TSS-4 AirsoftGame.lt

TSS4 - ketvirtos kartos taškų skaičiavimo sistema

TSS4 specialiai sukurta šratasvydžio renginiams, įneša įnovatyvumą, naujas galimybes siekiant pagerinti renginio kokybę, bei padaro renginį įdomesniu ir kelia jį į naują lygį. Tai plataus naudojimo spektro sistema, kuri gali būti naudojama nuo „domination“ iki sudėtingų „Larp“, „Milsim“ tipo žaidimų. Sistema yra mobili nereikalaujanti išorinio energijos šaltinio ir paruošiama naudojimui vos per keletą sekundžių. TSS4 vienu metu palaiko iki keturių komandų taškų apskaitą. Sistemos dėka renginio metu galima stebėti ir fiksuoti komandų pasiekimus. Generuoti papildomas užduotis. Veikimo laikas 48 val nuolatinio darbo iki akumuliatoriaus pakeitimo arba įkrovimo.

  • Žaidimo metu prietaisas fiksuoja komandos sukauptus taškus/resursus kurie konvertuojami į fizinius daiktus ir komandos pasiekimus. Norint pradėti juos kaupti reikia paspausti savo pusės spalvos mygtuką ir jį laikyti iki tol kol ekrane pasieksite 100%, tuomet prietaisas pradės kaupti jūsų komandos taškus/resursus. Jei TSS-4 jau yra užgrobtas kitos komandos reikia paspausti savo pusės spalvos mygtuką ir jį laikyti iki tol kol ekrane pasieksite du kartus 100% t.y. priešo kaupimo deaktyvavimas ir savo kaupimo aktyvavimas.

Žaidimo metu lokacija gali keistis (resursams išsekus).

„RESET POINT“ funkcija: taškų anuliavimo funkcija - kiekviena komanda gali sunaikinti pasirinktos komandos sukauptus taškus. Kad tą padaryti reikia gauti specialų raktą, kurį įstačius į pasirinktos komandos lizdą (randasi prie komandos migtuko) ir paspaudus raudoną aktyvavimo mygtuką „RESET POINT“ surinkti taškai bus sunaikinti. Raktas tą funkciją gali atlikti tik vieną kartą, po panaudojimo reikalingas rakto perkrovimas, tuo rūpinasi organizatorius arba specialūs personažai priskirti renginio metu.

https://www.youtube.com/watch?v=hyTwm5IWlU4