Balu-BRAVO

[email protected]

+370 653 87 889

PASLAUGOS:

ĮMONĖMS

Šratasvydžio renginių organizavimas Jūsų įmonės darbuotojams, klientams.

PRIVATIEMS

Renginių organizavimas privatiems žmoniems: draugų susibūrimams, gimtadieniams, bervakariams bei mergvakariams.

PROFESIONALAMS

Šratasvydžio pramogos ir renginiai profesionalams.

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Šaukimas! Malis 666

2020-10-03 09:00
Šaukimas - tai renginys skirtas populiarinti šratasvydį, kaip hobį, bei pristatyti naujokams airsofto bendruomenę, kaip aktyvaus kokybiško laisvalaikio organizmą. Renginys skirtas ne tik naujokams, bet ir airsofto bendruomenės nariams ir komandoms, norinčioms papildyti savo gretas. Lygis - 1 lygisDalyviai: Visi sveiko proto žmonės, su savo ar išnuomuota įranga.Tikslas: Pažintinis (žaidimas skirtas puoselėti airsofto plėtrą Vakarų Lietuvoje)Amunicija: Dėtuvėms - jo...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Pirma karta dalyvavau tokio tipo rengini. Patiko, gera galimybe islipt is konforto. Ka reiketu patobulinti, sekanciam kartui... siulau naktineje fazeje taip pat organizuoti susisaudymus, butu itensyvesnis "zygis". Uzduotis, uzduociu koordinates isdavineti misijos metu.
Pagaliau tikras naktinis žaidimas, miego 50 min ir toliau prie "darbo".
1. Labai vertinu rimtą organizatorių pažiūrį į renginio organizavimą. 2. Galų gale sulaukėme NON STOP'O, respect BALU(sekantį kartą siūlyčiau be galimybės gryžti po normalia pastoge) PB po atviru dangumi. 3. Deja, bet žvalgybos raporto taip ir neišsiuntėme (pasilikom sekančiam kartui :) ) 4. Mums "kardams" kaip koviniam vienetui kai kur pritrūko susidirbimo, bet tai normalu nes mažai vieni kitus pažystame, neesame susidirbę (kalbu apie Jonavos ir Klaipėdos grupę). 5. Dėkoju savo Foxtrotams MINDĖ, KARLIS, kad naktį, nors ir ilgesniais, kai kur sunkiai praeinamais žemaitijos keliais, atvedėte visą grupę į reikiamus taškus. 6. Dėkoju organizatoriams už karišką pažiūrį į airsoft'ą, pailokom ir pažadame pagal galimybes lankytis tokio tipo renginiuose (būtų smagu jeigu tokių organizuotumėte daugiau!!!). Galima būtų parašyti visą esė ko ir kaip norėtume, bet be dalyvių skaičiaus organizatoriai to ne išpildys. Todėl naudodamasis proga kviečiu visus airsoft'o ir karybos entuziastus, sekantį kartą nesudvejoti ir gausiai susirinkti!!!!
Trys karaliai - šauniai suorganizuota, lanksčiai adaptuotasi prie skirtingų pusių pasiekimų. Visi draugiškai sutikti ir palydėti. Pagarba.
Puikūs organizatoriai, 20.01.11 Trys karaliai buvo vienas įdomiausių žaidimų, kuriam teko dalyvaut. Visada įdomūs scenarijai, gera nuotaika ir geriausi įspūdžiai.
Kokybiškai organizuotas renginys, maloni atmosfera ir gerai paaiškintos užduotys. Įdomūs scenarijai ir adekvačiai subalansuotos komandos jų vykdymui.
Pagarba organizatoriams🤠. Dėkui dalyviams✌️. Savaitgalis superinis ir jau laukiu sekančio🤜🤛 ✌️🧔👌