BATTLEFIELD 7/7: the Novolistan assault 2023 09 03 Zapyškis

Renginio pradžia
2023-09-03 (S)
09:00
Renginio pabaiga
2023-09-03 (S)
17:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
100% DOMINATION with mobile APP
Greičio limitai
Kaina
25-55
Registracija į renginį Nuomininko registracija

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
174
Patvirtintų
174
Apmokėjusių
174

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

XXI a. vidurys. Novolistanas. Pilietinių karų nualinta valstybė, besidriekianti atogrąžų platumoje. Valstybė turi sienas su dviem nedraugiškomis kaimynėmis - Elžerija ir Zamibija, kurios jau eilę metų puldinėja Novolistaną dėl teritorijos. Viskas prasidėjo šeštadienio naktį, kai tyliai šnarantys medžių lapai skleidė lengvą šlamesį apylinkės miškuose. Miško takeliu judėjo 2 gerai ginkluoti Elžerijos žvalgai. Staiga medžių viršūnėmis nuskrido kažkoks masyvus skraidantis objektas panašus į didelę pelėdą. "Taip, tai žvalgybinis dronas!" - patvirtino pirmasis ir antram davė ženklą sustingti. Duetui dar nespėjus susižvalgyti, kažkur tolumoje sušvilpė minosvaidžių salvė. Staiga, kiek arčiau pasigirdo sproginėjantys užtaisai, o iš paskos jų, aidu atsirito kovojančių karių riksmai. Novalistaną ginantys minosvaidžiai akivaizdžiai nepataikė, todėl koreguojant ugnį, juos dengė besiginantys pėstininkai. Kulkosvaidžiai šaudė vis aršiau, tiksliai ten, kur paskutinį kartą buvo pastebėti Elžerijos žvalgai. Pirmasis tuoj pat nurodė kryptį ir abu staiga puolė bėgti mišku link pelkių. Po poros minučių, kitoje Novolistano sostinės pusėje dangų perskrodė Zamibijos karinis lėktuvas. Iš jo paskos pasirodė linija mažų juodų taškelių. Kažkas tolumoje suriko: "Oro ataka, slėpkitės!"- visi mieste kas galėjo puolė į apkasus ir sleptuves. Novolistano sostinės priemiestyje bombos sproginėjo lyg keptuvėje kaitinami kukurūzai. Aplinkui skraidė skeveldros, o orą raižė sužeistųjų pagalbos šauksmai. Kažkas visa gerkle suriko: "mediką, mediką!". Netrukus riksmo kryptimi su neštuvais pajudėjo du raudonais kryžiais žymėti karo lauko medikai. Perimetre vėl pasigirdo artilerijos sprogimai, tik šį kartą šaudė ne besiginantys Novolistano kariai, ar Elžerijos žvalgai. Garsas atsirito iš visai priešingos pusės - Zamibijos. Salvės buvo tokios dažnos, lyg nenutylantis griaustinis. Novolistano gynybos generolas iš karto davė nurodymus paleisti žvalgybinius dronus ir nustatyti užpuolikų lokacijas. Spėjimai pasitvirtino - tai Zamibijos kariai. Oro antskrydis buvo skirtas tik nukreipti besiginančios Novolistano kariuomenės dėmesį. Mieste vėl pasigirdo kulkosvaidžiai, tik šį kartą ne puolančiųjų, o besiginančių novolistaniečių. Auštant sekmadienio rytui ir aidint Elžerijos snaiperių šūviams, kulkosvaidininkų salvės mieste vis tilo. Veiksmas persikėlė į miesto gatves ir čia jau reikalus tvarkė Zamibijos desantininkų skyriai, besistengiantys užimti kritinę infrastruktūrą: gynybos departamentą, ligoninę, bei parlamentą. Į kurią pusę, Mūšio fronte, rugsėjo 3 d. stosi tu? Ar ginsi Novolistano suverenitetą, ar vykdysi karines misijas už Elžerijos ar Zamibijos karines pajėgas?

