Šeimos vyrų savaitgalis 2019

PRADŽIA
2019-06-01 09:00
PABAIGA
2019-06-01 21:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Tėvo dienos šventinis renginys skirtas gerai praleisti laiką
GREIČIO LIMITAI
KAINA
24-34Eur

RENGINIO APRAŠYMAS

Ar pastebėjai, kad visi visada tikrai švenčia mamos dieną? Ei, o kaip gi tėčiai ir vaikai? Bendravimas ir tarpusavio ryšio stiprinimas šeimoje yra viena didžiausių vertybių – to neįmanoma rasti jokioje parduotuvės lentynoje ar užsisakyti internetu.

Pirmasis birželio savaitgalis yra laikas, kai sveikinsime tėčius, o geriausia dovana – kartu praleistas laikas. Tad kviečiame į vyrišką savaitgalį – aktyvų, azartišką ir pilną nuotykių renginį – ŠEIMOS VYRŲ SAVAITGALĮ.

Aktyvūs nuotykiai suburs šeimas tikrai bendrystei. Tai renginys, skirtas ne tik tėčiams, bet ir vaikams, ir juos palaikančioms mamoms, bei, žinoma, žmonoms! Svarbiausias šių metų Tėvo dienos akcentas – kartu praleistas laikas ir malonūs prisiminimai su šeima.

Jūsų laukia renginys gamtoje, kur kartu galėsite išmėginti savo jėgas bei taiklumą šratasvydžio (ang. airsoft) žaidimuose, susipažinsite su baziniais kariniais mokymais, demonstruosite savo grill kepimo įgūdžius mėsos kepimo čempionate (būtinai atsivežkite savo šašlykinę ar grilį jeigu norėsite rungtis), klausysitės ekspertų paskaitų apie pirmąją pagalbą ir kaip išgelbėti žmogaus gyvybę, turėsite galimybę sudalyvauti žvejybos čempionate (su savimi pagriebkite pačią paprasčiausią plūdinę meškerę!), sužinosite ką daryti jeigu šalyje būtų įvesta karinė situacija, taip pat iš užkietėjusių keliautojų sužinosite apie krizių valdymą, kaip kaupti maisto atsargas, įkurti ugnį ar išgauti vandenį, o užkietėjusius šaulius pakviesime susipažinti ir pašaudyti su realiais ginklais taktinio mokymų centro šaudykloje. Renginio foną drebins 4x4 WRANGLER visureigio pravažumo pasirodymo griausmas, geras nuotaikas kurs profesionalios visažistės, o akimirkas įamžins profesionalūs fotografai, bei filmuotojai.

Šauniausi bus apdovanoti!

Renginio metu galėsite įsigyti gardžaus maisto – nuo saldumynų vaikams iki šašlykų, grill meistrai pakvies į kepsnių degustaciją. Patiems mažiausiems bus atskira vaikų žaidimo aikštelė, kurioje galėsite pramogauti pūsdami muilo burbulus ir žaisdami kitus lauko žaidimus. Vakare jūsų lauks vakaro pokalbiai ir istorijos „prie laužo“ su žymiais žmonėmis! Visus nenorinčius po renginio važiuoti namo pakviesime apsigyventi spec. įkurtame palapinių miestelyje (norintiems likti, būtina turėti savo palapinę).
 
Nepamiršk spausti #going mūsų facebook renginyje, kad nepraleistum svarbiausių naujienų.
 
 
BILIETAS SUAUGUSIAM 34 Eur;
BILIETAS VAIKUI nuo 7 metų 24 Eur.
 
 
Vaikams iki 6 metų (imtinai) renginys NEMOKAMAS! Mažiesiems bus atskira lauko žaidimų aikštelė su įvairiais žaidimais!

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

PUSĖS