BATTLEFIELD 4/7: the Revenge 2022 08 07 Zapyškis

PRADŽIA
2022-08-07 09:00
PABAIGA
2022-08-07 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
100% DOMINATION with mobile APP
GREIČIO LIMITAI
KAINA
25-55
Užsiregistravusių žaidėjų
139
Patvirtintų
139
Apmokėjusių
139

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

Pietų pusrutulis, tropinis Songavo regionas - buvęs rojaus kampelis žemėje. Po virtinės stichinių nelaimių, dvi nualintos valstybės, besidriekiančios atogrąžų platumoje ir turinčios bendrą sieną rodosi turėtų išgyventi atgimimą, tačiau nepasidalinant maisto ir gėlo vandens tarp kaimynių paskelbiamas karas. Karštoji zona įsiplieskia netoli Novakijos ir Zapikijos miestų. Čia per milžiniškus potvynius labiausiai nukentėjusi Zapikija pareiškė teises į Novakijos šiaurėje esančius maisto sandelius iš kurių vykdomas didžiausias pietų pusrutulio vaisių ir daržovių eksportas, neva didžiausia produkcijos dalis užauginama Zapikijos pietuose, todėl novakai turi leisti jiems kontroliuoti visą eksportą. Zapikams sukilus susidarė vietinių Zapikijos radikalų junginys - ZRJ. Novakai jau kurį laiką tikėjosi tokio kaimynų pareiškimo ir ruošė uostamiestį gynybai - įkūrė du galingus strongholdus ir paruošė slaptą priešlėktuvinę gynybos sistemą THOR-AIR. Neleisdami laiko veltui nusprendė subūrti Novakijos Nacionalinę Gvardiją - NNG ir organizuoti derlingų Zapikijos plotų užėmimą tam, kad turėtų ką eksportuoti iš savo uostų. Jie buvo labai greitai nustebinti, nes nesitikėjo tokio gero kaimynų pasiruošimo: minos, mortyros, lėktuvų antkrydžiai. Atrodo, kad Zapikijos ir Novakijos fronte užvirė mūšis ir abi pusės pradėjo kovoti dėl įtakos zonų, neįvertindamos užsienio šalių įsikišimo. Specialiai karštų taškų demobilizacijai sukurtas Tarptautinis Legionas - TTL buvo jau čia. Šios smogiamosios brigados, suformuotos iš šaltakraujų legionierių pagrindinė užduotis "tyliai" sutaikyti abi kovojančias puses - būdai nesvarbūs. Nuo senų laikų sklinda gandai, kad TTL pirmiausia šauna, tada klausia kas eina, todėl abi pusės buvo priverstos kovoti ne tik viena prieš kitą, tačiau ir neprisileisti TTL per arti. Savo ruoštu TTL matuoja perimetrą, ir bukai į fronto liniją nepuola. Tik atvykus jiems netyčia pavyko perimti THOR-AIR sistemą, kurią atgauti nori Novakija, o čia dar apie ją sužinojo ir Zapikija. Rugpjūčio 7 dieną, parako ir keršto kvapas sklis visame mūšio fronte - atsakingai rinkis pusę!

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Strongholdo dominacija. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime diena iki renginio!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą. Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2022m. rugpjūčio 07 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
  • KAINA 25-55 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
  • Žaidimas 12:00 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, 1500 šovinių + 8 granatos arba radijo ryšio stotelė). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
Speciliosios paskirties zonos -stronghold- negali būti užimtos priešų tačiau turi būti ginamos savo komandų.
Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.

PUSĖS

Zapikijos radikalų junginys - ZRJ (30%)

Registracija uždaryta

Zapikiją sudarė daug nagingų gyventojų, tiek amatininkų tiek juodadarbių. Stiprioji šalies pusė, kad ištikus bėdai, jaučiamas labai didelis vienybės jausmas. Sujungę jėgas, patys sugeba pasigaminti amunicijos ir sprogmenų. ZRJ vadu buvo paskirtas vienas protingiausių apylinkių žmonių - Kleimas Dzukas. Pagrindinis junginio tikslas - perimti Novakijos uostą ir užimti oro erdvę (atkovoti ir uždominuoti Novakijos uostą reikia surinkti 50000 taškų).

Novakijos Nacionalinė Gvardija - NNG [30%]

Registracija uždaryta

Novakija nuo seno buvo neturtinga, bet labai karinga valstybė, kuri viduje turi žmonių išmanančių karo meną. Karo veteranas Džeraldas Lohanas, 12 metų kariavo svetimus karus ir prireikus stojo vadovauti NNG, šalyje kurioje gimė ir augo. Pagrindinis tikslas gauti pakankamą kiekį vaisių ir daržovių eksportui. 1 krovininio lėktuvo užpildymui reikia 10 000 vienetų (taškai)Pradinis tikslas - 5 lėktuvai. Turint THOR-AIR kontrolę galima būti ramiam, kad lėktuvai išskris sėkmingai, deja kontrolinis pultas buvo prarastas ankstesniuose mūšiuose (užduotis laikoma sėkminga jeigu pavyks surinkti 50000 taškų, vienas numuštas lėktuvas -10000).

 

Tarptautinis Legionas - TTL [40%]

Registracija uždaryta

Mistiškai regionę atsidūrę legionieriai yra ne kartą dalyvavę karinėse misijose ir šiandien, sukūrę uždarą legionierių kompaniją, kuri už pinigus vykdo įvairias slaptas operacijas, prisidengdama taika. Sklinda gandai, kad tikrasis jų tikslas neutralizuoti Novakų oro uosto pajėgumus. Pirmoji užduoties dalis pavyko ir THOR-AIR valdymo pultas atsidūrė jų rankose. Liko tik gauti kodus ir perprogramuoti sistemą, kad ji susinaikintų pati. Pagrindinė užduotis - jėga gauti iš zapikų ir novakų kodus, kurie leistų aktyvuoti THOR-AIR sunaikinimą (visiškam sunaikinimui reikia gauti 3 skirtingus kodus arba surinkti 50000 taškų).