STIRNIAI. NAKTINIS 2023-09-22

Renginio pradžia
2023-09-22 (P)
19:00
Renginio pabaiga
2023-09-22 (P)
23:59
Renginio vieta
Organizatorius
Žaidimo tipas
Skirmish
Greičio limitai
Kaina
15

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
22
Patvirtintų
22
Apmokėjusių
22

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

Naktinis žaidimas 2023-09-22

 
DIENOS PROGRAMA:
 
19:00 Atvykimas, registracija ir ginklų chronavimas.
20:00 -00:00 Žaidimas
~00:00 Pabaiga.
 
Tik su savo įranga! 
Tik turintys žibintuvėlį!
Tik turintys radijo ryšio stotelę!
Rekomenduojama naudoti tracer BB's.
Leidžiama naktinio matymo prietaisai.
Turėti raudonos spalvos žibintą (puikiai tinka nuo dviračio), kurį naudosite, kaip indikatorių, kad esate nukautas.
N-18
 

 

Maksimalus žaidėjų skaičius 30!

 

Žaidimo scenarijaus išsamus instruktažas prieš žaidimą.

 

RENGINIO DETALĖS:

VIETA: Stirnių Poligonas. Nuoroda į parkingą paspaudus čia.

 

KAINA:  15 Eur/asm su savo įranga.*

 

*15 Eur/asm su savo įranga. APMOKANT IKI 2023-09-21 23:59 val.

*20 Eur/asm su savo įranga. APMOKANT PO 2023-09-21 23:59 val.

             

Apmokėjimas tik bankiniu pavedimu.

Pinigai dalyviui neatvykus į renginį negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą į kitą dalyvį.

 

 

Specifinės taisyklės

SPECIFINĖS PYKŠT POKŠT AIRSOFT ŠRATASVYDŽIO TAISYKLĖS

 

Žaidimo vieta. Stirnių poligonas. Žaidimo instruktoriaus nurodytos sklypo ribos ir apleisti pastatai. Kiekvienas žaidėjas yra atsakingas už savo saugumą viso renginio metu. PYKŠT POKŠT airsoft neprisiima jokios atsakomybės už patirtas traumas arba, bet kokį sveikatos sutrikdymą. Prieš žaidimą būtina užpildyti dalyvio anketą.

Apleisti pastatai gali būti pavojingi. Galimi pavojai žaidimo vietoje: slidžios grindys, nelygus paviršiai, stiklo šukės ir kt. Todėl renginio metu rekomenduojama dėvėti kelių, alkūnių apsaugas, saugumo batus, su kulkšnies apsauga, bei šalmą.

 

Bet kokia, "STOP" juosta pažymėta teritorija, nėra žaidimo vieta, ir griežtai draudžiama, bet kokių būdu į ją patekti ar šaudyti pro ją. Pastebėjus, bet kokį galima pavojų, būtina apie tai informuoti žaidimo instruktorių arba teisėją.

 

Šiaurinė teritorijos riba kertasi su Neries upe, pietuose įsikūręs Vosyliukų kaimas. Vakarinė teritorijos ribose stovi gyvenamas 2 aukštų pastatas.

 

Galimas civilių judėjimas servitutiniu keliu ar Neries upės pakrante, todėl draudžiamas šaudymas per kelią (nebent organizatorius žaidimo dieną nurodo kitaip).

Draugiška ugnis.Tos pačios komandos draugo pataikymas skaitomas mirtinu ir žaidėjas vadovaujasi mediko taisykle.

Žaidimo pradžia ir pabaiga. Žaidimo pradžia skelbiama sušaukiant "STARTAS". Žaidimo pabaiga skelbiama sušaukiant "PABAIGA" ir garsiniu signalu. Tik žaidimo teisėjai skelbią žaidimo pradžią ir pabaigą.

Šaudymo rėžimai. Patalpose tik pavieniai šūviai, atvirose teritorijose neribojama (nebent nurodoma kitaip instruktažo metu). Iš pastatų galima atakuoti tik pavieniais šūviais. Serijiniais šūviais leidžiama šaudyti tik atsitraukus 5m atstumu nuo pastato (nebent organizatorius renginio dieną nurodo kitaip).

Akla ugnis. Privalote visą laiką matyti galinį taikiklį, priekinį taikiklį ir taikinį, į kurį taikotės. Laikykite šratasvydžio ginklą prie peties. Jūs taip pat galite, laikyti šratasvydžio ginklą prie šono. Taip išvengsite aklos ugnies. Draudžiama šaudyti šratasvydžio ginklą laikant virš akių linijos, iškišus iš už kampo ar nukreipus šratasvydžio ginklą į vieną pusę, o žiūrint į priešingą. Taip pat draudžiama šaudyti pro durų ir langų plyšius ir mažas angas (durys turi būti atidarytos pilnai). Didžiausias leistinas angos dydis yra suaugusio žmogaus ranka nuo riešo iki alkūnės imtinai. Ranka turi tilpti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai (~A3 formato lapo dydžio).

