BATTLEFIELD 3/7: the 1st Airborne assault 2023 05 21 Zapyškis

Renginio pradžia
2023-05-21 (S)
09:00
Renginio pabaiga
2023-05-21 (S)
17:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
100% DOMINATION with mobile APP
Greičio limitai
Kaina
25-55

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
120
Patvirtintų
120
Apmokėjusių
120

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

XXI a. Kriptaras sostinė - Naujoji Nova. Regionas jau 70 metų alinamas religinių ir politinių kovų. Visame Kriptare dominuoja dvi religinės pusės: Musakai ir Konžerai. Abi pusės eilę metų nepasidalina šalies žemių ir braižo naujas "vidines" valstybės sienas. Per šiuos metus valdžioje keitėsi ne vienas vadovas, diktatorius ar prezidentas. Po paskutinių rinkimų, 3-ią kartą penkerių metų kadencijai perrinktas šeichas Abdul-El-Sharan'as užsitraukė didžiosios dalies gyventojų nepasitenkinimą, kai pareiškė norintis padalinti Kriptaro valstybę į rytus ir vakarus. Vakaruose buvo sutelktos visos inovacijos, čia veikė moderniausi moksliniai tyrimų centrai, nuolat būdavo sukuriamos ir tobulinamos įvairios technologijos. Rytų pusė pasižymėjo labai stipria gamyba ir maisto pramone, bei turėjo nesibaigiančius gėlo vandens resursus, ko labai trūko vakarų pusei. Po šio stipraus pareiškimo visoje šalyje, o ypač Novoje, kilo piketai ir mitingai, kas vedė prie vidinės destrukcijos. Šalyje labai greitai kilo chaosas, o kas antras į gatvę išėjęs protestantas buvo ginkluotas. Užsienio valstybėms Kriptaro įvykiai nesukėlė didelių emocijų - per paskutinį šimtmetį šalyje kildavo galybė panašių įvykių. Tačiau šis kartas buvo kiek kitoks - Abdul-El-Sharanas buvo pagarsėjęs savo griežtu valdymu, dėl ko dažnai nukentėdavo nekalti Kriptaro ir užsienio žmonės. Todėl kaimyninės užsienio valstybės priėmė gana svarbią "taikdarišką" rezoliuciją - regione dislokuoti specialiąsias pajėgas ir perimti Kriptaro valdymą iš dabartinio šeicho. Kadangi visi sausumos keliai buvo uždaryti, o į šalį įvažiuoti ne moksliniais tikslais buvo uždrausta jau kurį laiką, tautoms liko paskutinė viltis - profesionalūs 1-ios divizijos desantininkai, sugebantys naktį stačia galva iššokti iš virš kalnų priešų teritorijoje skrendančio lėktuvo ir atlikus savo užduotį, pradingti tyruose. Gegužės 21-ąją susitinkame Novos apylinkėse!

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Strongholdo dominacija. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime diena iki renginio!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą). Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2023m. gegužės 21 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
  • KAINA 25-55 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
  • Žaidimas 12:00 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, 2000 šovinių + radijo ryšio stotelė). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Specifinės taisyklės

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
Speciliosios paskirties zonos -stronghold- negali būti užimtos priešų tačiau turi būti ginamos savo komandų.
Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.

Pusės

Airborne DIVISION - AD [40%]

Registracija uždaryta

Spec. treniruoti elitiniai kariai ruošti diversinėms operacijoms priešų kontroliuojamose teritorijose. Sugebantys stačia galva iššokti iš kalnų viršūnėmis laviruojančių lėktuvų ir nusileisti miškingose vietovėse tamsiu paros metu. Skamba neįtikėtinai, bet tai 1st DIVISION vyrukai. Tarptautinių ryšių galimybės leidžia panaudoti naujausius pėstininkų ginklus ir artilerijos pajėgumus. Užspaudus šiuos karius - dangus prapliupsta artilerijos salvėmis. 

Pagrindinė užduotis: surinkti 100 000 dominacijos taškų.

Bus papildomų užduočių žaidimo metu.

Kriptaro MUSAKAI - KM [30%]

Registracija uždaryta

Kriptaro Musakų religinė mažuma, pasižyminti drąsiais poelgiais kritinėse situacijoje. Dažniausiai ginkluoti neaiškios kokybės rytų šalių ginkluote, bet nestokojantys amunicijos. Šaudymo taiklumas vidutinis, disciplina silpna. Labiau pratę būriuotis į mažas grupes ir veikti pavieniais junginiais nei paklusti aiškiam susivienijimo vadui. Stiprybė - baimės jausmo neturėjimas ir gebėjimas išrinkti ir surinkti AK-47 automatą užrištomis akimis. 

Pagrindinė užduotis: surinkti 100 000 dominacijos taškų.

Bus papildomų užduočių žaidimo metu.

Kriptaro KONŽERAI - KK [30%]

Registracija uždaryta

Kriptaro Konžerų religinė mažuma, pasižyminti šaltakraujiškumu ir griežtumu. Ginkluoti mišria ginkluote, kurią dažniausiai gauna nelegaliais būdais. Esant rimtam reikalui, priešus mieliau sprogdina nei šaudo, todėl atliekant kratas pas Konžerus daugiau šansų rasti sprogmenų, nei paprastos amunicijos. Lojalūs grupės vadams, stengiasi visas užduotis atlikti komandose. Kiekvienas sukilėlis turi minimalias žinias apie sprogias medžiagas.  

Pagrindinė užduotis: surinkti 100 000 dominacijos taškų.

Bus papildomų užduočių žaidimo metu.