Pykšt Pokšt Airsoft

[email protected]

+37066927157

Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Unikalus Airsoft (šratasvydžio) žaidimai nepamirštamam Jūsų renginiui, šventei ar vakarėliui. Suorganizuosime Jūsų mergvakarį, bernvakarį ar privačią šventę. Padėsime komandoms tobulinti įgūdžius privačiame žaidime. Sustiprinsime Jūsų įmonės darbuotojų bendruomeniškumą ir komandinę dvasią. 

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

STIRNIAI. PATVIRTINTA 2021-09-26

2021-09-26 09:00
  Į iš anksto suplanuotą vizitą karo nustekentame Stirnių Poligone atvyksta aukšto rango pareigūnas su savo apsaugos palyda. Vizitas organizuotas poilsio tikslais ir taikus. Nutekėjus slaptai informacijai apie aukšto rango pareigūno vizitą, priešiškai nusiteikę vietos gyventojai susiburia į komandą norėdami pagauliau visiems laikams pašalinti aukšto rango pareigūną jį paimant įkaitu ir atstatyti taiką Stirnių Poligone. Ar vizitas pavyks i...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Puikiai praėjo žaidimas. Seniai taip gerai teko pabėgioti ir "pasitaškyti". Teritorija viena iš geresnių, nes nėra nei per dideli atstumai, nei per maži atstumai. Patiko, kad abiejoms pusėms buvo daug įvairių galimybių patekti į pastatą. Organizatoriai tikrai stengėsi, kad viskas praeitų gerai. Klauso žaidėjų įžvalgų ir stengiasi tobulėti. Kaip pirmas game, tai super praėjo. Tikiuosi, kad ateityje bus dar geriau.
Kaip pirmam kartui - labai geras, įdomus, bei dinamiškas žaidimas. Matosi, kad organizatoriai stengiasi padaryti kuo geriau ir įdomiau, bei klauso žaidėjų nuomonės ir ne bijo kritikos. Ruošia poligoną ir gerai apgalvoją scenarijų. Ačiū už puikiai praleistą laiką ir tikiuosi, busimi žaidimai bus tik geresni!
Labai patiko, normalus, geras, pilnas veiksmo žaidimas. Tikrai šis organizatorius neužilgo eis koja kojon su jau senbuviais gerai žaidimus darančiais organizatoriais.
Ačiū organizatoriams. Kelios pastabėlės: Kovos puses gal reikėjo suskirstyti i burius, skyrius. Butu žaidimas geriau koordinuotas. Po pietų žaidimo scenarijus kažkaip buvo mažiau aiškus. Trūko garsiakalbio orgams pranešti koks rezultatas. Žaidimo pradžią ir pabaigą geriau skelbti su sirena ar kitu garsiu signalu, nes pasibaigus žaidimui neišgirde šaudo i nugaras nueinantiems. Reikalingas stendas su teritorijos žemėlapiu ir pažymetom starto vietomis pastatyti prieš žaidimą, kad spėtume susipažinti. Geriausia ortofoto. Galima ir internete ikelti prieš žaidimą. Nes buvo žaideju kurie šaudė i priešininkus už 5m nuo ju starto.
Gal kiek per ilgas instruktažas, galima gal nuomininkam praversti prieš žaidima įvadinę dalį, nes tikrai užtruko viskas ilgokai. Pritariu kad mertvekuose galėtu stovėti skydai su žemėlapiais tiek naujokams, tiek senbuviams aptarti puolimo taktika. Žaidimo pusėms gal reiktu paskirti vadovaujančia komanda ar komandos lyderi, nes žaidimo pirmojoje pusėje tiesiog žmonės gulėjo prie/netoli mertveko ir nežinojo ka daryti. Šeip organizatoriams pagarba už pastangas ir įsiklausymą.
Žaidimas buvo super, organizatoriai priimė kritiką ir atliko pakeitimus. Dabar tik pirmyn ir toliau tobulėti. Pastebėjimai: Nežinau ar organizatoriai tikėjosi, tiek daug žmonių ar ne, bet kitam žaidimui manau jau reikia pasiruošti ir turėti po dvi juosteles ant rankų kurios skiria komandas, nes ant vienos rankos sukelia daug kėblumų, jei žaidėjas pasisukęs šonu ir juostos nesimato, daug buvo "teamkillų". (spalvas irgi pakoreguoti reikėtų nes mėlyna spalva, ypač pastato viduje, prastai matosi, palyginus su oranžine) Manau tikrai reikalingas bent jau vienas "toitoi" wc. Žaidimas vyksta ilgą laiką, daug žmonių, plius pietūs. Mediko lipni juostelė - šaunu, kad sugalvojot pakeisti mediko taisykles, bet viniojama lipni juostelė buvo per daug "galinga" "OP". Jos buvo labai daug ir greitai užrišama. Medikas tiesiog netaupydamas resursų galėjo visus rišti non stop. Porą pleistrų, greitam pakelimui ir bintai extra atvejui (ilgam pakelimui) kolkas geriausias mano matytas variantas.
Žaidimas praėjo smagiai, organizatoriai buvo puikiai organizuoti (pun intended), įsiklausė į žaidėjų pastabas ir į jas reagavo, jog žaidimas būtų dar smagesnis. Ko trūko, tai antro raiščio ant žaidėjo rankos (kartais nesimatydavo ar tai savas ar priešas), bet tai tik smulki techninė detalė- žaidimo tai nesugadimo. Good vibes!
Puiki žaidimo organizacija, dinamiškas žaidimas
Didelis pliusas organizatoriams už tai, kad ryžosi prikelti legendinį Stirnių poligoną. Kas gyvena Vilniuje tikrai supras, arčiau nelabai daugiau yra kur nuvažiuot pažaist. Organizatoriai jauni, matosi, kad lankstūs. Patarimas ateityje daryti žaidimą per visą poligoną, norėtusi platesnio scenarijaus (bombos minavimai, in game daiktų paieškos ir pan, galbūt tas pats capture the flag). Komandų pusėms yra būtina priskirti vadus, kurie koordinuotu komandų darbą. Šiaip bendrai paėmus žaidimas labai patiko, atvažiavom, išsikrovėm, būtinai sugrįšim. Sėkmės !
Iš organizatorių pusės viskas buvo puikiai paruošta, žaidimas vyko sklandžiai.