Liberation: Chapter II - ATŠAUKTAS

PRADŽIA
2020-08-22 10:00
PABAIGA
2020-08-22 17:00
ŽAIDIMO TIPAS
Capture the Points, Milsim
KAINA
*Parama: 5 Eur (bus renkama vietoje)
Užsiregistravusių žaidėjų
53
Patvirtintų
53
Apmokėjusių
53

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

Esant naujiems Sveikatos ministerijos reikalavimams: nuo penktadienio, visuose renginiuose dėvėti kaukes ir išlaikyti 1 m saugų atstumą, manome, kad tokie reikalavimai nėra įgyvendinami mūsų žaidime. Todėl po ilgų diskusijų, buvo priimtas nelengvas sprendimas - atšaukti žaidimą. Labai apgailestaujame ir nuoširdžiai atsiprašome visų dalyvių.

 

 

 

SVARBI INFORMACIJA:

Renginys skirtas dalyviams tik su savo įranga. Galimybė nuomuotis įrangą - nebus suteikiama.
Žaidime bus galima naudoti tik mechaninės dėtuves (dėtuvės, kurios pildomos švirkštais "loader'iais"), išskyrus lengvieji ir sunkieji kulkosvaidžiai galės naudoti bunkerines.

PROLOGAS:

Po praeitų metų neramumų, nuvertus vietinę valdžią, Didžiosios Urdijos sukilėliai atstatė savo ginkluotąsias pajėgas ir tapo dar aktyvesni ir nuožmesni kovotojai. Iš nusikalstamų organizacijų, gavę finansavimą, Didžiojoje Urdijoje įkūrė:

 • Slėptuvę/bazę
 • 3 dujų saugyklas
 • Kuro sandėlį
 • Radijo stotį

Urdų kovotojams, šie taškai gyvybiškai svarbūs užtikrinant neteisėtai nuverstą valdžią ir įtaką regione. Urdų sukilėliai, iš buvusių karinių sandėlių, pavogė transportą bei minosvaidį, todėl naudodamiesi šiais privalumais, turi daug pranašumų gindami neteisėtus statinius Urdų miškuose.

Regione vis dar veikianti pogrindinė ir teisėta valdžia, bando atkurti demokratiją ir grąžinti pasitikėjimą piliečiams, todėl nepraradus pasitikėjimo ir radus piniginių lėšų iš rezervų, samdomi ir kviečiami bebaimiai kovotojai “BlackWolf”! Iš jų bus reikalaujama:

 • Sunaikinti Urdų slėptuvę/bazę
 • Sunaikinti 3 dujų saugyklas
 • Sunaikinti kuro sandėlį
 • Sunaikinti radijo stotį

Turima žinių, kad samdyti kovotojai „BlackWolf“ į regioną atsiveš moderniausią lazerinį taikiklį, kurio pagalba bus iškviečiami orlaiviai taikinių sunaikinimui. Toks techninis pranašumas yra neįkainojamas siekiant užtikrinti taiką regione ir grąžinti valdžią teisėtiems atstovams.

VIETA:

https://cutt.ly/wyISFHD

 

LAIKAS

09:30 Žaidėjų atvykimas ir ginklų chronavimas
10:15 Žaidimo Brief‘as
11:00 Žaidimo startas
16:30 - 17:00 Žaidimo pabaiga

 

REGISTRACIJA (PRIVALOMA)

Parama - 5 Eur, renkama vietoje.

 

MEDIKO TAISYKLĖS (BŪTINA PERSKAITYTI)

Bintas ne mažiau 5 metrų , žaidėjai atsiveža savo bintus (1 žaidėjas į žaidimą gali atsivežti max. 5 vnt. binto).

Sužeistas žaidėjas, išsitraukia raudoną liemenę , deda ją ant galvos, prigula ar atsisėda ant žemės, draudžiama stovėti ar trukdyti žaidimo eigą) ir kviečiasi med. pagalbos 5 min. jei po 5 min. niekas nepagydė, užsideda ryškią raudoną liemenę ant kūno, netrukdant žaidimo eigos juda į sutartą Mirties vietą.

Sužeistas žaidėjas negali judėti toliau nei 1 m. nuo sužeidimo vietos, negali naudotis radijo ryšiu, negali pasakinėti kitiems žaidėjams apie žaidimo eigą. Tik žaidėjas turintis bintą gali vilkti, tempti (iki 7 m nuo sužeidimo vietos) tvarstymui. Sužeisto žaidėjo vilkimas/tempimas: gydantysis viena ranka turi visuomet liesti sužeistojo sprandą.

Sužeistojo gydymas - binto vyniojimas ant galvos (šalmo, kepurės), bintas turi būti išvyniotas visas ir visu pločiu. Bintas vienkartinis.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

• Radijo ryšys. Rekomenduojama turėti radijo stotelę, visas žaidimas grįstas radijo pranešimais iš vadavietės.
• Žaidėjai patys pasirūpina maistu, vandeniu ir repelentais.
• Draudžiama naudoti pirotechnikos priemones. Žaidėjas gali naudoti TIK pramoninės gamybos dūminius užtaisus.
• Žaidimo metu draudžiama naudoti RF uniformas - gorka, flora, cifra ir t.t..
 
*Jeigu gaunate patvirtinimo laišką dėl apmokėjimo šiame renginyje, nekreipkite dėmesio. Laiškas siunčiamas, kad jūsų sratas.lt profilyje būtų atžymėta, jog dalyvavote renginyje. Paremti galėsite renginio vietoje.

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

AMMO:

 • Amunicijos pildymas žaidimo teritorijoje – DRAUDŽIAMAS. Amunicija pildoma reinkarnacijos zonoje “mertviake” arba FOB‘e.
 • Žaidimo metu, draudžiama nešiotis su savimi BBs švirkštus teritorijoje. BBs švirkštai turi būti palikti FOB’e arba reinkarnacijos zonoje “mertviake”, priklausomai nuo vietos kur nusprendžiama pildytis amuniciją. Jei, žaidimo metu, pasibaigė amunicija, tik kulkosvaidininkas gali kitiems žaidėjams perduoti/perpilti savo amuniciją, esančią dėtuvėje.

TRANSPORTAS:

 • Į žaidybinį tranportą šaudyti griežtai draudžiama. 
 • Transporto priemonę stabdyti galima tik įrengiant kelio užtvaras, panaudojus ne mažiau kaip 2 m ilgio rastus ar kitas konstrukcijas, bendras užtvaros aukštis ne mažesnis nei 1 m. Vairuotojas pamatęs tokį kelio blokavimą, sustoja ~20 m nuo užtvaros, išleidžia visus keleivius ir kuo skubiau pasišalina iš teritorijos.
 • Šaudyti į išlaipintus priešininkus galima po to, kai įsitikinama jog nebeįmanoma pataikyti į transportą.

KITA ĮRANGA:

 • Informacija kaip naudotis minosvaidžiu ir lazeriniu taikikliu, bus suteikta brief'o metu.

Draudžiama naudoti raudonos, oranžinės ir baltos spalvos dumūs. Kiti spalvos dūmai tik pramoninės gamybos.

Draudžiama naudoti pirotechniką.

PUSĖS

URDŲ SUKILĖLIAI

Registracija uždaryta

Dress code:

Bendra apranga: Mixed camo, treningai.
Galvos apdangalas: Panamos, Shemag'ai, megztos kepurės, Balaclava.

BLACKWOLF

Registracija uždaryta

Dress code:

Bendra apranga: Full camo.
Galvos apdangalas: šalmai arba beisbolo kepurės su snapeliu