Pykšt Pokšt Airsoft

[email protected]

+37066927157

Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Unikalūs Airsoft (šratasvydžio) žaidimai nepamirštamam Jūsų renginiui, šventei ar vakarėliui. Suorganizuosime Jūsų mergvakarį, bernvakarį ar privačią šventę. Padėsime komandoms tobulinti įgūdžius privačiame žaidime. Sustiprinsime Jūsų įmonės darbuotojų bendruomeniškumą ir komandinę dvasią. 

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

STIRNIAI. PATVIRTINTA 2022-10-09

2022-10-09 09:00
Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Atvyk! Stok į kovą ir parodyk ką sugebi!    Registracija į renginį uždaroma: 2022-10-07 23:59 val. Minimalus žaidėjų skaičius 20! Maksimalus žaidė...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Vienas geresnių žaidimų kokiame esu buves, ačiū!
Patys organizatoriai super atsidave į savo darbą. Viskas vyko sklandžiai, greitai ir labai maloniai. Tiems kuriems patinka greito stiliaus airsoftas ir non-stop veiksmas tikrai patiks šito organizatoriaus žaidimai. Gal tik norėtus labiau išnaudoti visą teritoriją nes žaidimas praktiškai koncentravosi ties vienu pastatu (kas kartais nėra blogai) ir tai neleido susišaudymams persikelti į kitas vietas kad atsirastu daugiau dinamikos.
Antras mano žaidimas pas šituos organizatorius ir vėl palieku teigiamą atsiliepimą. Kodėl? ogi todėl, kad airsofte kartais norisi tiesiog paprasto pasišaudymo be kažkokių imantrių scenarijų, kad netrūktų veiksmo ir būtų begalės šturmo. Šitiems organizatoriams tas puikiai pavyksta. Išlieka tik vienintelis noras - žaist per visą poligoną, tikėkimės greitu metu galėsime tą daryti. O dabar spaudžiu dešinę ir statau laiką už gerą renginį ir Stirnių poligono vystymą. Sėkmės!
Viskas super, rasau teigiama bala uz zaidima, paprasta zaidima, surinkta zmoniu kieki, bei paprastuma. Is pastebejimu puses: pietu pertrauka sakyciau ilgoka, valanda laiko… Del zaideju produktyvumo islaikymo sutinku, del laiko, kiek ilgokai, manau 30min poilsio butu sociai visiems persigrupuoti ir uzkasti. Zaidimo laiko is esmes gavosi ne pilnos 4 valandos, kas yra gana trumpas laiko tarpas. Siulymas - ilginti laika. Kaip? Startuoti 10:15-13:15 13:45-16:45. Pliusa dedu uz juostas - daugkartines juostos, gamtos tausojimas, uniformu tausojimas ir panasiai. Instruktazas turetu buti vedamas per garsiakalbi, kadangi daugelis negirdejo taisykliu bei pastebejimu ko pasekoje zaidimo metu neskaiciusiems taisykliu ar naujokams kilo daug klausimu. Toliau pusiu nelygybe. Siulymas isnaudoti visa poligona, nes 2 pastatai lieka nepaliesti, miskas taip pat neisnaudojamas. Siam kartui tiek ir didelis - Ačiū
Man patiko organizatoriai, mokantys bendrauti, ne kokie marozai, tikrai viskas pavykę, labai patiko brifingas, nebuvo ilgas kaip pas kitų būna, atskirai apmoko papildomai naujokus, žodžiu organizatoriai super :)
puiki vieta, puikus organizatoriai, puikus scenarijai, viskas puiku
Labai dinamiškas scenarijus, žaidėjai yra stebimi kas yra didžiulis pliusas prieš maklaudus, bet net ir iki 50 žmonių, pusę poligono truksta. Bendrai, suorganizuota labai gerai, instruktažas trumpas ir aiškus. Sėkmės ateities žaidimuose.
Šaunus organizatorius, aiškus instruktažas, dėmesys saugumui, įranga, kurią nuomavaus, solidi, labai geros kokybės, gerai prižiūrėta. Ačiū!
Labai geri organizatoriai, smagūs žaidimai, smagi kompanija.
Kaip visada renginys auksciausio lygio,organizatoriai draugiski ir visada pades iskilus klausimams,norisi kad vyktu ne kiekviena sekmadieni o kiekviena diena:)
Šaunūs organizotoriai, žaidimų scenarijai įdomūs - veiksmo niekada nepritrūksta. Sugeba kontroliouti 100+ kovos ištroškusių žaidėjų.
