Season opening Liepaja

PRADŽIA
2023-03-25 09:00
PABAIGA
2023-03-25 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
33% skirmish - 33% domination -33% MilSim
GREIČIO LIMITAI
KAINA
15
Užsiregistravusių žaidėjų
35
Patvirtintų
0
Apmokėjusių
0

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Field open from 8:00

Breafing 11:00

Game Starts 12:00

 

REGISTRATION --->   https://pollforall.com/plw6wemv

Additional info is available in whatsapp chat https://chat.whatsapp.com/3mdfptEJyWT5yiKMxMrdDK

At 10.03.2023. are registrated 150 players. max amount is 250

Army- opened

Taliban- closed but will be opened later.

Amerikos kariai, atremę siaubingą Talibano išpuolį Liepojoje, bus prisiminti visą gyvenimą 2022  m. kovo 27 d. Nuošalioje karinio jūrų laivyno bazėje Talibanas užėmė pozicijas 2023 m. kovo 25 d. naktį ir užpuolė amerikiečių kareivius pietiniame poste. Auštant intensyvi minosvaidžių ir granatsvaidžių ugnis buvo nukreipta į Amerikos karinį forpostą pietuose. Talibanas užpuolė ir sugebėjo apsupti forposte buvusį amerikiečių dalinį. Taip pat auštant tuo pačiu metu krito stebėjimo vieta Šiaurėje, o 12⁰⁰ karinės bazės perimetras buvo pralaužtas trijose vietose. Visiška jėgų ir karinės technikos neligybė amerikiečių karius tik trumpam išmušė iš pusiausvyros. Šiauriniame forposte apgultos stovyklos kariniai strategai kartu su daliniu turi grupuoti pajėgas, ginti apsuptį ir kontratakuoti. Nėra kada laukti pastiprinimo... Dabar jie turi tik vieną tikslą – išgyventi...

 

Ginklų galios...

Snaiperio bolt/dmr 150 ms 0,2 bb (maksimalus bb svoris 0,49 g)

Lmg 130 ms 0,2 bb (maksimalus bb svoris 0,32)

Kiti ginklai 130ms 0.2bb (Maksimalus bb svoris 0,32)

Granata- 1,2g petardos Granatos sprogimo spindulys 5m.

Dūminė granata- tik pramoninės gamybos. Draudžiama naudoti pastatuose Gydymas. Į komandą bus paskirtas konkretus skaičius medikų. 10 tvarsčių kiekvienam gydytojui. Medikai gali papildyti tvarsčius FOBe. (Raiščius komandai įteiks organizatorius) Po šūvio sužeisti žaidėjai atsistoja ir ant galvos užsideda raudoną skudurą. Sužeistus žaidėjus galima pervilkti laikant už liemenės... Norint gydyti sužeistus žaidėjus, tvarstis turi būti išvyniotas ant galvos per visą ilgį. Jei medikas neatvyksta per 5 minutes, turite vykti į mertviaką. Granatos sužalojimai yra mirtini. Gydytojas negali padėti. Iškart į mirtviaką... Šaudymo režimai: Pavieniai šūviai viduje. Jei ginklo negalima perjungti į pavienių šūvių rėžimą, į pastatus eiti draudžiama. (išimtis yra, jei turite kitą ginklą, pvz., pistoletą) Visur kitur pilnai automatinė ugnis. Draudžiama šaudyt pro pastatų langus. Langus atidarinėti draudžiama!

Šarvuotas transporteris. - vėliavos spalva rodo, kuri komanda valdo transportą. Jei prie transporterio pritvirtinta komandos spalvos vėliavėlė +geltona vėliavėlė, ji tarnauja kaip mobilus mertviako taškas. Bus galima sunaikinti šarvuotą automobilį. Šalinimo būdas dar bus paskelbtas.

PUSĖS

Taliban

Taliban play in headbands or authentic taliban outfits. The Taliban team does not use camouflage clothing

Army

The army plays in camouflage uniforms. Use a helmets or boonie hat.