Žaidimas Tacticalday / 2019-02-03 Vievis

PRADŽIA
2019-02-03 10:00
PABAIGA
2019-02-03 16:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
CQB / airsoft / mūšis pastatų komplekse
KAINA
10
Užsiregistravusių žaidėjų
57
Patvirtintų
57
Apmokėjusių
52

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

DALYVIO BILIETO KAINA TURINTIEMS SAVO ĮRANGĄ
10 €, apmokant iki 2019-02-02 iki 12:00

* vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !


Dalyvių kiekis ribotas, 100 BILIETŲ su savo įranga žaidėjams !

 

DALYVIO BILIETO KAINA NETURINTIEMS SAVO ĮRANGOS
* 29 € naujoko/nuomininko paketas, apmokant iki 2019-02-01 iki 18:00
* vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !

 

Dalyvių kiekis ribotas, 25 BILIETAI nuomininkams !

* bilietą sudaro - teritorijos nuoma, maitinimas, geriamo vandens papildymas, žemėlapiai, žaidimo rekvizitai, geras oras. 

* nuomininko paketą sudaro - žaidimo bilietas, ginklas G36/AKSU, taktinė liemenė, apranga, veido/akių apsauga, oranžinė liemenė, 1000 šovinių. 

* dalyviui neatvykus į žaidimą, mokestis negrąžinamas. Galimas keitimas į kitą dalyvį/nuomininką iš anksto suderinus.

RENGINYS SKIRTAS TIK N-18

 

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Pagrindinės žaidimo užduotys:

Legenda

Virš teritorijos, kurios karinės koordinatės - 35U LA 60769 70580, 2019-02-02/03 00:00/02:00 buvo pamuštas sąjungininkų karinis aprūpinimo lėktuvas C-27J Spartan. Lėktuvas iš Vasario 02 dienos į Vasario 03 dieną naktį vykdė slaptą operaciją, kurios metu reikėjo nuskraidinti AIRDROP aprūpinimą sąjungininkų kariams. Tačiau šis lėktuvas buvo pamuštas ir su visu turiniu nukrito nežinomoje teritorijoje ...
Kaip praneša atstovas spaudai, lėktuve buvo humanitarinė pagalba su medikamentais bei papildomi kariniai daiktai apie kuriuos pakomentuoti atstovas atsisakė.
Sąjungininkai praneša, kad teritorijoje, kurios koordinatės 35U LA 60769 70580, yra galimai priešiškos pajėgos ir jos aktyviai ieško lėktuvo turinio, todėl 2019-02-03 10:00 vietos laiku sąjungininkai siunčia spec. padalinius lėktuvo nuolaužoms likviduoti bei surinkti visus išsibarsčiusius daiktus.

 

50‘cal amunicijos dėžės:

Žaidimo metu reikės surasti 7-ias amunicinių dėžių kritimo vietas.  Visos dėžės bus užkoduotos spec. užraktais. Norint atidaryti dėžes reikės surasti užraktų kodus.
Kiekviena dėžė turės savo numerį.
Rastų dėžių NEGALIMA JUDINTI AR KEISTI JŲ BUVIMO VIETĄ. Turint kodų kombinaciją reikės atrakinti užraktą ir pasiimti dėžės turinį.

CONFIDENCIAL DOKUMENTINIAI VOKAI:

Žaidimo metu reikės rasti CONFIDENCIAL vokus, kurie lėktuvo kritimo metu išsibarstė po visą poligoną. Kiekvienas vokas bus priskirtas konkrečiai amunicinei dėžei su numeriu. Taip pat vokas turės savo papildomą klasifikavimo raidę. Vienai dėžei yra priskiriami trys vokai su raidėmis A, B, C. ( pvz. randate voką su NR1 B. Vadinasi, norint iškoduoti dėžę NR1, jums reikės A ir C voko, nes tik turint visą kombinaciją vokų galima juos atplėšti ir bandyti atrakinti dėžę ).
Rasti vokai privalomi nugabenti į bazę savo pajėgų vadui. Vokų negalima slėpti ar užkasinėti, kadangi vokus galima perimti.
GABENIMAS VYKS TIK TURINT SPEC. VAKUUMO KONTEINERĮ ( vienu metu galima gabenti ir kelis vokus ). 

Vakuuminis konteineris ( dėžė ):

Žaidimo metu bus naudojami spec. konteineriai, kurie reikalingi vokų pergabenimui. Be šio konteinerio vokų negalima pergabenti savo pusės vadui.
Konteineriai bus priskirti konkrečiai kariaujančiai pusei, todėl pačio konteinerio perimti negalima.
Jei žaidėjas žūsta mūšyje su tuščiu konteineriu ir aplinkui nebėra jo pusės gyvų žaidėjų, šis žaidėjas privalo eiti į „mertviaką“ su konteineriu. Tačiau jei žaidėjas žūsta su konteineriu, kuriame yra žaidybiniai vokai, jis privalo išbūti toje vietoje, kol savos pajėgos perims konteinerį arba priešiškos pajėgos perims vokus. Žuvęs žaidėjas vadovaujasi medicinos taisyklėmis (t.y. negalima naudotis radijo ryšio priemonėmis ar kitaip bandyti pranešti savo žūties vietą ).
Jei norima perimti vokus iš priešiško konteinerio, privaloma atsinešti savo pusės konteinerį ir visą turinį persidėti į jį. Ir tik tada galima gabenti pas savo pusės vadą.
Jei žaidimo metu nušaunamas pusės vadas iš jo galima atimti žaidybinius vokus, turint savo pusės konteinerį. Vienintelis asmuo, kuris gali nešti vokus ne konteineryje, yra pusės VADAS. Tačiau jam žuvus jis privalo laukti, kol savos ar priešiškos pajėgos perims vokus su konteineriu.

