Nevagivapijos virusas

PRADŽIA
2020-07-05 10:00
PABAIGA
2020-07-05 16:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
CQB, TAKTINIS
KAINA
Su savo įrangą: 7e Su nuoma: 17e
Užsiregistravusių žaidėjų
28
Patvirtintų
27
Apmokėjusių
10

RENGINIO APRAŠYMAS

NEVAGIVAPIJOS VIRUSAS

Organizatoriai Radviliškio Airsoft Juodvarniai

REGISTRACIJA UŽDARYTA

ŽAIDIMO APRAŠYMAS

Maksimalus žaidėjų skaičius 100 žmonių

Asmenys neturintys 18 metų privalo atvykti su lydinčiu asmeniu

 

ŽAIDIMO PROGRAMA:

DATA: 2020-07-05

 • 10:00-10:50 Žaidėjų atvykimas
 • 11:00-15:20 Žaidimas
 • 15:30  Maistas

REKVIZITAI APMOKĖJIMUI

 • Gavėjas: KLUBAS ,,RADVILIŠKIO JUODVARNIAI"
 • Gavėjo bankas: Swedbank
 • Sąskaita: LT04 7300 0101 6109 5838
 • Mokėjimo paskirtis: BŪTINA nurodyti Vardas Pavardė, šaukinys, žaidimo data, reikia/nereikia nuomos.

ŽAIDIMO KAINA SU SAVO ĮRANGĄ

 • Mokant bankiniu pavedimu su savo įrangą 7 Eur
 • Mokant vietoje 10 Eur

ŽAIDIMO KAINA IR NUOMA

 • Mokant bankiniu pavedimu 17 Eur
 • Mokant vietoje 20 Eur (privaloma pranešti iš anksto)

Nuomininkų paketą sudaro: G36c/M4 arba AK-47 ginklas, veido kaukė, akių apsauga, dvi dėtuvės šovinių.

Dalyviui neatvykus į žaidimą ar persigalvojus nebedalyvauti, mokęstis nėra gražinamas. Galimas bilieto keitimas į kitą dalyvį.

 

 

Žaidimo legenda

Nevagivapijos šalis ramiai gyveno po Džiagornauto kovos. Valstybės patikėtiniai po ramaus gyvenimo atidarė kosmoso erdves ir jų nelaimei į šalį nusileido erdvėlaivis surinkti Džiagornauto dalis. Norėdami atkeršyti guventojams jie paskleidė virusą ir šiuo metu šaliai labai reikia pagalbos. Mes turime rasti vakciną ir panaikinti virusą. Kviečiame aplink gyvenančius į pagalbą Nevagivapijos šaliai.

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

ŠRATASVYDŽIO SAUGUMO TAISYKLĖS

 

Pagrindiniai dalykai žaidime yra saugumas ir sąžiningumas

 

Akių apsauga. Pati svarbiausia taisyklė – viso žaidimo metu dėvėti akių apsaugą. Akys yra ypatingai lengvai pažeidžiamas organas, todėl net ir pataikius iš saugaus atstumo galite rimtai nukentėti.

 

Akla ugnis (Somalio piratai). Draudžiama šaudyti nesitaikant, iškišus tik ginklą. Atakuojant iš už kampo ar kitos slėptuvės, privaloma išlįsti 1/3 kūno dalimi.

 

Saugus šaudymas. Draudžiama tyčia taikytis bei šaudyti į priešininko galvą ir neapsaugotas kūno vietas, jei yra galimybė pataikyti į korpusą ar kitą apsaugotą kūno vietą.

 

Šaudymas per plyšius, angas. Jeigu plyšys/langas yra mažesnis nei jūsų rankos ilgis nuo delno iki alkūnės vertikaliai ir horizontaliai – pro jį šaudyti draudžiama.

 

Nukovimas. Nukautas airsofto žaidėjas privalo iškelti ranką ar balsu duoti ženklą, kad yra nukautas ir apsivilkti šviesą atspindinčią oranžinę liemenę bei eiti į „mirtviaką“. Į žaidėją, kuris vilki šviesą atspindinčią liemenę, šaudyti yra draudžiama.  Liemenę privaloma būti užsidėjus tol, kol negrįžtama atgal į žaidimą.

Nukautajam draudžiama perduoti kitam žaidėjui savo ginklą, amuniciją ar šaudmenų atsargas, bendrauti su tebežaidžiančiais žaidėjais, perdavinėti bet kokias žinias apie priešininkus ar žaidimo eigą.

 

Pataikymas. Bet koks pataikymas į bet kurią kūno ar aprangos dalį yra laikomas “mirtinu”. Jeigu priešininkas pataikė į ginklą – jis laikomas „sugadintu“, toliau galima tęsti žaidimą tik tuo atveju, jei turimas antras ginklas (pistoletas, peilis ar kitas ginklas), tačiau granatos yra nelaikomos ginklu. Jei žaidėjas antro ginklo neturi – jis skaitomas nukautu ir užsidėjęs oranžinę liemenę eina į „mirtviaką“.

 

Ginklo laikymas. Kai ginklas nėra naudojamas, juo nežaidžiama, rekomenduojama laikyti jį ant saugus rėžimo (SAFE), tam, kad ko nors nesužeisti, jei netyčia būtų nuspaustas nuleistukas.

 

Pirotechnika. Granatos naudojamos „Žuki“ pagrindu. Užpildytos saugiu „pažeidžiamuoju“ komponentu: bbs'ais, sausais žirniais, pupomis. Mirtinas atstumas yra 5 m. Bet, jei granatos užtaisas pataikė ir esant toliau, žaidėjas laikomas mirusiu.

                Draudžiama imti į rankas, nuspirti numestas granatas, mesti jas atgal priešui. Taip pat, nesprogusias airsoft granatas ar minas.

                          

Radijo ryšys. Naudojamas radijo ryšys. Kanalai paskelbiami susibūrus į komandas. Griežtai draudžiama klausytis priešininkų radijo ryšio ar kaip nors trukdyti.

 

Rikošetai. Galioja

 

Saugumas komandų bazėse, „mirtviakuose“. Laikytis saugumo principų. Draudžiama nusiimti akinius. Draudžiama laisvai šaudyti iš „mirtviako“ į „taikinius“ ar kitus objektus dėl savo ir kitų saugumo.

 

Konfliktai. Žaidimo metu draudžiami bet kokie konfliktai. Dėl kilusių neaiškumų, įtarimu, „maklaudavimo“ ar kt., kreiptis tiesiai į organizatorius. Protingai diskutuoti galima tik „mirtviakuose“ ir po žaidimo.

 

Vamzdis į vamzdį. Jei, žaidėjai netikėtai susiduria akis į akį, šiuo atveju iš žaidimo išeina abu žaidėjai. Išskyrus tuos atvejus, kai susiduria pistoletas ir automatas. Atsižvelgiant į atstumo reikalvimus, pistoletas turi pranašumą, išeiti privalo žaidėjas, turintis automatą.

 

Pif paf. Jokie „pif paf“, „bang bang“, nušautas negalioja. Nebent, žaidimo metu, organizatorius nurodo kitaip.

PUSĖS