą daryti. O dabar spaudžiu dešinę ir statau laiką už gerą renginį ir Stirnių poligono vystymą. Sėkmės!
Viskas super, rasau teigiama bala uz zaidima, paprasta zaidima, surinkta zmoniu kieki, bei paprastuma. Is pastebejimu puses: pietu pertrauka sakyciau ilgoka, valanda laiko… Del zaideju produktyvumo islaikymo sutinku, del laiko, kiek ilgokai, manau 30min poilsio butu sociai visiems persigrupuoti ir uzkasti. Zaidimo laiko is esmes gavosi ne pilnos 4 valandos, kas yra gana trumpas laiko tarpas. Siulymas - ilginti laika. Kaip? Startuoti 10:15-13:15 13:45-16:45. Pliusa dedu uz juostas - daugkartines juostos, gamtos tausojimas, uniformu tausojimas ir panasiai. Instruktazas turetu buti vedamas per garsiakalbi, kadangi daugelis negirdejo taisykliu bei pastebejimu ko pasekoje zaidimo metu neskaiciusiems taisykliu ar naujokams kilo daug klausimu. Toliau pusiu nelygybe. Siulymas isnaudoti visa poligona, nes 2 pastatai lieka nepaliesti, miskas taip pat neisnaudojamas. Siam kartui tiek ir didelis - Ačiū
Man patiko organizatoriai, mokantys bendrauti, ne kokie marozai, tikrai viskas pavykę, labai patiko brifingas, nebuvo ilgas kaip pas kitų būna, atskirai apmoko papildomai naujokus, žodžiu organizatoriai super :)
puiki vieta, puikus organizatoriai, puikus scenarijai, viskas puiku
Labai dinamiškas scenarijus, žaidėjai yra stebimi kas yra didžiulis pliusas prieš maklaudus, bet net ir iki 50 žmonių, pusę poligono truksta. Bendrai, suorganizuota labai gerai, instruktažas trumpas ir aiškus. Sėkmės ateities žaidimuose.
Šaunus organizatorius, aiškus instruktažas, dėmesys saugumui, įranga, kurią nuomavaus, solidi, labai geros kokybės, gerai prižiūrėta. Ačiū!
Labai geri organizatoriai, smagūs žaidimai, smagi kompanija.
Kaip visada renginys auksciausio lygio,organizatoriai draugiski ir visada pades iskilus klausimams,norisi kad vyktu ne kiekviena sekmadieni o kiekviena diena:)
Šaunūs organizotoriai, žaidimų scenarijai įdomūs - veiksmo niekada nepritrūksta. Sugeba kontroliouti 100+ kovos ištroškusių žaidėjų.
Pranešimas skirtas kaip pasiūlymų teikimas, jokios kritikos: 1. Prieš renginius griežtai tikrinkite žaidėjų liemenes. Pagal visus standartus yra raudonos liemenes ir jos privalomos visiems. Pastebėti žaidėjai su skirtingomis liemenėmis ar su skuduro gabalais. 2. Įvesti kiekvienam žaidėjui atskirą numerį, kuris galėtų būti pateiktas organizatoriams norint identifikuoti pažeidimą darančius karius su tikslu sugriežtinti pažeidėjus. Kadangi dažnas pastebėjimas kai žmonės naglai ir be baimės pažeidinėja taisyklės. 3. Neleisti žaidėjams dalyvauti žaidimuose su LK arba kitą neleistina pagal LŠF arba Lietuvos Respublikos įstatymus, kadangi tai gali sukelti karo policijos bei kitų teisesaugu dėmesį. Ačiū už žaidimus ir bendradarbevimą.
Nors ir mūsų buvo nedaug, bet laikas buvo tikrai smagiai praleistas. Ačiū jums labai! :)
Labai linksma buvo, nuotaikos per ir po žaidimo 10/10
Super labai viskas patiko, nekantriai laukiu kitų žaidimų.
Po daugiau nei metu pertraukos buvo gera ir smagu,vel sugryzti i Stirniu poligona.tikiuosi pavyks cia dazniau apsilankyt.desimt balu !
Smagūs sekmadienio pasitaškymai su teisingais organizatoriais. Ačiū kolektyvas, kad stengiatės ir darote!
Puikus žaidimas, įdomūs scenarijai abiejų dalių. Labai gerai, kad išplėtė teritoriją atidarydami kelią. Kava su vaišėmis maloniai sušildė per pertrauką. Spaudžiu dešinę organizatoriams. :)
Gerai organizuotas renginys. Dekui uz suteikta malonuma.
Zaidimas praejo gerai, teritorija patiko. Puiki ideja del daugkartinio naudojimo spalvu juosteliu. Kavos neragavau, atsiliepimo nepaliksiu :) Mano pastebejimas, melynu mertviakas. Jis buvo tame paciame pastate, kuri reikejo uzimti. Reiktu bent jau atgyjimo laika nustatyt, nes per daznai refreshinosi. Gal kiek truko pusiu vadu, kurie koordinuotu judejima.