Lietuvos Šratasvydžio Federacija

[email protected]

+3706000000

Lietuvos Šratasvydžio Federacija

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

"Atlaikyti" viena iš rimčiausiu žaidimų lietuvoje tikrai nebuvo lengva, daug įšukių, daug galvos skausmo, daug emocijų. Bet kaip per tokį super trumpa laika manu LŠF susitvarkė ganėtinai puikiai. Didelis ačiū ir pagarba visiem kurie nepabūgo įšūkių ir atlaikė iki galo. AČIŪ!
Didžiausias ačiū už puikų renginį ir galimybę sugrįžti į Kopūstavą. Tikiuosi ir toliau taip šauniai viskas tęsis ir LE serija gyvuos naujose rankos.
LE VIII orgganizatoriai sukūrė puikią atmosferą ir tinkamas sąlygas kokybiškam larp'ui ir įdomiems taktiniams apsistumdymams. Puikiai padirbėta! Kudos!
LE ir vėl nenuvylė. Kaip ir visada 50% žaidimo kokybės lemia savarankiškas pasiruošimas šiai legendiniai žaidimų serijai. Džiaugiuosi, kad su Shadow Stalkerts pagalba pereinamasis žaidimo organizavimas į LŠF rankas įvyko be žaidėjui matomų trukdžių. Didelis ačiū SS ir Vaiduokliams, bei kitiems, kurie prisidėjo prie organizavimo ir įgyvendimo. Žaidėjams trūko miego ir kartais jėgų įgyvendinti dinamišką scenarijų, tai neįsivaizduoju kaip sunku turėjo būti organizatoriams ir GM jį suvaldyti. Iki kito LE! Oni - Pilkas.