Šeimos vyrų savaitgalis 2019

PRADŽIA
2019-06-01 09:00
PABAIGA
2019-06-02 18:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Tėvo dienos šventinis renginys skirtas gerai praleisti laiką
GREIČIO LIMITAI
KAINA
24-49Eur

RENGINIO APRAŠYMAS

Ar ir tau teko pastebėti, kad visi visada švenčia mamos dieną? Ei, o kaip gi tėčiai ir vaikai? Bendravimas ir tarpusavio ryšio stiprinimas šeimoje yra viena didžiausių vertybių, to neįmanoma atrasti jokioje parduotuvės
lentynoje ar užsisakyti internetu.
 
Pirmasis birželio sekmadienis yra diena, kai sveikinsime tėčius, o geriausia dovana - kartu praleistas laikas. Ilgai brandinome ir ruošėme Jums nerealiai vyrišką savaitgalio idėją – vyriškas, aktyvus, azartiškas ir pilnas nuotykių renginys - ŠEIMOS VYRŲ SAVAITGALIS. Dviejų dienų nuotykiai suburs šeimos vyrus tikrai bendrystei. Tai renginys skirtas ne tik tėčiams, bet ir vaikams ir juos palaikančioms mamoms, bei žinoma žmonoms! Svarbiausias šių metų Tėvo dienos akcentas - kartu praleistas laikas ir malonūs prisiminimai su šeima.
Jūsų laukia dviejų dienų renginys gamtoje, kur kartu galėsite išmėginti savo jėgas bei taiklumą šaudydami lankais, kausitės šratasvydžio (ang. airsofto) mūšiuose, demonstruosite savo greitį tiro užduotyse, dalyvausite grill mėsos kepimo ir žvejybos čempionate. Šauniausius apdovanosime prizais! Susipažinsite su populiariausiais, pasaulyje naudotais ar naudojamais koviniais ginklais. Stebėsite OFFROAD pasirodymą, bei išmėginsite sportinį šaudymą į lėkšteles ar taikinius, padedant profesionaliam instruktoriui. Taip pat, profesionalūs instruktoriai mokys Jus kaip įsikurti stovyklavietę ar suteikti pirmąją pagalbą, supažindins su baziniais kariniais pagrindais ir kartu ves civilinės saugos mokymus. Profesionaliu, karišku dalyvių įvaizdžiu rūpinsis nerealios Les Ailes visažistės, o visas akimirkas fotografuos bei filmuos fotografai ir operatoriai. Abi dienas valgysite daug skanaus maisto, nuo vegetariško patiekalo ar galingo kepsnio iki saldžiausių saldumynų. Galėsite apsigyventi specialiai įkurtame palapinių miestelyje, o šeštadienio vakarą vainikuos vakaro istorijos prie laužų su kviestiniais svečiais! Na, o patys mažiausieji džiūgaus specialiai įkurtose lauko žaidimų aikštelėse, pūsdami muilo burbulus ar dėliodami galvosūkius.
 
Nepamiršk spausti #going mūsų facebook renginyje, kad nepraleistum svarbiausių naujienų.
 
DVIEJŲ DIENŲ SUAUGUSIAM (šeštadienis + sekmadienis) RENGINIO BILIETAS 49 Eur, o vaikui 39 Eur.
 
VIENOS DIENOS SUAUGUSIAM (šeštadienis arba sekmadienis) RENGINIO BILIETAS 34 Eur, o vaikui 24 Eur.
 
 
Vaikams iki 6 metų (imtinai) renginys NEMOKAMAS! Mažiesiems bus atskira lauko žaidimų aikštelė su įvairiais žaidimais!

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

DVIEJŲ DIENŲ PROGRAMA:

PUSĖS