OPERATION: GREEN FOREST 2

PRADŽIA
2020-06-13 10:00
PABAIGA
2020-06-13 17:00
ŽAIDIMO TIPAS
Capture the Points
KAINA
*Parama: 5 Eur (bus renkama vietoje)
Užsiregistravusių žaidėjų
104
Patvirtintų
104
Apmokėjusių
104

RENGINIO APRAŠYMAS

SVARBI INFORMACIJA:

• Žaidėjams rekomenduojama dėvėti kaklaskares, laikantis COVID-19 saugumo reikalavimų.
• Laikytis organizatorių nustatyto tarpusavio atstumo.
 

ATVYKIMO VIETA:

 
 

ŽAIDIMO LAIKAI:

09:30 Žaidėjų atvykimas ir ginklų chronavimas
10:15 Žaidimo Brief‘as
11:00 Žaidimo startas
16:30 - 17:00 Žaidimo pabaiga
 

MEDIKO TAISYKLĖS (būtina perskaityti)

Bintas ne mažiau 5 metrų , žaidėjai atsiveža savo bintus (1 žaidėjas į žaidimą gali atsivežti max. 5 vnt. binto).
 
Sužeistas žaidėjas, išsitraukia raudoną/oranžinę liemenę (liemenę privalo turėti kiekvienas žaidėjas), deda ją ant galvos, prigula ar atsisėda ant žemės, draudžiama stovėti ar trukdyti žaidimo eigą) ir kviečiasi med. pagalbos 5 min. jei po 5 min. niekas nepagydė, užsideda ryškią raudoną liemenę ant kūno, netrukdant žaidimo eigos juda į sutartą Mirties vietą.
 
Sužeistas žaidėjas negali judėti toliau nei 1 m. nuo sužeidimo vietos, negali naudotis radijo ryšiu, negali pasakinėti kitiems žaidėjams apie žaidimo eigą. Tik žaidėjas turintis bintą gali vilkti, tempti (iki 7 m nuo sužeidimo vietos) tvarstymui. Sužeisto žaidėjo vilkimas/tempimas: gydantysis viena ranka turi visuomet liesti sužeistojo sprandą.
 
Sužeistojo gydymas - binto vyniojimas ant galvos (šalmo, kepurės), bintas turi būti išvyniotas visas ir visu pločiu. Bintas vienkartinis.
 

PAPILDOMA INFORMACIJA

• Dėtuvės. Rekomenduojama naudoti tik mechanines dėtuves, tačiau nedraudžiamos „bunkerinės“.
• Radijo ryšys. Rekomenduojama turėti radijo stotelę, visas žaidimas grįstas radijo pranešimais iš vadavietės.
• Žaidėjai patys pasirūpina maistu, vandeniu ir repelentais.
• Leidžiama naudoti granatas su „ŽUKI“, CORSAR 4 užtaisu arba atitinkančio galingumo kito gamintojo petardomis ( galingumas 1 g.). Žaidėjas gali naudoti TIK pramoninės gamybos dūminius užtaisus.
Žaidimo metu draudžiama naudoti RF uniformas - gorka, flora, cifra ir t.t..
 
*Jeigu gaunate patvirtinimo laišką dėl apmokėjimo šiame renginyje, nekreipkite dėmesio. Laiškas siunčiamas, kad jūsų sratas.lt profilyje būtų atžymėta, jog dalyvavote renginyje. Paremti galėsite renginio vietoje.
 

DĖL ĮRANGOS NUOMOS:

Renginio ogranizatoriai nenuomoja įrangos ir ginklų. Žaidimo vietoje, įrangos nuoma nevyksta. Į renginį turite atvykti jau su išsinuomota įranga. Pateikiame informaciją, kaip galite išsinuomoti įrangą iš anksto:

 
(INFORMACIJA GALI KEISTIS)

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Kiekviena kariaujanti pusė turi dedikuotą – FOB (Forward Operating Base) ir pusės vadą.

AMMO:

  • Amunicijos pildymas žaidimo teritorijoje – DRAUDŽIAMAS. Amunicija pildoma reinkarnacijos zonoje “mertviake” arba FOB‘e.
  • Žaidimo metu, draudžiama nešiotis su savimi BBs švirkštus teritorijoje. BBs švirkštai turi būti palikti FOB’e arba reinkarnacijos zonoje “mertviake”, priklausomai nuo vietos kur nusprendžiama pildytis amuniciją. Jei, žaidimo metu, pasibaigė amunicija, tik kulkosvaidininkas gali kitiems žaidėjams perduoti/perpilti savo amuniciją, esančią dėtuvėje.

FOB:

  • Į kurį žaidėjai keliauja tiesiai iš reinkarnacijos zonos “mertviako”;
  • Į FOB’ą gabenamas teritorijoje rastas "C-27D” KROVINYS. FOB’e turi būti užtikrinta "C-27D” KROVINIO apsauga nuo priešininkų.

NAFTOS GRĘŽINIAI:

“Green Forest” regione  rasti 4 naftos gręžiniai. Užėmus naftos gręžinį privaloma iškelti savo pusės vėliavą tam skirtoje vietoje ir apie užėmimą informuoti savo pusės vadą. Už užimtą gręžinį ir už išlaikymą, kas minutę, kariaujanti pusė gauna 1 tašką, t.y. kiek minučių – tiek taškų. Kariaujanti priešiška pusė gali nuleisti vėliavą ir iškelti savo. Vadui privalu pranešti apie naftos gręžinio užėmimą. Nuo užėmimo momento, priešiška pusė renka taškus sau.

"C-27D" KROVINYS:

Po praeitų metų vykusių kovinių veiksmų pavadinimu “OPERATION: GREEN FOREST”  yra žinoma, kad teritorijoje pabiro slaptas krovinys, kuris pasklido numušus “C-27D” lėktuvą virš “GREEN FOREST” teritorijos. Krovinys turi būti gabenamas į savo pusės FOB’ą ir laikomas ne toliau kaip 2 m nuo vėliavos, taip pat privalu užtikrinti krovinio apsaugą. Priešo krovinį galima periimti iš priešiškos kariaujančios pusės FOB’o. Jei nešant krovinį žaidėjas yra nukaunamas ir per 5 minutes, niekas nepagydo, arba neperima krovinio, gali būti vado prašymas nunešti krovinį į reinkarnacijos zoną “mertviaką”.

"C-27D" KROVINIO PANAUDOJIMAS:

Norint panaudoti UAV (angl. Unmanned aerial vehicle (bepilotis orlaivis)) privaloma išlaikyti 4 rastus krovinio konteinerius FOB’e.
Abi kariaujančios pusės gali išsikviesti UAV (bepilotį orlaivį). Kai viena iš pusių užklausia tam tikro kvadrato žvalgybos, per 10-15 minučių vadavietė iš UAV gautų duomenų jiems pateikia informaciją apie priešą tame kvadrate. Jeigu FOB'e prarandamas bent vienas kriovinio konteineris, pusė nebegali naudotis UAV. Grąžinus reikalingą konteinerių skaičiu į FOB'ą, galima tęsti UAV naudojimą.

 

PUSĖS