Delirium 2020

PRADŽIA
2020-09-19 08:00
PABAIGA
2020-09-19 17:30
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Domination su MilSim elementais
GREIČIO LIMITAI
KAINA
15 Eur
Užsiregistravusių žaidėjų
32
Patvirtintų
32
Apmokėjusių
0

RENGINIO APRAŠYMAS

Delirium2020 - tai pramoginis šratasvaidžio žaidimas/renginys. Žaidimo metu dėl teritorijos kontrolės varžysis dvi pusės (YellowLand ir RedLand).
Renginio metu kiekvienai pusei vadovaus štabai, kuriuose vadai (vadai bus parinkti iš žaidėjų tarpo, ne organizatoriai) stebės konflikto eigą realiu laiku (štabuose bus planšetės su specialiai pusių vadams parengta aplikacija, kuri leis stebėti kontroliuojamas teritorijas realiu laiku, gauti užduotis, panaudoti surinktus resursus), bandys kontroliuoti konflikto eigą.
 
Tam, kad kontroliuoti teritoriją (ir generuoti žaidybinius taškus) reikės užimti ir kontroliuoti įrengtus taškus (bus paaiškinta per brifingą) Sėkmingai užimtos teritorijos pradės generuoti taškus. Žaidimo progresą, surinktus taškus ir kontroliuojamą teritoriją realiu laiku žaidėjai galės sekti internete (nuoroda bus skelbiama brifingo metu). Taip pat už teritorijos kontrolę ir atliktas užduotis bus generuojami taškai.
 
Už sukauptus taškus grupių vadai per specialią E-SHOP sistemą galės savo pusei pirkti įvairius "bonusus" - airdrop, medicinos reikmenis, granatas, minas ir pan. Laimės komanda iki renginio pabaigos sugeneravusi daugiau taškų.
 
Daugiau informacijos apie renginį http://delirium.phoenixclub.lt
 
Papildomi klausimai apie renginį gali būti užduoti rašant el. laišką adresu info(eta)phoenixclub.lt

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Pagrindinė informacija bei registracija -> http://delirium.phoenixclub.lt

PUSĖS