 

Pagrindinės žaidimo taisyklės:

Medicinos taisyklė:

Pirmą kartą nukautas žaidėjas privalo užsivilkti oranžinę liemenę ir 5 minutes kviesti mediką. Medikas, tai kiekvienas gyvas skyriaus karys, turintis gydymo priemones ( žaidybinis pleistras). Pagydytas žaidėjas žaidžia iki kito nukovimo, tuomet eina į „mertviaką“. Žaidėjai nukauti peiliu, granata, mina ar kita pirotechnika žūsta iškart ir vyksta į „mertviaką“. Jei žaidėjas įsitikinęs, kad jo kariaujančioje pusėje nėra žaidybinių pleistrų, po pirmo pataikymo neprivaloma kviestis mediko, galimas ėjimas iš karto į „mertviaką“.

Pirotechnikos naudojimas

Žaidimo metu naudojamas toks kiekis žaidybinių granatų, kiek talpinama į savo amunicinės liemenės ar diržo dėkliukus („paučus“) Leidžiama naudoti granatas TIK su „ŽUKI“ užtaisu, arba atitinkančio galingumo kito gamintojo petardomis ( galingumas 0,4 g.). Žaidėjas gali naudoti TIK pramoninės gamybos dūminius užtaisus. Granatų ir dūminių užtaisų naudojimas gali būti draudžiamas organizatorių. Granatos naikinimo spindulys lauke yra 3m., o pastatuose naikina visus patalpoje esančius žaidėjus. Spintos, sofos, atraminės pastato kolonos ir kiti daiktai apart solidžių vientisų betoninių sienų nėra laikomi priedanga. Išvengti į patalpą įmestos granatos sunaikinimo galima tik perbėgus į kitą pastate esančią patalpą. Apkase esantys kariai laikomi nukautais tik, jei granata įkrito į apkasą, kuriame taip pat galioja ir 3m. spindulio taisyklė.

Šaudymo taisyklės

Visiems žaidėjams, kurių ginklo greitis neviršija 130m/s. leidžiama šaudyti pastato viduje tik pavieniu rėžimu. Tačiau minimalus atstumas iki taikinio turi būti ne mažesnis nei 5m. Jei atstumas yra mažesnis šaudyti pastato viduje iš karabino draudžiama.  Iš pastato vidaus į išorę šaudyti leidžiama visų ginklų turėtojams, jei pro šaudymo angą, t.y. langą, duris ar skylę sienoje yra iškišama bent trečdalis ginklo bei yra laikomasi saugos atstumo taikomo savo klasės ginklui. Šaudymas iš pastato gilumos į išorę yra griežtai draudžiamas, šaudoma tik vizualiai matant taikinį, t.y. iškišus ginklą per pastato angą nematant priešo šaudyti griežtai draudžiama.
Atvejai kuomet priešai yra jau prie pastato sienų ar prieigų, šaudymas iš gilumos galimas su ginklais kurių greitis neviršija 130 m/s tačiau taikant pastato viduje šaudymo taisykles.

Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas pastato viduje yra draudžiamas, o leidžiamas tik su turimu pistoletu, ar shotgun  ar turint papildomą ginklą iki 130m/s.

Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas iš pastato į išorę yra leidžiamas pagal šaudymo iš pastato į išorę taisykles bei laikantis savo ginklo klasės saugaus atstumo taisyklių.

Angaruose/garažuose/tuneliuose, kuriuos sudaro dvi sienos ir stogas, o ne atskiri kambariai ar patalpos, galioja žaidimo ne pastatuose taisyklės. Rikošeto taisyklė galioja pastatuose ir lauke, t.y., jei BBS atšoko nuo sienos, kito žaidėjo, medžio ir t.t., tai toks pataikymas traktuojamas, kaip tiesioginis ir žaidėjas vadovaujasi medicinos taisyklėmis.

Atvejai kuomet susitinka du žaidėjai su besitaikančiais ginklais ir atstumai nėra saugūs šauti vienas į kitą. Abu žaidėjai traktuojami kaip pašauti ir vadovaujasi medicinos taisyklėmis. Jei situacija yra tokia pat tačiau vienas iš žaidėju yra su pistoletu, o kitas su karabinu, tai žaidėjas su karabinu traktuojamas nukautu, nes žaidėjui su pistoletu saugaus atstumo taisyklės leidžia šaudyti.
Atvejai kuomet vienas žaidėjas stovi nugara ir skaičiuoja paukščius, o kitas žaidėjas iš nugaros prieina tyliai su karabinu ir saugus atstumas neleidžia šauti ( t.y. atstumas mažesnis nei 5 metrai ) žaidėjas skaičiuojantis paukščius traktuojamas nukautu ir vadovaujasi medicinos taisykle.

PUSĖS

Žaidėjas su savo įranga

Dalyvių kiekis ribotas, 100 BILIETŲ su savo įranga žaidėjams !