CONFLICT EP-1: Gulbenian chronicles 2023 10 15 Gulbiniškės

Renginio pradžia
2023-10-15 (S)
09:00
Renginio pabaiga
2023-10-15 (S)
17:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
80% MILSIM, 20% LARP
Greičio limitai
Kaina
25-55
Registracija į renginį Nuomininko registracija

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
74
Patvirtintų
74
Apmokėjusių
74

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

2023 metų ruduo, spalis. Artimųjų rytų regionas -  Gulbėnijos kalnynas. Pietų ir Vakarų pasienio bloko demilitarizuota zona. Nors visą teritoriją jau 3 metus siaubia karas - Tarptautinei Taikdarių Unijai [TTU] pagaliau pavyksta įvesti šiokia tokią tvarką teritorijoje. Visi civiliai nuginkluojami, už ginklo nešiojimasi be leidimo - deportas arba laisvės atėmimas. Įvedamos komendanto valandos pagrindiniuose bloko kaimuose. Teritorijoje nuolat patruliuoja TTU kariai. Dėl Gulbėnijoje susidariusios nepaprastosios padėties, informuojamos ir su konfliktine zona susijusios Vakarų ir Rytų suinteresuotos šalys. Tik gavus informaciją, 2 didžiausios Rytų šalys sureaguoja į pranešimą ir pareiškia pradedančios specialią teroristų sunaikinimo operaciją Gulbėnijos kalnyno regione. Suformuojama Rytų Specialiųjų Operacijų kariuomenė [RSO], kuri vyksta į demilitarizuotą zoną "išvaduoti" savo žmonių. Vakaruose, kur visi reikalai tvarkomi diplomatiniu būdu, atrodo niekas neskuba. Bandoma kalbėtis ir tartis su emocijomis sprendimus priiminėjančiomis Rytų valstybėmis. Tuo pačiu tyliai ir ramiai siunčiama ginkluotė ir papildomos karių pajėgos TTU grupei. Duodami įsakymai užimti gynybines pozicijas, kasti tranšėjas, minuoti kelius ir tiltus. Savo nuožiūra, kaimuose likę gyventojai buriasi į grupeles, dar vadinamomis Vietinių Gyventojų Pasipriešinimu [VGP]. Vieni ruošiasi pasipriešinti uzurpatoriams, kiti tikisi būti išlaisvinti ir prisidėti prie jų judėjimo. Asmenys neturi stiprios ginkluotės, todėl stengiasi jos įgyti įvairiais būdais. Lengviausias būdas jų nusipirkti, tačiau niekas neturi pakankamai pinigų. Antras paprasčiausias būdas - pavogti, tačiau kaimuose niekas neturi reikalingų pajėgumų. Teritorijoje esantys trys ginklų sandėliai pilni įvairiausių ginklų. Viskas ko reikia, tiesiog juos iš ten išgabenti. Visi kaimo gyventojai supranta, kad to paprastai nepadarys, nepriklausomai kurią pusę palaikytų. Vienintelis būdas susikurti sau gerbūvį - prašyti TTU pagalbos ir stoti į jų gretas, arba parsiduoti Rytų uzurpatoriui ir prisidėti prie jo kraugeriško žygio. Kurią pusę Spalio 15 d., mūšio fronte pasirinksi tu?

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 80% MILSIM, 20% LARP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Svarbių taškų apsauga. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje.

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą). Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
  • ŽAIDIMAS 12:00 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, 1500 šovinių + radijo ryšio stotelė). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 200. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Specifinės taisyklės

Dress Code - kiekvienai žaidimo pusei yra paprastas, bet būtinas dress kodas. Organizatoriai prašo pasirūpinti apranga dėl žaidimo scenarijaus išpildymo ir bendros IN GAME atmosferos.
 
VGP - išskirtinė frakcija žaidime, kuri ginklus žaidime gaus palaipsniui (laiko intervalas 30min), todėl pačioje pradžioje geriausias ginklas bus smailas liežuvis arba imitacinis peilis. Žaidimo eigoje, bus galimybė rinktis kuriai pusei priklausyti.
 
TTU - dominuoja gynybinės užduotys, paremtos military simulation.
 
RSO - dominuoja puolamosios užduotys, paremtos counter terrorist veiksmais. 

Pusės

Tarptautinė Taikdarių Unija [TTU] - 40 %

Stulbinančia drąsa pasižymintys užsienio regionų vyrai, kurie už savo ar draugų tėvynę sutiktų galvas padėti. Nusprendę tarnauti teisybei, šie vyrai kartu įsipareigojo kartu ginti ir žmonių teises, bei gavo pareigą užtikrinti visuotinę santvarką. Demilitarizavus pasienio ruožą tarp Rytų ir Vakarų, bei įvedus komendanto valandas TTU, vyrams suteikta teisė nukauti bet kurį asmenį, pažeidusį įsakymą likti namuose. Į armiją priimami jaunuoliai sulaukę 18 metų. Turi pakankamai drąsos? Prisijunk.

Pagrindinė užduotis: teritorijos apsauga, ginklų sandėlių kontrolė [laiko intervalas].
Aprangos kodas: pilna camo apranga, draudžiamos vienspalvės uniformos aprangos dalys.

Rytų Specialiųjų Operacijų kariuomenė [RSO] - 30%

Registracija uždaryta
Spec. tarnybų ir samdinių junginys, suformuotas neoficialiai atlikti kraugeriškas misijas užsienio regionuose. Vyrai neturintys šeimų, neturintys draugų, neturintys jokio baimės jausmo. Daugelis čia esančių už pinigus parduotų ir savo tėvus, neretas čia prisijungė su noru pavogti, užgrobti ar pasisavinti svetimą turtą. RSO vyrai, neoficialiai finansuojami dar kelių Rytų valstybių, yra stiprus karinis junginys, galintis pridaryti daug žalos. Esi atkaklus? Prisijunk.
 
Pagrindinė užduotis: teritorijos puolimas, ginklų sandėlių kontrolė [laiko intervalas].
Aprangos kodas: pilna camo apranga, draudžiamos vienspalvės uniformos aprangos dalys

Vietinių Gyventojų pasipriešinimas [VGP] - 30%

Vietiniai aplinkinio regiono gyventojai, nepabūgę ilgų metų karinio konflikto ir nusprendę ginti savo žemes. Deja, bet ne visi. Kai kurie iš jų regione atlieka slaptas žvalgybines misijas priešo naudai ir laukia uzurpatorių kaip išganymo. Neribojamas propagandos srautas pastarajį dešimtmetį padarė nepataisomą žalą šių žmonių galvose. Todėl tik gavę ginklus, jie gali būti neprognozuojami. Patinka išgyventi kritinėse situacijose? Gyventojai visada tavęs laukia.
 
Pagrindinė užduotis: LARP ir diversinės užduotys, siekiant susikurti sau geriausias išlikimo sąlygas iki žaidimo pabaigos.
Aprangos kodas: vienspalvė uniforma arba jos aprangos dalys, civilinė apranga, galimos taktinės liemenės diržai ir t.t., draudžiama pilna camo apranga ir bet kokie jos elementai.