WarZone

PRADŽIA
2022-08-07 08:00
PABAIGA
2022-08-07 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Team DeathMatch
GREIČIO LIMITAI
KAINA
15-30

Nuomininko registracija

Užsiregistravusių žaidėjų
40
Patvirtintų
38
Apmokėjusių
29

RENGINIO APRAŠYMAS

Informacija žaidėjams. Teritorija nemaža, parkingas bus kiek atokiau nuo registracijos, tad cardio tikrai geras bus. Atsižvelkit į tai, pasirūpinkit atitinkamu kiekiu vandens, bei proteininių batonėlių :). Kiekvienam pagal poreikį rekomenduojame pasiimti priemonių nuo vabzdžių, kadangi vietovė miškinga. Ir iki susitikimo mūšio lauke!

 

Programa:

8:00 - 10:00 žaidėjų atvykimas, registracija

10:00 - 10:30 bendras instruktažas

10:30 - 16:30 žaidimas

16:30  - žaidimo aptarimas

 

Žaidimo kaina su savo įranga - 15€

Nuomininkams - 30€ (nuomininko paketą sudaro ginklas, pakrauta baterija, veido apsaugos, 1000 šratų)

nuomininku registracija galima iki 08.05 15:00

 

Legenda:

Vakar 08.01 apie 17:40 perimtas įtartinos informacijos perdavimas trečiosioms šalims apie galimai įvežtą į šalį biocheminį ginklą. Susekus signalo šaltinį buvo aptikta pranešimo perdavimo vieta. Nedelsiant buvo pakeltos ant kojų atitinkamos pajėgos, ir išsiustos į žvalgybinę misiją. Grėsmė buvo patvirtinta, žvalgybos duomenimis, neaiški grupuotė įsikūrė stovyklavietę ir akivaizdžiai kažkam ruošėsi. Dėja, bet neišėjo išvengti kontakto su priešu. Žvalgybos grupė neatsako, galimai pateko į nelaisvę. Ilgai negalvojant buvo suformuotas būrys specialiai parengtų pajėgų, įkaitų vadavimui, priešo naikinimui, bei cheminio ginklo nukenksminimui.

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

  1. Į žaidėją pataikius šratui, jis skaitomas sužeistu. Būtina atsigulti ant žemės ir šauktis mediko balsu ar radijo ryšiu. Gydyti (bintu pervynioti sužeistą vietą) gali bet kuris komandos žaidėjas turintis med. Paketą. Jei šaukiantis pagalbos per 5 minutes niekas nepadeda, žaidėjas skaitomas nukautu ir keliauja į bazę (arba kitą užimtą pastatą) gydytis (gydymo trukmė: 15 minučių). Jei į pagydytą žaidėją pataikoma antrą kartą, jis skaitomas nukautu, ir keliauja į bazę (arba kitą užimtą pastatą) gydytis.

 

  1. Cheminio ginklo panaudojimas arba nukenksminimas gali būti vykdomas tik savo komandos bazėje. Transportuoti cheminį ginklą iš jo buvimo vietos iki bazės galima tik nešant jį specialiai jam numatytame konteineryje/dėžėje. Jei transportavimo metu žaidėjas yra pašaunamas, dėžė lieka nukovimo vietoje, ją gali pasiimti visi gyvi žaidėjai.                                                                                       
  2. Įkaitai – į nelaisvę paimti kariai pažymėti raudona ir geltona ryškiaspalve liemene. Vaduojant įkaitus svarbu, jog jiems negrėstu pavojus. Įkaitas skaitomas išgelbėtu jei jis saugiai pargabentas į specialiųjų pajėgų bazę. Įkaitai turi savas kojas, Jų nešti tikrai nereikia, tačiau jei šalia esantys kariai yra nukaunami, įkaitas lieka savo vietoje, iki kol jo neužgrobs ar neišvaduos viena ar kita žaidimo pusė.

 

  1. Kadangi visa stovyklavietė yra radioaktyvi, saugios gyvybei zonos yra tik bazėse. Tačiau žemėlapyje yra neutrali zona kurią galima užimti kaip laikiną stovyklavietę, pasikabinus joje savo komandos spalvos vėliavą. Tokiu atvėju nukautas žaidėjas gali keliauti gydytis i laikina stovyklavietę (jei yra įsitikinęs, jog joje kaba tikrai jo komandos spalvos vėliava). Jei laikinoji stovyklavietė yra puolama gydytis joje negalima.

PUSĖS