Pranešimas skirtas kaip pasiūlymų teikimas, jokios kritikos: 1. Prieš renginius griežtai tikrinkite žaidėjų liemenes. Pagal visus standartus yra raudonos liemenes ir jos privalomos visiems. Pastebėti žaidėjai su skirtingomis liemenėmis ar su skuduro gabalais. 2. Įvesti kiekvienam žaidėjui atskirą numerį, kuris galėtų būti pateiktas organizatoriams norint identifikuoti pažeidimą darančius karius su tikslu sugriežtinti pažeidėjus. Kadangi dažnas pastebėjimas kai žmonės naglai ir be baimės pažeidinėja taisyklės. 3. Neleisti žaidėjams dalyvauti žaidimuose su LK arba kitą neleistina pagal LŠF arba Lietuvos Respublikos įstatymus, kadangi tai gali sukelti karo policijos bei kitų teisesaugu dėmesį. Ačiū už žaidimus ir bendradarbevimą.
Nors ir mūsų buvo nedaug, bet laikas buvo tikrai smagiai praleistas. Ačiū jums labai! :)
Labai linksma buvo, nuotaikos per ir po žaidimo 10/10
Super labai viskas patiko, nekantriai laukiu kitų žaidimų.
Po daugiau nei metu pertraukos buvo gera ir smagu,vel sugryzti i Stirniu poligona.tikiuosi pavyks cia dazniau apsilankyt.desimt balu !
Smagūs sekmadienio pasitaškymai su teisingais organizatoriais. Ačiū kolektyvas, kad stengiatės ir darote!
Puikus žaidimas, įdomūs scenarijai abiejų dalių. Labai gerai, kad išplėtė teritoriją atidarydami kelią. Kava su vaišėmis maloniai sušildė per pertrauką. Spaudžiu dešinę organizatoriams. :)
Gerai organizuotas renginys. Dekui uz suteikta malonuma.
Zaidimas praejo gerai, teritorija patiko. Puiki ideja del daugkartinio naudojimo spalvu juosteliu. Kavos neragavau, atsiliepimo nepaliksiu :) Mano pastebejimas, melynu mertviakas. Jis buvo tame paciame pastate, kuri reikejo uzimti. Reiktu bent jau atgyjimo laika nustatyt, nes per daznai refreshinosi. Gal kiek truko pusiu vadu, kurie koordinuotu judejima.
Puikiai praleidau laiką. Organizatoriai tikrai geri. Poligono ribos išplėstos maksimaliai, tai suteikia didesnę laisvę manevrams. Scenarijai ir užduotys retai kartojasi, todėl žaidimai netampa rutina. P.S. manau reikėtų pakoreguoti mediko taisykle. Sužeistą žaidėją patraukti max 5 m atstumu, o ne 2 m atstumu, nes retu atveju miške už 2 m yra priedanga (daugumas žaidėjų vis tiek nesilaiko 2 m taisyklės).
kaip visad viskas apgalvota ir viskuom pasirupinta
Tvarkingas žaidimas, įdomus poligonas, organizatoriai aktyvūs, greitai sprendžia problemas iš esmės visus išsikeltus lūkesčius patenkina, visada vykstu pas šiuos organizatorius norėdamas aktyviai praleisti sekmadieni. Žaidimo kokybei gerinti pritaikyčiau specialius ribojimus skydams (minimalus svoris, nukovimo, naudojimo taisyklės), paskutini žaidimą buvo piknaudžiauta, naudojant kaip priedangas langams ir kiti nesusipratimai, kadangi granatų naudoti negalima, skydą naudojantis žaidėjas realiai tampa nemirtingu.
Gera organizacija, įvairus landšaftas, gera susirinkus chebra. Patarimai: duokit laiko prieš mūšį susiskirstyti būriais ir aptarti strategiją. Nežinau ar įmanoma išspręsti, bet komanda pradedanti nuo pastatų pusės turi didelį chill :) pusės keičiasi, bet būtų įdomiau, jei nei viena neturėtų pranašumo.
Puikus žaidimas savaitgaliui pasišaudyti. Organizatoriai malonūs ir paslaugūs, puikiai prižiūri tvarką. Pamiršau raudoną liemenę namie - turėjo vietoj. Nors užduotys žaidimo gana paprastos - vistiek nutinka netikėtų situacijų, pavyzdžiuj likus 2 sekundėm žaidimo, pralaiminti komanda sugeba pagriebti pergalę. Buvau priešingoj komandoj - buvau nustebęs ir lenkiu galvą priešininkam už puikų pasirodymą!
Tikrai tik geriausi atsiliepimai! Skanios ir maloniai džiuginančios vaišės, organizatoriai tikrai stengiasi kad būtų kuo įdomiau ir smagiau. Tai pat labai didelis + organizatoriams už jų mandagumą, paprastumą ir tuo pačiu taktiškumą! Linkiu tokiais ir išlikti!