Balu-BRAVO

[email protected]

+370 653 87 889

PASLAUGOS:

ĮMONĖMS

Šratasvydžio renginių organizavimas Jūsų įmonės darbuotojams, klientams.

PRIVATIEMS

Renginių organizavimas privatiems žmoniems: draugų susibūrimams, gimtadieniams, bervakariams bei mergvakariams.

PROFESIONALAMS

Šratasvydžio pramogos ir renginiai profesionalams.

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Spaudžiu dešinę už pusių daugkartinius antsiuvus. Šauni mintis ir tikrai reikalingas dalykas. Renginys praėjo gan sklandžiai, visi dalyviai kiek mačiau liko patenkinti. Pagarba.
Buvo įdomu, sudėtinga, ir vietomis, net nervus "pakuteno". :D ypač patiko antra dalis, lai reikėjo lydėti "raketas", ir po to ginti jų dislokacija. Idėja su antsiuvais superine, pridėjo pirmo lygio renginiui milsim akcentą. Minusas- bendras "mertviakas". Taip ir toliau. :)
Žaidimas beveik puikiai pavyko :) pirminė užduotis surast dėžes, tapo užrėmimu kitos komandos ir bandymu kiaurai praeiti, gal todėl reikėtų svarstyti pirmą dalį padaryt komanda prieš komandą, po vieną gyvybę, kad žaidėjai apšiltų kojas ir tada jau vykdytų užduotis. Antra dalis pavyko visai neblogai, VIP+raketos paieška ir perėmimas buvo įdomus, nepaisant kad situacija buvo laikui imli. Patch ženklinimas vietoje juostų beveik pavyko: miške sunkiai matomi, reikia išlaukt šūvio, įsitikinua kad ne komandos draugas, galbūt geriau būtų paieškoti guminių juostų su skirtinga spalva, paženklinti organozatoriaus atributais, tada būtų didesnis matomumas miške. Pasiūlymas- pagal nuomininkų kiekį koreguoti žaidimo lygmeny, nes susirinkus 54 dalyviam ir iš jų nuomininkai gal 6-10 žmonių, tai galima sunkinti žaidimo formatą, pvz amunicijos ribojimas, granatų naudojimas ar pan.
Super organizavimas, puikus žaidimas, gera kompanija.
Puikus žaidimas, geras planavimas ir plano įgivendinimas💪🏻