LE VIII:ve République!

PRADŽIA
2021-08-20 18:00
PABAIGA
2021-08-22 15:00
ŽAIDIMO TIPAS
Konfliktas (milsim,warsim,LARP)
GREIČIO LIMITAI
KAINA
60-100 Eur
Užsiregistravusių žaidėjų
188
Patvirtintų
188
Apmokėjusių
4

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

2020 metų tarptautinės bendruomenės pastangos stabilizuoti Kopustavo regioną  atrodė labai veiksmingos. Ant skurdo ir bado ribos balansavęs kraštas, pradėjo rodyti ekonomikos atsigavimo ženklus, etninių neramumų skaičius regione stipriai sumažėjo, o JT prižiūrima savivalda sėkmingai suko Kopustavą demokratijos link. Ir kai naujai išrinkta valdžia paskelbė apie dviejų priešiškų etninių grupių taikos susitarimą, atrodė, kad pagaliau karščiausiame pasaulio taške įsivyraus taika ir ramybė. 

Prabėgus geram pusmečiui pasaulis vis dar nežino kas tiksliai įvyko 2020 metų rugsėjo 13 dieną Kopustave. Ekspertai spėlioja, kad jauną, nepatyrusią valdžią įtakojo teroristinės grupuotės, kiti mini Gurgoslavijos įsikišimą. Kaip tuomet pranešė SSB naujienų tarnyba, lemtingą rytą Kopustavo valdžia išleido nutarimą, sušvelninantį ginklų įsigyjimo ir laikymo sąlygas regiono gyventojams. Praėjus keletui valandų po to kai nutarimą patvirtino JT atstovai, didelė ginkluotų gyvntojų grupė užpuolė taikdarių pajėgas. Iš SSB reportažo matyti, kad kaip mat pamiršę kruvinus nesutarimus, Kopustavo balbanai su sirbais patis petin kovės prieš taikdarius iš užsienio. Žinoma, kad į pagalbą maištautojams atvyko ir Gurgoslavijos karinių pajėgų kariai, tačiau iki šiol nėra informacijos ar tai buvo bendrai planuota operacija, ar jie prisijungė eigoje. Gurgoslavijos vyriausybė situacijos nekomentuoja, tokia pačia tylos siena atsiribojo, ir Sirbijos, ir Tarptautinės Bendruomenės atstovai. JT pareiškė, kad tą dien be žinios dingo du regione dirbę regiono atkūrimo pareigūnai, kartu su juos saugojusiais privačios saugos kompanijos operatoriais. Dėl techninių kliūčių laiku pastiprinimo nesulaukusi Prancūzijos taikdarių kuopa buvo sunaikinta, ir nors sklando gandai apie keli išgyvenusius legionierius, oficialūs šaltiniai jos nepatvirtina.

Iš kart po kruvinosios 13 susirėmimų Kopustavo savivalda paskelbė negrįžtanti į Sirbijos Respublikos sudėti ir pasklebė įkurianti nepriklausomą Kopustavo Respubliką. Iki šiol nepriklausomybę pripažįsta tik Gurgoslavija, likusios kaimynės tvirtai uždarė savo sienas, taip įstumdamos regioną į Gurgoslavijos rankas. Sirbijos vyriausybė išreiškė didelį nusivilimą Tarptautine Bendruomene, ir pareiškė neatiduodianti savo regiono į teroristų rankas. Po ko Kopustavo prieigose buvo dislokuotos didelės Sirbijos Kariuomenės pajėgos. Gurgoslavija taip pat sustiprino savo pasienį karinėmis pajėgomis, tačiau teigia, kad jų paskirtis ginti gurgoslavus ne nuo Kopustovo, bet nuo Sirbijos agresorių, bei pareiškė suteiksianti visokeriopą karinį palaikymą naujai respublikai jei tik SK sugalvotų į ją įsiveržti.

Kol Tarptautinė Bendruomenė pasimetusi svarsto kaip elgtis šioje, nemalonioje situacijoje, pasaulį pasiekia įvairi gandų, apie Kopustave siautėjantį diktatorių, teroristinių grupuočių treniruočių stovyklas, narkotikų fabrikus. Tačiau kas iš tikro vyksta karščiausiame pasaulio taške atsakyti gali tik drąsiausia naujienų agentūra SSB.

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Specifines taisyklės tikslinamos, prisegtuke rasite 7 dalies taisykles, kurios bus pagrinda.

