Mokymai ✪ Išgyvenimas ekstremaliomis sąlygomis

PRADŽIA
2022-04-02 09:00
PABAIGA
2022-04-02 19:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Teorija 40% Praktika 60%
GREIČIO LIMITAI
KAINA
30

Nuomininko registracija

Užsiregistravusių žaidėjų
23
Patvirtintų
23
Apmokėjusių
23

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

MOKYMAI
"IŠGYVENIMAS MIESTE EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS"

Kviečiame į mokymus kurių metu sužinosite kaip išgyventi ekstremalios situacijos metu. Mokymu metu įgysite tiek teorinių tiek praktinių žinių. Mokymai subalansuoti ir vyrams ir moterims, todėl puikiai tinka šeimos nariams.

Intro:
Kiekvienas asmuo negali būti visiškai tikras, kad tam tikromis aplinkybėmis jis nepateks į ekstremalias sąlygas. Tai yra, kiekvieno iš mūsų gyvenime gali susidaryti tokia situacija, kai aplinkinė tikrovė smarkiai skirsis nuo įprastos kasdienybės. Tokiu atveju ekstremalios sąlygos, susidariusios nepasiruošusiam asmeniui, sukels neigiamą psichikos būseną, kuri nėra pritaikyta streso veiksnių buvimui.

Adaptacija

Ekstremali situacija ir ekstremalios sąlygos, kuriose žmogus patenka, tampa jam ūmaus psichinio, fizinio ir socialinio streso priežastimi. Visa tai kelia grėsmę ne tik jo gerovei, bet ir gyvybei. Nepaisant to, stresinėse situacijose žmogus pradeda kurti prisitaikymo reiškinius prie dirbtinės ar natūralios aplinkos. Tai leidžia jam būti tomis sąlygomis, kurios anksčiau buvo nesuderinamos su gyvenimu. Adaptacija yra procesas, kurio rezultatas yra tai, kad kūnas įgyja anksčiau nebuvusį atsparumą tam tikram aplinkos poveikiui.

Išgyvenimas

Kiek žmogus gali prisitaikyti prie ekstremalių sąlygų? Jo išgyvenimas priklausys nuo daugelio veiksnių. Kiekvieno iš jų būvimas bus tiesioginis ekstremalių sąlygų, kurių sunkumas tiesiogiai paveiks sėkmingą baigtį.

Mokymasis daryti

Kas prisideda prie išgyvenimo ekstremaliomis sąlygomis? Vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių išsigelbėjimą, yra asmens žinios apie būtinus veiksmus. Yra daugybė pavyzdžių, kai žmonėms, kurie žino pagrindinius išgyvenimo būdus, net ir kritinėmis situacijomis, viskas baigėsi gerai. Apmokytas asmuo žino, kaip tinkamai panaudoti maistą, pasistatyti pastogę, panaudoti turimą įrangą ir t.t.

Medicina

Ekstremaliomis sąlygomis būtina siekti nedelsiant suteikti medicinos pagalbą tiek sau tiek draugams. Dažnai tai atsitinka nelaimingų atsitikimų metu. Tačiau šiuo atžvilgiu labai svarbu, kad asmuo galėtų suteikti skubią medicinos pagalbą ir žinoti, kaip išvengti traumų ir rimtesnių pasėkmių.

Rizikos veiksniai

Rizikos veiksniai, kurių neigiamas poveikis gali neigiamai paveikti visą išgyvenimo procesą. Be viso to, jie skatina žmones, priversdami juos imtis aktyvių žingsnių ir greitai priimti sprendimus. Rizikos veiksniai ekstremaliomis sąlygomis yra troškulys ir alkis, karštis ir šaltis, pervargimas, baimė ir vienatvė. Kartais tai apima, stichines nelaimes, ir kitus išorinius konfliktus, kurie vystosi nelaimės ištiktų žmonių grupėje, norėdamas išsigelbėti ekstremalioje situacijoje, žmogus turi turėti sugebėjimų ir įgūdžių.

Maistas ir vanduo

Be šių išteklių žmogus negalės gyventi. Vienas iš pagrindų turėtų būti vandens ir maisto paieška. Tam yra daugybė metodų.

Motyvacija

Kur gauti motyvacijos? Ji yra jūsų galvoje ir mintyse.

SPECIFINĖS TAISYKLĖS


REIKIAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS MOKYMAMS

  • Visas reikalngų ir rekomenduojamų daiktų sąrašas bus siunčiamas nurodytu Jūsų el. paštu.


DIENOS PROGRAMA

  • 09:00 val. - Atvykimas
  • 10:00 val. - Aptarimas ir pasiruošimas
  • 10:00-13:00 val. - Teorija ir praktika.
  • 13:00-14:00 val. - Karšti pietūs.
  • 14:00-19:00 val. - Teorija ir praktika.REKVIZITAI APMOKĖJIMUI

VIETŲ SKAIČIUS Į MOKYMUS RIBOTAS. (30 vietų)

PUSĖS

Mokymų dalyvis

Puikiai tinka tiek moterims tiek vyrams!