BATTLEFIELD 2/7: El Sahara operation 2022 05 08 Zapyškis

PRADŽIA
2022-05-08 09:00
PABAIGA
2022-05-08 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
100% DOMINATION with mobile APP
GREIČIO LIMITAI
KAINA
18-48eur
Užsiregistravusių žaidėjų
156
Patvirtintų
156
Apmokėjusių
156

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

2024-ieji, gegužės 8-oji. Gorgošija, El Saharos dykynės. Vyksta pilietinis karas. Gorgošų bandidai (GB) vedami grupuotės vado Miguelio Depazo be atgailos puldinėja vietines gyvenvietes, kurias gina Šeicho Salido gvardija. Sostinėje Novoje - paskelbta nepaprastoji padėtis ir įvesta komendanto valanda, siekiant kontroliuoti gyventojų judėjimą. Čia Šeicho gvardija (ŠG) nuožmiai gina rūmus, saugumo departamentą ir vietinę ligoninę. Tris metus vykstantis pilietinis karas, pareikalavo šimtų aukų ir sužeidė tūkstančius. Visą situaciją iš šalies jau kuris laikas stebi užsienio šalys, kurios nusprendė sudaryti Taikdarių diviziją (TD) šiam kruvinam karui sustabdyti. Toks užsienio šalių sprendimas buvo priimtas, kai praeitą žiemą sostinėje nugriaudėjo galingi sprogimai, už kuriuos atsakomybę prisiėmė Gorgošų banditai. Sprogimo metu žuvo tuometinis šalį valdantis šeichas Rahimas el Salidas. Jo vietą užėmė keršto trokštantis sūnus Malakas el Salidas ir prisiekė šalį "išvalyti" iki paskutinio bandito. Šeicho gvardija visiškai pavaldi naujajam valdovui, čia didžiausią įtaką daro šeimos pinigai. Šeima ir visa gvardija visiškai nenori užsienio įsikišimo, nes supranta ir nenori, kad situacija būtų išspręsta diplomatiniu keliu, nes taip nepavyks atkeršyti už Rahimo mirtį. Už pagalbą gvardiečiams siūlomi dideli pinigai, taip pat ginklai, kurių gvardija gauna per pažintis iš kaimyninių valstybių. Gorgošai griežtai nusistatę prieš gvardiją ir taikdarius, tačiau jie neturi tokios stiprios ginkluotės, todėl stengiasi jos įgyti įvairiais būdais. Dalį pavyko perimti iš užpultų miestų policijos pareigūnų, nukautų gvardiečių ir kitų karinių struktūrų. Kitą dalį - įsigyti juodojoje rinkoje už pavogtus pinigus. Paskutiniu metu, nusikaltėlių gretos vis didėja, įtampa regione kaista, o slapti šaltiniai nurodo, kad radikalių pažiūrų banditai gavo artilerijos ir kitų sprogmenų. Rezultate planuojamas visiškas Novos sunaikinimas, jeigu jos nepavyks užimti per ateinantį mėnesį. Taikdarių divizijos pagrindinis tikslas spėti išvalyti miestų centrus ir sostinę nuo radikalių pažiūrų banditų, nuslopinti įsisiautėjusią gvardiją ir užtikrinti gyventojų saugumą neeskaluojant situacijos. Gegužės 8-ąją, Mūšio fronte, virs įnirtingas mūšis tarp banditų, gvardijos ir taikdarių, rinkis pusę atsakingai!

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime diena iki renginio!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą. Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

 • DATA: 2022m. gegužės 8 diena. SEKMADIENIS.
 • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
 • KAINA 18-48 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

 • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
 • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
 • Žaidimas 12:00 - 16:30 vietos laiku,
 • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 18 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 40Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 48Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, radijo ryšio stotelė ir 1500 šovinių + granatos). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.

PUSĖS

Šeicho gvardija (ŠG) - 33%

Registracija uždaryta

Stulbinančia drąsa pasižymintys Gorgošijos regiono vyrai, kurie už šeichą padėtų galvas. Nusprendę tarnauti šeichui, šie vyrai labai praturtėjo, todėl kartais pamiršta ginti žmonių teises ir užtikrinti visuotinę santvarką. Įvykus mobilizacijai ir įvedus komendanto valandą, ŠG vyrams suteikta teisė šaudyti į bet kurį įtartina asmenį. Į gvardiją priimami jaunuoliai sulaukę 18 metų, kurie iš karto aprūpinami labai gera ginkluote. Apmokymų lygis 4/10, todėl dažniausiai šiek tiek per drąsiai gina nereikalingus objektus.

Pagrindinės užduotys:

 • Įtakos sferų dominavimas, teritorijos šturmas / gynyba
 • Ginkluotės ir arsenalo nuolatinis papildymas
 • Priešiškų pajėgų naikinimas

 

Gorgošų banditai (GB) - 33%

Registracija uždaryta

Prieš šeicho kontrolę sukilę banditai, kuriems niekada niekas nebus gerai, kol valdys Salidų šeima. Dėl visų negandų jų gyvenime kalta valdžia, ekonomika ir kiti žmonės. Atsakomybė? - Svetimas dalykas. Noras banditauti tiesiogiai sustiprėja gavus ginklų ir amunicijos. Pagarba? - Neatrasta vertybė. Už šalies kontrolę padarytų bet ką. Didžioji dalis paklūsta nerašytoms gatvės taisyklėms: akis už akį / dantis už dantį. Didžioji dalis visiški atskalūnai ir nepaklūsta jokiai valdžiai. Sunkiai prognozuojami, dar sunkiau kontroliuojami ir turintys galingos ginkluotės, šie veikėjai tampa itin pavojingais.

Pagrindinės užduotys:

 • Įtakos sferų dominavimas, teritorijos šturmas / gynyba
 • Ginkluotės ir arsenalo nuolatinis papildymas
 • Priešiškų pajėgų naikinimas

Taikdarių divizija (TD) - 33%

Registracija uždaryta

Kariškių elitas. Puikiai disciplinuoti ir treniruoti vyrai. Savo srities profesionalai, dalyvaujantys sudėtingose karinėse misijose. Stipriosios savybės - komandinis darbas ir būrio koordinacija. Geba dirbti atskirai kaip kariniai vienetai ir judėti kartu skyriuje. Skyriuose dažnai randama sunkioji ginkluotė - kulkosvaidžiai, snaiperiai, granatsvaidžiai leidžia būriams smogti stipriai ir koordinuotai. Sunkiose misijose, jeigu sąlygos leidžia, TD naudoja oro pajėgas ir yra žinomi kaip stiprūs desantininkai.

Pagrindinės užduotys:

 • Įtakos sferų dominavimas, teritorijos šturmas / gynyba
 • Ginkluotės ir arsenalo nuolatinis papildymas
 • Priešiškų pajėgų naikinimas