ESMINIAI SKIRTUMAI:

  • Amunicija (BBS) tik išduota organizatorių
  • Nukautas žaidėjas negali pats palikti nukovimo vietos, į ligoninę jį privalo nutransportuoti kitas žaidėjas

PUSĖS

Kopustavo gyventojai

 
 
Kiekis: ~50%
Atpažinimas: civilinė apranga/HALF CAMO, raudoni arba mėlyni aprangos akcentai (skarelė, kepurėlė, ženkliukas, apyrankė, kaklaraištis ir t.t.)
Žaidimo stilius: partizaniniai veiksmai 50%, LARP 50%
Pagrindiniai tikslai: Susikurti kuo geresnes pragyvenimo sąlygas sau. Užsidirbti kuo daugiau pinigų

Kopustavo Gvardija

Kadaise aršūs partizanai kovoję už Kopustavo išsivadavimą, džiaugsmingą akimirką stoja ginti užtarnautos laisvės.

Kiekis: 50%

Žaidimo stilius: 20% LARP, 80% milsim

Pagrindinis tikslas: Apginti Kopustavą nuo išorės ir vidaus grėsmių.

Kopustavo respublikos valdžia

Kiekis: 2%

Žaidimo stilius: 100% LARP

Pagrindinis tikslas: Vystyti nepriklausomą Kopustavo Respubliką.

FarmArm korporacija

Registracija uždaryta


ginklų bei farmacijos korporacija, tiekianti vaistus vietinei ligoninei, policijos pajėgoms - amuniciją, bei ginklus.

Kiekis: 3%

Atpažinimas: Juodos spalvos drabužiai, specialūs korporacijos badge’ai

Žaidimo stilius: 75% LARP, 25% Airsoft

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti medikamentų tiekimą ligoninei bei ginklų/amunicijos tiekimą Kopustavo pajėgoms, rūpinasi pramonės vystymu regione

SSB žurnalistų tarnyba

Registracija uždaryta

Drąsiausia pasaulio naujienų tarnybą ShadowStalkersBroadcasting sutiksite karščiausiuose pasaulio taškuose. SSB netinginiauja, Bebaimiai žurnalistai grįžta papasakoti visiems ar Laisvėje geriau nei prie Sirbo.

Kiekis: iki 10 žaidėjų
Atpažinimas: Press akreditacijos pažymėjimai, Šalmai, šarvinės liemenės su užrašais „PRESS“„TV“
Pagrindiniai tikslai: Surinkti kuo daugiau informacijos apie situaciją KuPustu regione.

Raudonojo kryžiaus Ligoninė

Raudonasis kryžius visa ten, kur labiausiai reikalinga pagalba. Silpname jauname regione jie rūpinasi sveikatos apsaugos bei higienos klausimais.

Dalyvavimas antrosioms pusėms nemokamas

 

Kiekis: 2%

Atpažinimas: Dominuoja baltos spalvos rūbai, raudonų kryžių simbolika.

Žaidimo stilius: 100% LARP

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti regiono gyventojų bei svečių sveikatos saugą.

Kavinė VKUSNO

Karas karu, bet pavalgyti būtina kad ir kur bebūtum. Skanų, šiltą, šviežią maistą siūlanti vietinė Kopustavo kavinukė bent trumpam sušildys ir nuramins karo zonos gyventojų ir svečių širdis.

Kiekis: 1%

Atpažinimas: Prijuostės

Žaidimo stilius: 100% LARP

Pagrindinis tikslas: užtikrinti regiono gyventojų bei svečių sotumą

Sirbjos karinės pajėgos

Registracija uždaryta

Rezervuota KASP

Kiekis: ~100 kovotojų

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti pasienio kontrolę, išvaduoti Kopustavo regioną nuo teroristų.

Gurgoslavijos sienos kontrolės tarnyba

Registracija uždaryta

Kiekis: 5 %

Atpažinimas: Raudonos beretės

Žaidimo stilius: 50% LARP, 50% Airsoft

Pagrindinis tikslas: Padėti naujai Respublikai sukurti savarankišką tvirtą pasienio apsaugą.

Aš žinau ką veikiu Kopustove, aprašysiu komentare.

Registracija uždaryta

Esi elitinis Legion Etrangere serijos dalyvis, žinai kaip reikalai sukasi Kopustove, geriau už organizatorius? Turi idėjų ką nori veikti Kopustove - parašyk mums ir mes padėsime išpildyti tavo svajones ;)