DOMINATION: the 3 Devils 2020 10 11 Zapyškis

PRADŽIA
2020-10-11 09:00
PABAIGA
2020-10-11 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
75% DOMINATION with mobile APP, 25% skirmish battle
KAINA
13Eur - 48Eur

Nuomininko registracija

Užsiregistravusių žaidėjų
60
Patvirtintų
60
Apmokėjusių
60

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

Nova regionas, XXI a. Juodųjų VakTangų (Black WakTang) gauja išgyvena lyderio netektį. Dviem šūviais į krūtinę, praeitą savaitę, savo fazendoje nušautas gaujos lyderis John'as Mureela buvo įtakinga persona nusikalstamam pasaulyje. Gauja pagrinde atsakinga už narkotikų tiekimą iš regiono į kaimynines šalis. VakTangai nuo seno konkuravo su meksikiečių narkokarteliu dar vadinamu Rytų broliais (Eastern Sons). Viskas atrodytu labai paprasta - nužudytas lyderiaujančios gaujos bosas, valdžią perima antroji, daugiausiai įtakos turinti gauja. Tačiau pogrindyje esti ir kitų mažų, bet galingų jėgų. Gavęs progą, lyg feniksas iš pelenų pakilo kinų jakudzos kartelis, dar kitaip atpažįstamas kaip LiChan Mei mafija. Užverda kruvini narkokartelių karai, gatvėse ir gaujų kontroliuojamuose kvartaluose darosi nesaugu. Kiekviena gauja stengiasi perimti kitų gaujų kontroliuojamas teritorijas ir generuoti kuo didesnį pelną iš gaminamų narkotikų. Savo ruožtu teisėsauga pradėjo vykdyti specialias operacijas, siekiančias visiškai pakirsti kartelių gaujas iš pat pagrindų. Dažnai kai kurie kvartalai tiesiog "išvalomi". Pasiunčiamos spec. pajėgos, kurios eliminuoja bet kurio kartelio narius. O likusiems gyviems paspendžia spąstus jų pačių buveinėse, jas užminuodami. Spalio 11 dieną, Mūšio fronte, susigrums trys negailestingos narko gaujos. Kuri gauja sugebės garantuoti sau didžiausią teritorijos kontrolę? Rinkis pusę atsakingai.

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 100.

Žaidimo tipas: 75% DOMINATION with mobile APP, 25% skirmish battle.

Komandų užduotys: vietovės žvalgymas, teritorijos kontrolė, pastatų gynyba / šturmas ir priešiškų pajėgų stabdymas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje.

Žaidimo eiga seksime mobiliuosiuose įrenginiuose. REKOMENDUOJAME turėti pakrautą mobilųjį telefoną ir power banką!

KAS NAUJO APP'se? Idiegėme antžemines minas, oras-žemė taikinio naikinimo raketas, interaktyvius med-kit paketus. Pašalinome bugus: nereikalinga vibracija. Iš seniau puikiai veikiantis EAGLE-EYE dronas, leis ribotą laiko tarpą stebėti priešininkų lokacijas.

RENGINIO DIENĄ REGISTRATŲROJE GALĖSITE ĮSIGYTI LABAI PATOGŲ TELEFONO DĖKLĄ  - kaina 5-6eur. Jūsų patogumui turėsi skirtingų dydžių. Komentare nurodykite ekrano dydi COLIAIS, tikrai būsite tikri, kad dėklas bus tinkamas.

Ginklų greičių standartiniai Mūšio fronto limitai (chronuosime). Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

 • DATA: 2020m. spalio 11 diena. SEKMADIENIS.
 • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

 • REGISTRACIJA 09:00 - 11:30 vietos laiku,
 • BAZINIAI taktiniai mokymai 09:30 - 11:00 (rekomenduojame visiems),
 • INSTRUKTAŽAS ir žaidimas 11:30 - 16:30 vietos laiku,
 • KAREIVIŠKA KOŠĖ ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 13 Eur mokant internetu iki 2020 10 08 vidurnakčio, vėliau 20 Eur (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 35Eur iki 2020 10 08 vidurnakčio, vėliau 40Eur (sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 43Eur iki 2020 10 08 vidurnakčio, vėliau 48Eur (komplekto sudėtį matysite rinkdamiesi bilietą). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 100.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Teritorija ir jos ribos: Nustato organizatorius, paprastai duodamas žemėlapis ir aptariama instruktažo metu. 

