BATTLEFIELD 3/7: the Fury nest 2022 07 10 Zapyškis

Renginio pradžia
2022-07-10 (S)
09:00
Renginio pabaiga
2022-07-10 (S)
17:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
100% DOMINATION with mobile APP
Greičio limitai
Kaina
25-55eur

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
156
Patvirtintų
156
Apmokėjusių
156

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

XXI a. vidurys. Čirmėnija. Sostinė - Vozikija. Regionas smarkiai nusiaubtas pilietinio karo, ligų ir skurdo. Nuo XX a. pradžios, šis regionas buvo laikomas mažiausiai trokštamu gyventi visame rytų pusrutulyje, tačiau čia tebevyksta aršios kovos dėl teritorijos kontrolės. Sostinėje po gyvenamųjų namų kvartalais esantys dujų ir naftos klodai yra lyg "skystas" auksas, kurio nepasidalina 3 etninės rytų bendruomenės: tirbai, ahirai ir melakai. Bėgant metams Vozikijoje ne kartą keitėsi valdžia, kartų kartas lydi įpėdiniai su vis žiauresnėmis represijomis. Etninių grupių genocidas teritorijoje tapo dažnai pasikartojančiu reiškiniu, į kurį dėmesį atkreipė net Jungtinės Tautos. Deja dėl susiklosčiusios politinės situacijos tiesioginis užsienio įsikišimas į konfliktą nėra įmanomas. Sostinėje esantys naftos perdirbimo ir suskystintų dujų terminalai yra labai svarbūs Čirmėnijai ekonomiškai. 36% šalies biudžeto surenkama būtent iš naudingų iškasenų. Keičiantis valdžiai - keičiasi ir infrastruktūros savininkai. Kaip lengvai galima nuspėti - gana didelė dalis pajamų dalis neoficialiai skiriama kariniams veiksmams regione organizuoti, todėl visos etninės grupuotės yra smarkiai ginkluotos ir pasiruošusios kovoti. Paskutinės oro atakos metu sostinėje žuvo daug tirbų ir ahirų - atsakomybę už įvykdytą ataką prisiemė melakų radikalai, kurie galingo bombardavimo metu sugriovė kelis vakarų ir pietų kvartalus. Nors labiausiai nukentėjo tirbų sukilėliai ir ahirų atskalūnai, šios grupės tarpusavyje nesutaria ir bendrauja dar aštriau nei su pačiais melakų radikalais. Prieš kelis metus tirbų valdančioji koalicija sostinėje buvo nunuodyta nežinoma chemine medžiagą, o valdančiaisiais tapo ahirai. Sakot netikėta? O mes manom, kad mūšio fronte sutapimų nebūna, todėl birželio 5 dieną aiškinsimės santykius tarp tirbų, ahirų ir melakų!

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime diena iki renginio!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą. Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

 • DATA: 2022m. liepos 10 diena. SEKMADIENIS.
 • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
 • KAINA 25-55 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

 • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
 • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
 • Žaidimas 12:00 - 16:30 vietos laiku,
 • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, radijo ryšio stotelė ir 1500 šovinių + granatos). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Specifinės taisyklės

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.

Pusės

Tirbų sukilėliai [TS] - 33%

Registracija uždaryta

Tai seniausi Čirmėnijos vietiniai gyventojai, kuriems vadovauja Serchijus Napalmo. Tokią pravardę šis lyderis gavo dėl savo aukų, kurias dažniausiai sudegina. Neapsakomas kontrolės jausmas, visą etninę grupuotę dažnai veda prie kraštutinumų, todėl mūšiuose visi kaunasi iki paskutinio kraujo lašo. Finansavimas gaunamas iš vietinės naftos ir dujų suteikia gerą ginkluotės logistiką iš pasipelnyti norinčių trečiųjų šalių. 

Pagrindinės užduotys:

 • Įtakos sferų dominavimas, teritorijos šturmas / gynyba
 • Ginkluotės ir arsenalo nuolatinis papildymas
 • Priešiškų pajėgų naikinimas

 

Ahirų atskalūnai [AA] - 33%

Registracija uždaryta

Iš kelių vietinių kartelių susijungusi etninė grupė, nusprendusi atimti valdžią iš tirbų. Deja, bet prie jų niekada nepritapę melakai veikia kaip atskira radikalų grupė, todėl karts nuo karto kiša "pagalius į ratus". Ahirams vadovauja lengvai pliktelėjęs karo veteranas, legionierius Al Judžitas - pravarde žinomas kaip Algenso. Ahirai turi slaptų kanalų prie užsienio karinių struktūrų, todėl vykstant politiniams perversmams ir siekiant įtakoti teritorijos kontrolę ginkluotės klausimas nėra problema.

Pagrindinės užduotys:

 • Įtakos sferų dominavimas, teritorijos šturmas / gynyba
 • Ginkluotės ir arsenalo nuolatinis papildymas
 • Priešiškų pajėgų naikinimas

Melakų radikalai [MR] - 33%

Registracija uždaryta

Šaltakraujai užsienio šalių muradieriai, kurie pasinaudojo kariniais konfliktais, nustekenusiais Čermenija, ir pasinaudoję oro atakomis užėmė Vozakija. Jiems vadovauja du užsienio generolai, kurių tapatybė iki šių dienų nėra tiksliai žinoma. Finansavimą gauna iš pagrobtų daiktų ir išteklių, todėl Vozikijos kontrolė jiems itin svarbi dėl naudingųjų iškasenų. Nuolat verbuoja naujus samdinius į savo gretas, pilnai apginkluoja, apmoko. 

Pagrindinės užduotys:

 • Įtakos sferų dominavimas, teritorijos šturmas / gynyba
 • Ginkluotės ir arsenalo nuolatinis papildymas
 • Priešiškų pajėgų naikinimas