BATTLEFIELD 3/7: the Millennium uprising 2024 06 16 Zapyškis

Renginio pradžia
2024-06-16 (S)
09:00
Renginio pabaiga
2024-06-16 (S)
17:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
100% DOMINATION with mobile APP
Greičio limitai
Kaina
25-55
Registracija į renginį Nuomininko registracija

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
208
Patvirtintų
208
Apmokėjusių
186

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

XXI amžiaus karuose retai skaičiuojamas batų skaičius mūšio lauke - tokie karai dažniausiai pasižymi daugialypėmis hibridinėmis atakomis, kurios apima ekonominius, socialinius informacinius ir politinius aspektus. Hibridinis karo metodas, kai priešas yra sunaikinamas iš vidaus, atradimas yra priskiriamas klasikiniam strategui ir mąstytojui Sun Tzu, kuris gyveno apie 6–5 amžiuje pr. Kr. Galingiausios pasaulio valstybės stengiasi nualinti ar sunaikinti priešą iš vidaus, nepradedant aktyviųjų karo veiksmų išorėje. 2024-ųjų metų BATTLEFIELD 7 dalių žaidimų serija apjungs žymiausias vykusias ar tebevykstančias pastarojo 10-mečio hibridinės atakas ir karus.
 
<...> PART_3 <...>
Vienas iš būdų kariauti kitų rankomis XXI a. yra socialinio nepasitenkinimo ir smurtinių protestų kurstymas. Pasaulyje egzistuoja daugybė politinių judėjimų, kurie turėdami tam tikrų valstybių paramą gali sukelti hibridinio karo atmainą šalies viduje. 2022 metais, Virdžinijoje, JAV kilo vienos didžiausių tūkstantmečio riaušių. Nors mitingo tikslas nukreiptas prieš brutalią policijos jėgą valstijose turėjo būti taikus ir suteikiantis teisę teisingoms deryboms ir teisiniams derybų keliams, jis nevaldomai peraugo į jau 3 savaites gatvėse trunkančias smurtines riaušes. Įvykius eskalavo policijos pareigūnai, kurie per banko apiplėšimą nušovė juodaodį Maiklą Fergusoną. Situacija suskubo pasinaudoti dvi pogrindyje veikiančios politinės jėgos, kurias, kaip įtariama, netiesiogiai finansuoja Kinijos valdžia. Vienos iš smurtą viešai provokuojančios organizacijos narių grupė pasivadinusi “Freedom Road Socialist Organisation” (FRSO) sudaryta iš kelių šimtų aktyvistų šturmavo Virdžinijos valstijos, Ričmondo policijos nuovadą, reikalaudama paleisti visus sulaikytuosius ir ten kalinčius nusikaltėlius argumentuodama tuo, kad jie sulaikyti be teisėto pagrindo. Prie jų prisijungė kiek mažesnė grupuotė, žinoma kaip "Party for Socialism and Liberation" (PSL), kuri blokavo pagrindines Ričmondo gatves, kad į įvykių vietą negalėtų atvykti nacionalinė gvardija. Abi organizacijos tiesiogiai nepripažįsta gaunančios veiksmų planus iš kitų organizacijų ir nurodo, kad veikia autonomiškai. Specialiųjų tarnybų surinkta žvalgybinė informacija byloja, kad didžioji dalis veiksmų yra koordinuojama iš "kitos upės pusės". Nacionalinei gvardijai supant teritoriją ir stengiantis suvaldyti riaušes, kilo dar didesnis konfliktas, kuris peraugo į ginkluotus susišaudymus miesto gatvėse. Trečiajai savaitei einant į pabaiga, buvo skaičiuojama virš 230 civilių aukų, bei 455 sužeistųjų. Nacionalinė gvardija išsikėlė pagrindinį tikslą: išvaduoti Ričmondo policijos nuovadoje įstrigusius pareigūnus, taip pat stabilizuoti mieste tvarką ir ramybę. Kad tikslai būtų įgyvendinti, reikia išsiaiškinti kuriose vietose ir kokiais šaltiniais yra perduodama trečiųjų šalių informacija pogrindiniams politiniams judėjimams. Galimos bet kokios priemonės, net jeigu tikslas pareikalaus daugiau civilių aukų - tačiau viskas turi būti atlikta kuo greičiau. Birželio 16-ąją tapk nacionalinės gvardijos nariu ir padėk stabilizuoti tvarką mieste, net jeigu teks susigrumti su priešiškais nusiteikusiais radikalais!
 
