LEGION ETRANGERE VII - Honneur, loyauté et gloire pour toujours!

PRADŽIA
2020-09-11 20:00
PABAIGA
2020-09-13 14:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Konfliktas (milsim,warsim,LARP)
GREIČIO LIMITAI
KAINA
100 Eur
Užsiregistravusių žaidėjų
288
Patvirtintų
288
Apmokėjusių
288

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS


2019 metų Paryžiaus taikos derybos katastrofiškai žlugo Sirbijos karinėms pajėgoms, jėga įsiveržus į Kopustavo regioną. Tarptautinei bendruomenei pasmerkus tokius Sirbijos vyriausybės veiksmus ir pareiškus, kad Bendruomenė netoleruos tarptautinės teisės manipuliacijų, Sirbijos kariuomenė atsitraukė iš Kopustavo, tačiau vyriausybė nesutiko pripažinti regiono autonomijos, juo labiau prijungti Kopustavą prie Didžiosios Balbanijos. Tačiau Kopustavo gyventojai turi savo nuomonę, ir kadangi regiono populiacija sudaryto iš beveik lygaus sirbų ir balbanų skaičius, nuomonė pasidalino į dvi radikaliai priešiškas dalis. Sirbijai atsitraukus, Kopustavo sirbų bendruomenė pasijuto palikta likimo valiai, ir matydama aršias Balbanijos aktyvistų pastangas integruoti Kopustavą į Didžiosios Balbanijos sudėtį, kovoje už laisvę griebėsi ginklo. Regione įsiplieskus žiaurioms etninių grupuočių kovoms Prancūzijos pajėgų darėsi per mažai demilitarizacijos ir taikos užtikrinimui, todėl NATO į operaciją įtraukė ir JAV žemės pajėgas.

Tarpusavyje žiauriausiai persipykęs ir nuo likusio pasaulio praktiškai izoliuotas Kopustavas judėjo susinaikinimo link. Nuolatiniai išpuoliai naikino regiono infrastruktūrą, žlugus ekonomikai nedarbo lygis išaugo iki 90%, ėmė trūkti net būtiniausių produktų. Didėjant humanitarinei krizei Jungtinės Tautos pradėjo Kopustovo regiono atkūrimo operaciją. Tarptautinė bendruomenė skyrė biudžetą, Jungtinės Tautos išsiuntė kompetentingą komandą, su tikslu naudojant tarptautinės bendruomenės skirtas finansines lėšas atkurti regiono infrastruktūrą, atgaivinti ekonomiką, padidinti užimtumo lygį, edukuoti ir išugdyti savarankišką, demokratišką savivaldą. Perspektyvios korporacijos pakviestos karo nustekentame regione lengvatinėmis sąlygomis atidaryti filialus, kol kas kvietimą priėmė tik prieštaringai pasaulyje pagarsėjusi FarmArms korporacija užsiimanti šaudmenų bei vaistų gamyba bei prekyba


Tačiau vargu ar didelė užsienio bendruomenės pagalba ir auklėjimas sugebės priversti pamiršti ilgus metus kaimynų vykdytas skriaudas ir nusišypsojus ranka rankon kibti į darbus kartu su senais priešais. Ir nors Kopustovo Atkūrimo grupės specialistai žadą greitą regiono atsigavimą, kritikai teigia, kad didžioji finansinės pagalbos dalis galiausiai bus išleista ginklavimuisi, o regiono kelias į susinaikinimą tik pagreitės. Bent kol regione nebeliks vienos iš etninių grupių.


Legionieriaus garbės kodeksas:

"Legionieriau, tu esi savanoris tarnaujantis Prancūzijai ištikimai ir garbingai.
Kiekvienas legionierius yra tavo kovos brolis nepriklausomai nuo jo rasės, tautybės ar religijos. Tu jam parodai tokį patį solidarumą, kuris sujungia šeimos narius.
Pagarba tradicijoms, pasišventimas mūsų lyderiams, disciplina ir vadovavimas yra mūsų stiprybės, drąsa ir ištikimybė mūsų dorybės.
Pasidiždiavimą savo tarnavimu tu parodai visada vilkėdamas nepriekaištinga uniformą, visada pagarbiu bet santūriu elgesiu ir švariais barakais.
Kaip elitinis karys tu įtemptais treniruojies, prižiūri savo ginklą kaip pati vertingiausią daiktą ir visada palaikai fizinę formą.
Tavo misija yra šventa, ją reikia įvykti iki galo ir jeigu reikia kovos lauke rizikuok savo gyvybe.
Tu kovoji su aistra, bet be neapykantos, gerbi savo nukautą priešą ir niekada nepalieki savo žuvusiujų, sužeistų ar ginkluotės."

 

ORGANIZATORIAI

 

 
 

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Specifines taisykles rasite prisegtame faile ir taisyklių rinkiniuose.

PUSĖS

LEGION ETRANGERE


Prancūzijo Svetimšalių Legionas - profesionalus karinis vienetas išsiųstas į Kopustavo regioną užtikrinti civilių gyventojų saugumo, sustabdyti galimą Sirbų ar Balbanų smurtą prieš tautines ar religines mažumas.

Griežta disciplina, šiftais paremta tarnyba, išskirtinis dėmesys ginklo broliams ir garbei, komandinis darbas, galimybė parodyti kad drillai ir treniruotės nenuėjo veltui, visa tai - Legion Etrangere. Garbė dėvėti žalią beretę ne kiekvienam!