Mediko taisyklės. "Pagydyti" nukautą žaidėją gali tik medikas. Medikams išduodamas daugkartinio naudojimo "turniketas". Turniketu reikia aprišti ranką, taip pažymint, kad nukautas žaidėjas pagydytas ir jau išnaudojo savo gyvybę. Nukautas žaidėjas grįžęs į starto vietą nusiima turniketą, jį padeda į pažymėtą dežę ir tęsia žaidimą iš naujo. Medikas gali patraukti nukautą žaidėją į priedangą, bet ne didesniu, nei 2 metrų atstumu. Prieš tai darant rekomenduojamą nukautą žaidėją įspėti, apie atliekamą veiksmą, taip išvengiant tikrų sužeidimų.

Medikas negali vienu metu ir gydyti ir šaudyti. Jeigu pradedama šaudyti, gydymą reikia stabdyti ir pradėti iš naujo. Medikas negali slėptis už gydomo nukauto žaidėjo. Šratai "perskrodžia" nukauto žaidėjo kūną ir taip miršta ir medikas. Nukautas žaidėjas turi informuoti mediką, kad jis yra pašautas dar kartą. Abu žaidėjai privalo eiti tiesiai į žaidimo starto vietą ir pradėti žaidimą iš naujo.

 

Nukautas žaidėjas "nukraujuoja" ir nebegali tęsti žaidimo kai, nesulaukia mediko po 3 minučių, arba yra "nudurtas peiliu" arba nukautas granata ir eina į žaidimo starto arba kitą nurodytą vietą ir pradeda žaidimą iš naujo nelaukdamas starto vietoje.

 

Mediko taisyklė gali keistis priklausomai nuo žaidimo instruktažo.

 

Rikošetas. Jeigu 100% esate įsitikinę, kad šratas pataikęs į jus yra atšokės nuo kito paviršiaus - sušukite "Rikošetas" ir tęskite žaidimą. Jeigu nesate įsitikinę, kad šratas pataikė į jus rikošetu - esate nukautas. Nepriklausomai lauke ar pastatuose.

Granatų naudojimas:

Airsoft imitacinės granatos skaitomos tik su žirnių arba BB‘s užpildu ir su sprogstamuoju užtaisu, ne galingesniu nei 1g. Granatos dydis turi būti standartinio kumščio dydžio. 

Granatos su pirotechniniais užtaisais (gamyklinės ar savadarbės) arba tiesiog petardos (įstatymuose vartojamas terminas “sprogalai”) draudžiamos remiantis LR Generalinio policijos komisaro įsakymais, kuriuose aiškiai apibrėžiamas draudimas platinti ir naudoti F2, F3 ir P1 kategorijos pirotechnikos priemones. 

Šratasvydžio žaidimuose galima naudoti specializuotas šratasvydžio granatas, kuriose užtaisas išstumiamas spyruoklėmis, green gas ir Co2 dujomis. Granatų kiekį, taip pat jeigu granatos renginio metu nenaudojamos, nurodo organizatorius. Atviroje teritorijoje mirtinu sužeidimu laikomas 5 metrų spindulys arba skeveldra, patalpoje sprogusi granata - visi žaidėjai žuvę. Nuo granatos žuvęs žaidėjas laikomas miręs ir negali būti išgydytas, bei keliauja į mirtviaką. Jokie daiktai rasti pastato viduje (durys, faneros lakštai ar pan.), taip pat kolonos ar pertvaros nelaikomi priedanga.

 

Spalvos iššūkis! Jeigu norite sužinoti, kuriai komandai priklauso žaidėjas esantis priedangoje, Jūs galite sušukti "SPALVA". Žaidėjas išgirdęs tai arba pasako kokios spalvos komandai jis priklauso arba gali neatsakyti. Jokiu būdu negalima meluoti.

 

Nutraukti ugnį. Įvykus nelaimingam atsitikimui ar pažeidus akių apsaugą, žaidimas bus stabdomas sušunkant "NUTRAUKTI UGNĮ". Tai išgirdę iškarto padėkite ginklą ant žemės ir laukite tolimesnių žaidimo instruktoriaus arba teisėjo nurodymų. Tik žaidimo instruktorius arba teisėjas startuoją žaidimą iš naujo.

Pirmoji pagalba. Jeigu turite bet kokių sveikatos problemų informuokite apie tai žaidimo instruktorių prieš prasidedant žaidimui.

Šiukšlės. Jokių būdu nešiukšlinkite! Naudokitės šiukšlių maišais esančiais saugumo zonoje.

Bet koks taisyklių nesilaikymas ar pažeidimas netoleruojamas. Žaidėjai nesilaikantys taisyklių bus šalinami iš žaidimo

Pusės

Pusė organizatoriaus nuožiūra

Registracija uždaryta