BLACK HAWK DOWN: the Jigsaw 2022 05 22 Zapyškis

PRADŽIA
2022-05-22 09:00
PABAIGA
2022-05-22 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Milsim / hostage rescue 100%
GREIČIO LIMITAI
KAINA
18-48
Užsiregistravusių žaidėjų
52
Patvirtintų
52
Apmokėjusių
52

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

Griškiabaro kalnynas, Zapalovo regionas, Saint Nova. Vykdant humanitarinę užduotį - paremti sąjungininkus kovojančius Saint Novos miestelyje, buvo išsiųsti du Juodieji Vanagai. Paskutinė tiesioginė video transliacija nutrūko prieš 2 valandas. Bandymai užmegzti kontaktą su BH1 ir BH2 vyksta nesėkmingai jau 4-ąjį kartą. Dingus vaizdui, iš paskutinių įrašo sekundžių, galimai girdėti liepsnojančių variklių garsas. Daroma prielaida, kad abu vanagai buvo numušti vietinių sukilėlių, o galimai išgyvenusi įgula paimta į nelaisvę. Sąjungininkai į Zapalovo regione esančią Saint Novą žemės konvojumi tuoj pat išsiunčia elitines spec. pajėgas, kurių užduotis - surasti BH1 ir BH2 juodąsias dėžes ir neutralizuoti priešų priešlėktuvinės gynybos sistemas, bei ištraukti įstrigusius bendražygius. Svarbi ne tik technika, bet ir karininkai skridę malūnsparniuose. Oro parama neįmanoma dėl žemė - oras priešlėktuvinės NAT-SAT gynybos sistemos. Kiekvienas karinės informacijos elementas buvęs vanaguose ypač svarbus tiek sąjungininkams, tiek sukilėliams. Pastarieji už laisvę ir pinigus gali padaryti bet ką. O iki dantų ginkluoti užsieniečiai šalyje laisvės "neprideda". Griškiabaro kalnyno regionus pilietinis karas siaubia jau 2 dešimtmečius, todėl vienintelė stabili valiuta čia - reali amunicija: šoviniai, granatos, sunkieji sprogmenys. Dėl tokios ekstremalios situacijos taikios derybos čia ko gero neįmanomos, todėl sąjungininkų būriai turi įkurti savo operacines bazes Novos priemiesčiuose ir užtikrinti greitą ir efektyvią operaciją. Sukilėliai, tik pajutę dūmų kvapą, pradėjo lįsti iš visų miesto kampų. Kaip įtariama jie turi įkaitais paėmę 4 aukšto rango karininkus, o dabar malūnsparnių dužimo vietose ieško juodųjų dėžių. Išsiaiškinus slaptą informaciją esančią jose, įkaitai šiems žvėrims taps nebereikalingi. Laikas bėga labai greitai... kas bus pirmieji suradę juodąsias dėžes? Ar pavyks išgelbėti įkaitus? Pasimatome gegužės 22-ąją Mūšio fronte!

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: Milsim / hostage rescue 100%

Komandų užduotys: Įkaitų gelbėjimas, specialiųjų objektų paieška. Priešo pajėgų neutralizavimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje. 

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą. Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

 • DATA: 2022m. gegužės 22 diena. SEKMADIENIS.
 • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
 • KAINA 18-48 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

 • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
 • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
 • Žaidimas 12:00 - 16:30 vietos laiku,
 • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 18 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 40Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 48Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, radijo ryšio stotelė ir 1500 šovinių + granatos). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

-

PUSĖS

Zapalovo sukilėliai - ZS [60%]

Registracija uždaryta

Įvairaus tipo nusikaltėliai, kurie verčiasi bet kuo, kas generuoja pinigus. Nesvarbu ar tai vogtų daiktų kontrabanda, ar žmonių pardavinėjimas, ar ginklai. Viskas tinka, jeigu galima uždirbti. Grupuočių moto - ko negali pinigai, gali labai dideli pinigai. Didžiausias sukilėlių siaubas - disciplinuota užsienio kariuomenė. Gaujos vadeivos moka premijas už kiekvieną spec. pajėgų kario galvą. DRESSCODE PASIRINKTINAI (neprivaloma): HALF CAMO GEAR (švarkas, arba kelnės) + paprasta skarelė, kepurė ar koks kitas fancy galvos apdangalas + chest rig ar pan (geriausiai pasiruošusius sukilėlius apdovanosime organizatoriaus simbolika).

Pagrindinės užduotys:
 • Išlaikyti Saint Novos kontrolę;
 • Surasti juodąsias vanagų dėžes; 
 • Išgauti slaptą karinę informaciją iš BH įgulos.

Specialiosios pajėgos - SP [40%]

Registracija uždaryta

Spec. treniruoti elitiniai kariai ruošti diversinėms operacijoms priešų kontroliuojamose teritorijose. Sugebantys stačia galva iššokti iš kalnų viršūnėmis laviruojančių lėktuvų ir nusileisti miškingose vietovėse tamsiu paros metu. Skamba neįtikėtinai, bet 78% šių operacijų pasižymi sėkme. Šį kartą jų pagrindinė užduotis - ištraukti orlaivių įgulą gyvą ir surasti juodąsias BH dėžes su kuo mažesniais nuostoliais. DRESSCODE PASIRINKTINAI (neprivaloma): FULL CAMO GEAR (švarkas ir kelnės) + šalmas, panama ar kepurė ir taktinė liemenė (geriausiai pasiruošusius specukus apdovanosime organizatoriaus simbolika).

Pagrindinės užduotys:

 • Perimti Saint Novos kontrolę;
 • Išgelbėti į nelaisvę paimtą orlaivių įgulą, rasti BH dėžes;
 • Neautralizuoti kuo daugiau priešiškai nusiteikusių sukilėlių.