Saugumas ir šaudymo atstumai: Pistoletai iki 110 m/s - 1m., AEG iki 130 m/s – 5m., lengvieji kulkosvaidžiai ir snaiperiai iki 150 m/s – 15m., sunkieji kulkosvaidžiai ir snaiperiai virš 150 m/s – 30m. Viso žaidimo metu griežtai dėvime akių ir veido apsaugas. Žaidimo dieną organizatorius gali įvesti papildomų taisyklių, tokių kaip šaudymo rėžimų ribojimas,
amunicijos pildymas, pykšt – pokšt taisyklė. Ši informacija papildoma žaidimo dieną instruktažo metu.

Ginklų naudojimas:

 • Nukovimas. Bet koks pataikymas į bet kurią kūno dalį skaitomas pataikymu ir mirtinu. Jeigu pataikoma į ginklą - jis laikomas sugadintas, žaidimas tęsiamas tik tokiu atveju, jeigu turite antrą ginklą (pistoletą, peilį ar kitą ginklą,- granatos nelaikomos ginklu, nebent taip nustato organizatorius), kitokiu atveju žaidėjas laikomas žuvęs ir vadovaujasi mediko taisykle arba keliauja į savo komandos mirtviaką. Mirtis nuo granatos ar atotampos panaikina galimybę būti pagydytam ir žaidėjas iškarto keliauja į mirtviaką.
 • Mediko taisyklė. Tai 2 ar daugiau gyvybių turėjimas (pleistrai ar bintai) ir jų panaudojimas, kai esi nukautas. Pleistrą užklijuoti gali tik komandos draugas, nukautasis negali trauktis iš vietos, kurioje į jį pataikė (išimtis 2 metrų spindulys jeigu žaidėjas maišosi normaliai žaidimo eigai) - jį iš tos zonos patraukti gali tik komandos draugas, liesdamas ranka (imituojant sužeistojo vilkimą). Praradus papildomas gyvybes žaidimas baigiamas ir keliaujama į mirtviaką.
 • Šaudymo rėžimai. Patalpose tik pavieniai šūviai, atvirose teritorijose neribojama (nebent nurodoma kitaip instruktažo metu). Iš pastatų ir į pastatus, galima atakuoti pasirinktinai: pavieniais ar serijiniais šūviais iškišus 1/3 ginklo per langą ar kt. ertmę (nebent organizatorius renginio dieną nenurodo kitaip). Šaudymas iš pastato 2, 3 ir kitų aukštų gilumos neribojamas (nebent organizatorius renginio diena nurodo kitaip).
 • Atsitiktinis ir netikėtas kontaktas. Rekomenduojama naudoti žodinį įspėjimą „nušautas“, kad būtų išvengta sužalojimų (pykšt – pokšt taisyklė gali būti įvedama reikalui esant renginio diena. Informuoja organizatorius). Užkluptas žaidėjas laikomas nukautu ir sąžiningai vadovaujasi mediko taisykle arba keliauja į savo pusės mirtviaką. Jeigu kontaktas įvyko "vamzdis į vamzdį" (nesvarbu kokios klasės ginklas) abu žaidėjai laikomi mirę ir vadovaujasi mediko taisykle arba keliauja į savo pusės mirtviaką.
 • Rikošetai. Pastatuose nesiskaito, lauke skaitosi (nebent organizatorius renginio diena nurodo kitaip). Pastate būtina įsitikinti 100% kad šratas kliudė rikošetu, jeigu neesate tikri - prisipažįstate mirę ir vadovaujatės mediko taisykle arba keliaujate į savo komandos bazę.
 • Akla ugnis. Draudžiama atakuoti iš už kampo ar kitos slėptuvės kuriuose išlenda tik vamzdis, bet nesimato kūno. Būtina išlįsti 1/3 kūno dalimi norint šaudyti. Būtina visada matyti taikinį norint šaudyti. Draudžiama šaudyti pro mažas angas, kurios yra mažesnės nei suaugusio žmogaus ranka nuo riešo iki alkūnės imtinai. Ranka turi tilpti  tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.
 • Draugiška ugnis. Tos pačios komandos draugo pataikymas skaitomas mirtinu ir žaidėjas vadovaujasi mediko taisykle arba keliauja į mirtviaką.
 • Konfliktinės situacijos ir jų sprendimas. Jeigu šovus į priešininką, nėra aišku ar pataikyta, tai reiškia, jog nepataikėte, nebent akivaizdu ir priešininkas iškelia ranką, ar kitaip tai parodo (HIT). Jeigu po kontakto nejaučiama ar į tave pataikė, bet kyla abejonių ar ginčų tarp abiejų pusių, reiškia abu žaidėjai yra žuvę, nesiginčijame ir netrukdome kietiems žaidėjams. Žaidėjai piktybiškai neprisipažįstantys bus įspėjami ir šalinami iš žaidimo, o kitą kartą nepriimami žaisti.