Kiekis: 50% 
Atpažinimas: Full CAMO, Žalios beretės privaloma! / žydri šalmai.
Žaidimo stilius: 100% milsim
Pagrindinis tikslas: Užtikrinti Kopustavo regiono demilitarizuotos zonos sutarties laikymąsi, užtikrinti regiono infrastruktūros bei civilių gyventojų saugumą, užkirsti kelią genocidui ir betkokiems kovos veiksmams.

FarmArm korporacija (ginklai ir vaistai)

Registracija uždaryta


ginklų bei farmacijos korporacija, tiekianti vaistus vietinei ligoninei, policijos pajėgoms - amuniciją, bei ginklus.

Kiekis: 3%

Atpažinimas: Juodos spalvos drabužiai, specialūs korporacijos badge’ai

Žaidimo stilius: 75% LARP, 25% Airsoft

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti medikamentų tiekimą ligoninei bei ginklų/amunicijos tiekimą policijos pajėgoms.

 

JAV pajėgos

Registracija uždaryta

JAV indėlis į NATO operaciją regione, pasamdyta privati apsaugos kompanija, užtikrinanti JT diplomatų apsaugą, NATO ir kitų bendrijų operacijų logistiką .

Kiekis: 10%

Atpažinimas: Marškiniai, tactical rig’ai, no camo.

Žaidimo stilius: 50% LARP, 50% milsim

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti NATO pajėg aprūpinimą, logistikos kelių bei JT saugumą.

Policija, Kopustavo Nuovada

Registracija uždaryta

pajėgos, skirtos užtikrinti žemą nusikalstamumo lygį bei tirti vietos gyventojų nusikalstamą veiklą, organizuotą nusikalstamumą ir prižiūrėti civilinę, administracinę ir baudžiamąją tvarką.

Kiekis: 5%

Atpažinimas: Mixed camo, policijos žetonai.

Žaidimo stilius: 50% LARP, 50% Airsoft

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti Kopustavo gyventojų saugumą, žemą nusikalstamumo lygį.

Kopustavo Centrinė Ligoninė

Registracija uždaryta

Kopustavo ligoninė, kuri atlieka vietos gyventojų gydymą, švietimą sveikatos apsaugos bei higienos klausimais.

Kiekis: 2%

Atpažinimas: Dominuoja baltos spalvos rūbai, raudonų kryžių simbolika.

Žaidimo stilius: 100% LARP

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti regiono gyventojų bei svečių sveikatos saugą.

Kavinė VKUSNO

Registracija uždaryta

Karas karu, bet pavalgyti būtina kad ir kur bebūtum. Skanų, šiltą, šviežią maistą siūlanti vietinė Kopustavo kavinukė bent trumpam sušildys ir nuramins karo zonos gyventojų ir svečių širdis.

Kiekis: 1%

Atpažinimas: Prijuostės

Žaidimo stilius: 100% LARP

Pagrindinis tikslas: užtikrinti regiono gyventojų bei svečių sotumą

Balbanų civiliai partizanai, KIA

Registracija uždaryta

Balbanų tautybės regiono gyventojai karo nustekiantame regione bandantys išgyventi ir susikurti gerovę. Nors tautos atstovai teigia kitaip - akivaizdžiai reiškia agresiją prieš kitos tautybės regiono gyventojus, Sirbus.

Tiek Sirbai, tiek Balbanai dalyvauja regiono savivaldos rinkimuose bei teikia savo atstovus trijų valandų kadencijai. Esant valdžioje priima sprendimus ir naujus įstatymus bei teikia projektus JT atstovams.

Pateiktus įstatymus bei projektus tvirtina JT atstovai, kurie yra paskirti į regioną suteikti ekonomines injekcijas iš Europos valstybių fondų.

Labai tikėtina, kad turi pogrindinį nusikalstamą judėjimą.

Kiekis: 30%

Atpažinimas: Dominuoja raudonos ir juodos spalvos drabužių elementai, shemagos.

Žaidimo stilius: 50% LARP, 50% Airsoft

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti savo tautinės grupės dominavimą regione ekonomine, įtakos bei kitomis prasmėmis bei siekia autonomija ar prijungimas prie Balbanijos Respublikos.

Sirbų civiliai partizanai SEAT

Registracija uždaryta

Sirbų tautybės regiono gyventojai karo nustekentame regione bandandys išgyventi ir susikurti gerovę. Nors tautos atstovai teigia kitaip - akivaizdžiai reiškia agresiją prieš kitos tautybės regiono gyventojus, Balbanus.

Tiek Sirbai, tiek Balbanai dalyvauja regiono savivaldos rinkimuose bei teikia savo atstovus trijų valandų kadencijai. Esant valdžioje priima sprendimus ir naujus įstatymus bei teikia projektus JT atstovams.

Pateiktus įstatymus bei projektus tvirtina JT atstovai, kurie yra paskirti į regioną suteikti ekonomines injekcijas iš Europos valstybių fondų.

Labai tikėtina, kad turi pogrindinį nusikalstamą judėjimą.

Kiekis: 30%

Atpažinimas: Dominuoja mėlynos ir žalios spalvos drabužiai, šalikai

Žaidimo stilius: 50% LARP, 50% Airsoft

Pagrindinis tikslas: Užtikrinti savo tautinės grupės dominavimą regiono savivaldoje, ekonomine, įtakos bei kitomis prasmėmis bei regiono išlikimą Sirbijos Respublikos sudėtyje.