CTF: Military fortifications 2019 03 31 Seredžius

Nuomininko registracija

RENGINIO APRAŠYMAS

Teritorijos kontrolė visais laikais buvo vienas iš jėgos simbolių. Senų senovėje, gentys grumdavosi dėl savo žemių ir jose gyvenančių gyvūnų, bei augančių augalų. Teritorijos paprastai būdavo žymimos tam skirtomis sienomis arba apibrėžiamos ribomis. Savininkas arba šeimininkas dažniausiai teritorijoje įkurdavo bazę, sostinę ar kažką panašaus, kurią saugodavo ištikimiausi populiacijos kariai. Sostines dažniausiai puošdavo vėliavos, kurios ir simbolizuodavo ir reprezentuodavo pačią populiaciją. Vėliava buvo garbės simbolis, todėl užimant priešų teritoriją, buvo svarbiausia užgrobti konkretų objektą laikantį vėliavą. Bėgo šimtmečiai, tačiau ne daug kas pasikeitė. Kovos dėl teritorijų vis dar tęsiasi, o svarbiausias aspektas užimtoje teritorijoje - iškelti savo vėliavą, vietoje esančio šeimininko. Šiame šratasvydžio žaidime pagrindinis tikslas - užimti kuo didesnę teritorijos dalį, įkurti savo bazę ir ją apsaugoti. Šalutinės misijos veda prie diversinių operacijų, tokių kaip svarbių žaidybinių objektų naikinimo, dėl kurių netekties priešininkų komandai žaidimo sąlygos taptų labiau sudėtingos, o kai kurios misijos - neįmanomos. Kovo 31 mūšio fronte kausimės dėl žemių ir jų kontrolės. Laimės komanda, žaidimo metu surinkusi daugiausiai kontrolinių taškų, bei atlikusi daugiausiai diversinių operacijų.

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS
MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 80 (bilietai brangsta 2019 03 28 23:59:59 arba užsiregistravus daugiau nei 40 dalyvių)

(kariniuose mokymuose dalyvauja tik pirmi 40 norą pareiškusių dalyvių).

Žaidimo tipas: capture the flag 80%, skirmish 20%. Žaidimo lygis - I (su naujokais / nuomininkais).

Mokymų tema: taktinis ginklo valdymas ir judėjimas skyriaus sudėtyje, bei nebylūs valdymo signalai.

Komandų užduotys: resursų surinkimas, gabenimas ir apsauga. Teritorijos kontrolė ir specialiųjų užduočių vykdymas. Bus papildomų užduočių (detaliau - renginio dieną).

Ginklų greičių standartiniai Mūšio fronto limitai (chronuosime). Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2019m. kovo 31 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Seredžius, Padubysio km., WGS koord. 55.106342, 23.439792

 

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA: 09:00 - 11:00 vietos laiku,
  • MOKYMAI: 09:30 - 11:00 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS ir žaidimas: 11:30 - 16:00 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKA KOŠĖ ir žaidimo aptarimas: 16:00 - 17:00 vietos laiku.


Dalyvio mokestis su savo įranga 12,5Eur mokant internetu iki 2019 03 28 vidurnakčio - VĖLIAU 20Eur (vietoje apmokėjimo nėra)
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMUOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos komplektas 25Eur iki 2019 03 28 vidurnakčio - VĖLIAU 32,5Eur (sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 32,5Eur iki 2019 03 28 vidurnakčio - VĖLIAU 40Eur (komplekto sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 80 (bilietai brangsta 2019 03 28 23:59:59 arba užsiregistravus daugiau nei 40 dalyvių)

(kariniuose mokymuose dalyvauja tik pirmi 40 norą pareiškusių dalyvių).

 

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Granatų naudojimas - TAIP. Žiūrėkite prisegtas taisykles.

Dūminiai užtaisai - TAIP. Žiūrėkite prisegtas taisykles.

Skydų naudojimas - TAIP. Žiūrėkite prisegtas taisykles.

PUSĖS