Nukauto žaidėjo veiksmai:

 • Žuvęs žaidėjas. Privalo balsu duoti ženklą ir iškelti ranką, kad yra nukautas, apsirengti ryškią ORANŽINĘ liemenę ir 5 minutes šauktis mediko arba jeigu įvertinus situaciją nėra galimybės sulaukti mediko keliauti tiesiai į savo komandos mirtviaką. Išėjimas iš mirtviako yra sprendžiamas organizatoriaus ir skelbiamas renginio diena priklausomai nuo scenarijaus. Pasitraukti iš nukovimo vietos galima 2metru spinduliu tik tada, jeigu žaidėjas atsiduria kryžminėje ugnyje ir trukdo tolimesnei žaidimo eigai.
 • Sužeistas žaidėjas. Pašautas karys gali šauktis mediko. Negali naudoti ginklų ir užduočių elementų ar kitaip pilnavertiškai dalyvauti žaidime (nebent organizatorius renginio dieną nurodo kitaip).
 • Grįžimas į mirtviaką. Griežtai draudžiama pasakoti būrio draugams apie priešininkų pozicijas ir judėjimus esant nukautam. Mirę ar mediko besišaukiantys žaidėjai taip pat nereaguoja į gyvų žaidėjų klausimus ir laukdami mediko arba keliaudami į mirtviaką juos ignoruoja.

Granatų naudojimas:

Airsoft imitacinės granatos skaitomos tik su žirnių arba BB‘s užpildu ir su sprogstamuoju užtaisu ne galingesniu nei 1g. (jeigu granatos renginio metu nenaudojamos, tai nurodo organizatorius). Atviroje teritorijoje arba didelėje patalpoje (didesnėje nei 50kv.m.) - 5 metrų spinduliu visi žaidėjai laikomi žuvę ir keliauja į mirtviaką. Mažuose kambariuose, ar nedidelėse patalpose - visi žaidėjai laikomi žuvę. Slėptis galima tik už kolonų ar kambario sienos pertvarų. Jokie daiktai rasti pastato viduje (durys, faneros lakštai ar pan. nelaikomi priedanga).

Skydai:
Skydus galima naudoti tiek originalius, tiek savadarbius - teritorijose rastos įvairios lentos, durys ar kartono gabalai yra netinkami ir nelaikomi priedanga ar skydu. Skydas turi būti imitacija tikro skydo. Skydininkas (žaidėjas nešantis skydą nėra nemirtingas ir vadovaujasi standartinėmis nukovimo taisyklėmis. Išimtis granata sprogusi prieš skydą. Norint nukauti skydą, granatą reikia užmesti už skydo). 

Amunicijos pildymas:
Amunicijos pildymas leidžiamas tik bazėse - mirtviakuose. Bet koks amunicijos pildymas žaidimo metu griežtai draudžiamas (nebent kitaip nurodo organizatorius renginio diena).

Radijo ryšys:
Radijo ryšio naudojimas yra leidžiamas ir kanalus nustato organizatorius (priešininkų komandos klausymasis yra draudžiamas nebent kitaip nurodo organizatorius). Specialiai trukdyti radijo ryšį griežtai draudžiama.


