Afgan Wars mediko taisyklė

„AfganWars“  Mediko taisyklė

 

MEDIKAS:

Medikas tai savanoriškai pasiskyręs asmuo, kuriam organiatoriai išduos papildomą žymėjimą.

Jei pusėje nėra paskirtų medikų, tuomet pusė neturi galimybės gydytis.

Medikų santykis: 1 medikas prie 10 žaidėjų

APRŪPINIMAS:

Paskirti medikai sužeistus dalyvius gydo tik organizatorių išduotomis gydymo priemonėmis (Bintas arba Bintas su tvarsčiu, ne trumpesni nei 3metrų ilgio, 8cm pločio).

Bintai žaidybiniai. Juos iš medikų gali atimti tik medikai.

SUŽEIDIMAS IR GYDYMAS:

Sužeistas žaidėjas, išsitraukia raudoną liemenę, deda ją ant galvos, prigula ar atsisėda ant žemės (draudžiama stovėti ar trukdyti žaidimo eigą) ir kviečiasi mediko pagalbos 10min. Jei po 10min., medikas nesuteikė pagalbos, žaidėjas užsideda raudoną liemenę ant kūno ir netrukdant žaidimo eigos juda į sutartą mirties vietą.

Sužeistas žaidėjas negali judėti toliau nei 1m. nuo sužeidimo vietos, negali naudotis radio ryšiu, negali pasakinėti kitiems žaidėjams apie žaidimo eigą ar priešą/priešus.

Sužeistą žaidėją patraukti į saugią gydimui vietą gali bet kuris kitas žaidėjas. Sužeisto žaidėjo gabenimo metu būtina viena ranka liesti sprando sriti. Traukiant sužeistą žaidėją draudžiama bėgti.

Sužeistas žaidėjas gydomas vyniojant bintą galvos srityje (šalmas, kepturė ir t.t), privaloma išvynioti visą binto ilgį visu binto pločiu. Binto panaudojimas – vienkartinis. Sužeistas žaidėjas prisiima visą atsakomybę už subintavimo kokybę.

Jei žaidimo organizatorius ar kiti dalyviai pamato žaidėją neteisingai apvyniotu bintu, toks žaidėjas siunčiamas į mirties vietą, bei gauna techninę pastabą reitinge.