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 200. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Strongholdo dominacija. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime diena iki renginio!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą). Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2023m. rugsėjo 03 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
  • KAINA 25-55 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
  • ŽAIDIMAS 12:00 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, 1500 šovinių + radijo ryšio stotelė). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 200. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

 

Specifinės taisyklės

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
Speciliosios paskirties zonos -stronghold- negali būti užimtos priešų tačiau turi būti ginamos savo komandų.
Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.
 
 
Kiekvienas ištikimybę BATTLEFIELD'ui įrodęs fanas bus įvertintas serijiniu antsiuvu.
  • 3 BF serijos žaidimai per metus - RECRUIT laipsnis,
  • 5 BF serijos žaidimai per metus - CAPTAIN laipsnis,
  • 7 BF serijos žaidimai per metus - VETERAN laipsnis,

Taip pat žaidėjams su išskirtiniu aprangos kodu pagal renginio tema - COSPLAY antsiuvas (3-5 žaidėjai per žaidimą).

Pusės

Novolistano reguliarioji kariuomenė [NRK] - 50%

Registracija uždaryta

JT remiami ir pilnai apmokyti kariai, paskirti ginti Novolistano suverenitetą. Pagrindinis pajėgų tikslas - neleisti priešams patekti į miesto perimetrą. Ginti parlamentą, ligoninę ir pajėgų štabą. Pilnai instruktuoti ir gerai ginkluoti vyrai savo arsenale turi ne tik žvalgybinius dronus, bet ir kontroliuoja dvi miesto ligonines, kurios tiekia kariams gydymo priemones. Ką jau kalbėti apie finansinius srautus gynybai, gaunamus iš įvairių suinteresuotų "nevyriausybinių organizacijų". 

Pagrindinis tikslas neleisti priešams užimti Novolistano žemių (surinkti 100 000 taškų).

Komandoms žaidimo metu bus papildomų užduočių.

 

Elžerijos specialiosios pajėgos [ESP] - 25%

Registracija uždaryta

Kaimyninės šalies "specukai" jau ilgą laiką dirbantys tiems, kas daugiau sumoka. Elžerija ilgą laiką žinoma kaip viena iš labiausiai korumpuotų pasaulio valstybių. Iš čia kaip ir Pandoros skrynios į pasaulį sklinda įvairaus plauko samdiniai, nelegalūs ginklai ir įvairios juodosios rinkos prekės. Dažnas šalies gyventojas stokoja elementarių namų apyvokos daiktų, tačiau AK-47 automatas gulintis po lova nusako šalies saugumo lygį. Elžerijos valstybė labai suinteresuota valdyti kuo didesnį Novolistano plotą. 

Pagrindinė užduotis užgrobti kuo daugiau Novolistano žemių (surinkti 100 000) taškų.

Komandoms žaidimo metu bus papildomų užduočių.

 

Zamibijos desantininkų divizija [ZDD] - 25%

Registracija uždaryta

Politiškai šalta it plieniniai ašmenys valstybė - Zamibija. Čia draudžiama bet kokia žodžio laisvė, o rėžimas toks stiprus, kad bent vienas pasisakęs "kitaip" nei valdžia sako yra medžiojamas ir persekiojamas iki gyvos galvos. Nauji divizijos šauktiniai karinę tarnybą atlieka nuo 18 metų, nepriklausomai ar vyrai, ar moterys. Prieš kelis dešimtmečius šalies valdžia pareiškė, kad Novolistanas priklauso jiems. Nuo to laiko Zamibijos valstybė paskelbė karą Novolistanui. 

Pagrindinė užduotis užgrobti kuo daugiau Novolistano žemių (surinkti 100 000) taškų.

Komandoms žaidimo metu bus papildomų užduočių.

REZERVAS (tik jeigu atsiras laisvų vietų)

PAPILDOMOS VIETOS (jeigu tokių bus). REGISTRUODAMIESI NURODYKITE KOMANDOS PUSĘ, kurioje norite būti, nenurodytos registracijos bus iškarto šalinamos. 

Laisvas vietas tikrinsime šeštadienį 09:00 ryte. Gave registraciją patvirtinantį laišką padarykite mokėjimą ir atsiųskite mokėjimo kopiją atsakydami į tą patį el. laišką.