Saugumas ir elgesys žaidimo metu ir komandų bazėse, bei mirtviakuose:
Laisvi pasišaudymai. Mirtviake į pastatų langus, sienas, ar medžius yra griežtai
draudžiami, dėl žaidėjų ir organizatorių saugumo. Veido, ypač akių apsaugas privaloma dėvėti iki žaidimo galo, nenusiimant jų net mirtviako zonoje.
Ginklų chronavimas (galios tikrinimas).
Organizatoriai turi teisę chronuoti žaidėjų ginklus prieš žaidimą ir žaidimo metu, be papildomo įspėjimo. Ginklai, neatitinkantys reikalavimų, paliekami REGISTRATŪROJE iki žaidimo galo ir grąžinami žaidėjui tik išvykstant. Ateinant chronuotis būtina atsinešti savadarbes „granatas“, kitu atveju - žaidimo metu savadarbėmis granatomis naudotis draudžiama. Į chronavimo zoną žaidėjas atsineša savo ginklo dėtuvę (real ir mid cap tuščia, o bunkerinę pilną, tačiau neprisukta).


Maklaudas arba Čakas Norisas (sukčiaujantys žaidėjai):
Tai kenkėjas, nesilaikantis anksčiau išvardytų taisyklių, kuris - kambaryje sprogus granatai arba akivaizdžiai nukautas ginklu to nepripažįsta, nesilaiko saugių atstumų, specialiai besielgiantis, taip, kad gadintų šratasvydžio įvaizdį ir misijų eigą visiems žaidėjams. Apie tokį asmenį PRIVALOMA informuoti organizatorius nurodant žaidėjo registracijos numeriuką klijuojamą ant rankos. Akivaizdžiai įrodžius „maklaudavimą“, toks asmuo neteks galimybės dalyvauti nei viename Mūšio fronto renginyje vykstančiame Lietuvoje ir bus paviešintas sratas.lt platformoje.

PUSĖS

Black WakTangs [30% žaidėjų]

Registracija uždaryta

Juodaodžių gatvių banditų gauja, kuriai vadovavo nusikalstamo pasaulio sindikatas John'as Mureela. Po šaltakraujiško nužudymo, klane tvyrantis sąmyšis trukdė visiems blaiviai mąstyti, todėl vietiniai gaujų vadeivos trokšdami keršto leidosi į beprotiškas misijas prieš meksikiečių gaujas. Nors mūšiuose buvo naudojama galinga ginkluotė, abiejose pusėse buvo patirti nuostoliai. Galų gale, WakTangai susikaupė ties pagrindine užduotimi ir sukaupę jėgas susikoncentravo į teritorijos kontrolę. Šalimais teritorijos kontrolės buvo priimta svarbi rezoliucija - nepalikti priešo teritorijoje ne vieno sužeisto ar mirusio bendražygio. WakTangai į savo gaujas infiltravo gabių medikų. 

Eastern Sons [30% žaidėjų]

Girtuoklių ir savimylų chebra. Sklandantys gandai byloja, kad gaujos nariai iš rankų nepaleidžia dviejų dalykų: alaus butelio ir ginklo. Tik meksikietį galima rasti mieganti su ginklu po pagalve. Galingi revolveriai ir automatiniai karabinai. Ore tvyrantis parako kvapas, ant stalo besimėtančios nuorūkos ir tušti alaus buteliai - čia buvo Easter Sons chebra. Iš pirmo žvilgsnio atrodantys lyg nevykėliai, dėl savo bendruomeniškumo ir paprasto gyvenimo kredo "akis už akį" šie vyrai tituluojami narkokartelių lyderių topuose. Pagrinde orientuoti į produkcijos eksportą, jie siekia užkalti kuo daugiau pinigų iš narkotikų kontrabandos, tačiau tuo pačiu prižiūri ir savo teritoriją.

LiChan Mei Jakuza [40% žaidėjų]

Šaltakraujiškiausia iki šiol žinoma kinų mafijos forma. Čia negalioja "dantis už dantį" ar "akis už akį", jeigu sugebėjai pelnyti jakuzos įniršį, tai ko gero tu, tavo šeima ir tavo draugai skaičiuoja paskutines minutes šioje žemėje. Po WakTangų lyderio mirties, pasinaudojusi palankia proga, kinų mafija pradėjo kruvinus žygius prieš pagrindines grupuotes. Dėl itin gero pogrindinio finansavimo, ši gauja gerai ginkluota sprogmenimis. Sklinda kalbos, kad gaujos lyderiai turi pažinčių karinėse struktūrose ir gali užsisakyti masinio naikinimo ginklų. Kiekvienas sveiko proto žmogus vengia turėti tiek verslo, tiek asmeninių reikalų su mafijos nariais. Mafija orientuota į kitų gaujų žudymą ir teritorijos kontrolę.