LEGION ETRANGERE VII - Honneur, loyauté et gloire pour toujours!

PRADŽIA
2020-09-11 20:00
PABAIGA
2020-09-13 14:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Konfliktas (milsim,warsim,LARP)
GREIČIO LIMITAI
KAINA
35 Eur
Užsiregistravusių žaidėjų
31
Patvirtintų
31
Apmokėjusių
8

Žaidybinės pusės

PRISEGAMI FAILAI

RENGINIO APRAŠYMAS

Legionieriaus garbės kodeksas:

"Legionieriau, tu esi savanoris tarnaujantis Prancūzijai ištikimai ir garbingai.
Kiekvienas legionierius yra tavo kovos brolis nepriklausomai nuo jo rasės, tautybės ar religijos. Tu jam parodai tokį patį solidarumą, kuris sujungia šeimos narius.
Pagarba tradicijoms, pasišventimas mūsų lyderiams, disciplina ir vadovavimas yra mūsų stiprybės, drąsa ir ištikimybė mūsų dorybės.
Pasidiždiavimą savo tarnavimu tu parodai visada vilkėdamas nepriekaištinga uniformą, visada pagarbiu bet santūriu elgesiu ir švariais barakais.
Kaip elitinis karys tu įtemptais treniruojies, prižiūri savo ginklą kaip pati vertingiausią daiktą ir visada palaikai fizinę formą.
Tavo misija yra šventa, ją reikia įvykti iki galo ir jeigu reikia kovos lauke rizikuok savo gyvybe.
Tu kovoji su aistra, bet be neapykantos, gerbi savo nukautą priešą ir niekada nepalieki savo žuvusiujų, sužeistų ar ginkluotės."

 

ORGANIZATORIAI

 

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Specifinės taisyklės remsis Legion Etrangere (VI versija) taisyklių rinkiniu. Atnaujintas taisykliu rinkinys pasirodys vėliau.

PUSĖS

LEGION ETRANGERE


Prancūzijo Svetimšalių Legionas - profesionalus karinis vienetas išsiųstas į Kopustavo regioną užtikrinti civilių gyventojų saugumo, sustabdyti galimą Sirbų ar Balbanų smurtą prieš tautines ar religines mažumas.

Griežta disciplina, šiftais paremta tarnyba, išskirtinis dėmesys ginklo broliams ir garbei, komandinis darbas, galimybė parodyti kad drillai ir treniruotės nenuėjo veltui, visa tai - Legion Etrangere. Garbė dėvėti žalią beretę ne kiekvienam!

Kiekis: 50% 
Atpažinimas: Full CAMO, Žalios beretės / žali raiščiai / žydri šalmai.
Žaidimo stilius: 100% milsim
Pagrindinis tikslas: Užtikrinti Kopustavo regiono demilitarizuotos zonos sutarties laikymąsi, užtikrinti regiono infrastruktūros bei civilių gyventojų saugumą, užkirsti kelią genocidui ir betkokiems kovos veiksmams.

Aš žinau ką veikiu Kopustove, aprašysiu komentare

Esi elitinis Legion Etrangere serijos dalyvis, žinai kaip reikalai sukasi Kopustove, geriau už organizatorius? Turi idėjų ką nori veikti Kopustove - parašyk mums ir mes padėsime išpildyti tavo svajones ;)