ĮSPĖJIMAS! Renginių scenarijams naudojama informacija ir turinys yra atvirai prieinamas, randamas ir naudojamas atvirai publikuojamuose šaltiniuose, tokiuose kaip google, wikipedia, chat GPT ir pan., todėl šios informacijos panaudojimas niekaip nėra susijęs su politika, religija ar didžiosiomis pasaulio valstybėmis, o skirtas tik Mūšio fronto žaidėjų vaizduotei praplėsti ir organizuojamų šratasvydžio renginių scenarijams sukurti. Šių renginių tikslas yra atspindėti realius pasaulio įvykius, taip sukuriant sąlygas gerai praleisti laiką šratasvydžio bendruomenės nariams.
 

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 200. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Strongholdo dominacija. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime renginio diena!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą). Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

 • DATA: 2024m. birželio 16 diena. SEKMADIENIS.
 • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
 • KAINA 25-55 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

 • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
 • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
 • ŽAIDIMAS 12:00 - 16:30 vietos laiku,
 • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, 1500 šovinių + radijo ryšio stotelė arba 5 imitacinės granatos). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 200. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Specifinės taisyklės

DĖMESIO! DĖL žaidimo dinamikos žaidime renginio dieną gali būti papildomų 2klasės ginklų ribojimų pastatų viduje. Esant tokiems ribojimams žaidėjai pastatų viduje gali naudoti 1 klasės ginklus, imitacinius peilius ir granatas. Žaidėjai nėra apribojami naudoti 2klasės ginklus juos eksplotuojant iš pastato vidaus į lauką. Ar apribojimas bus taikomas, organizatorius žaidėjus patikslina per bendrą instruktažą. ATVYKITE PASIRUOŠĘ!

 

Informuojame, kad dalyvaujame LŠF Maršalo programoje ir renginyje dalyvauja LŠF Maršalas (-ai), kuris (-ie) padeda organizatoriui renginio metu ir prižiūri tvarką renginyje. Pastebėjęs taisyklių pažeidimą Maršalas informuos pažeidėją, organizatorių ir LŠF. Daugiau informacijos https://www.lsf.lt/lsf-marsalai

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

 • Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
 • Speciliosios paskirties zonos -stronghold- negali būti užimtos priešų tačiau turi būti ginamos savo komandų.
 • Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
 • Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
 • Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
 • Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
 • Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
 • Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
 • Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.
 
 
Kiekvienas ištikimybę BATTLEFIELD'ui įrodęs fanas bus įvertintas serijiniu antsiuvu.
 • 3 BF serijos žaidimai per metus - RECRUIT laipsnis,
 • 5 BF serijos žaidimai per metus - CAPTAIN laipsnis,
 • 7 BF serijos žaidimai per metus - VETERAN laipsnis,

Taip pat žaidėjams su išskirtiniu aprangos kodu pagal renginio tema - COSPLAY antsiuvas (3-5 žaidėjai per žaidimą).

Pusės

National guard - [NG] 40%

Registracija uždaryta

JAV kariuomenės rezervinė dalis, kurią valdo valstijų vyriausybės, tačiau ji gali būti panaudota federalinės vyriausybės veiklai. Nacionalinės gvardijos misija yra apsaugoti gyventojus, jų turtą ir teritoriją, dalyvauti gaisrų gesinimo operacijose, teikti pagalbą gaivalinės nelaimės atvejais ir vykdyti kitas civilines ir karines funkcijas.  Nacionalinės gvardijos nariai yra pasirengę veikti tiek civilėse, tiek ir karinėse aplinkybėse, o jų įgūdžiai ir įrangos galimybės gali būti naudingos krizių valdymui. 

Freedom Road Socialist Organisation - [FRSO] 30%

Registracija uždaryta

Maoistinės kairiosios politinės organizacijos tinklas, veikiantis Jungtinėse Valstijose. Ši organizacija siekia remti socialistinę revoliuciją JAV, siekiant panaikinti kapitalizmą ir įvesti socializmą arba komunizmą. Pagrindinės FRSO veiklos sritys apima kovą už darbininkų, etninių mažumų ir kitų socialinių grupių teises, palaikymą imigrantų teisėms, dalyvavimą protestuose ir veiklą, skirtą kovoti su rasizmu, seksizmu ir kitomis socialinėmis neteisybėmis. Reikia pažymėti, kad FRSO yra kontraversiška organizacija, kurios veikla ir tikslai yra daugelio kritikuojami, ypač konservatyvioje arba liberalioje politinėje aplinkoje. Tačiau ji turi savo šalininkų ir tęsia savo veiklą JAV politinėje arenoje.

Party for Socialism and Liberation - [PSL] 30%

Socializmo ir išsivadavimo partija, kuri priskiriama marksistinės-leninistinės politinės partijos atšakai Jungtinėse Valstijose. Ji pasisako už socializmą, anti-imperializmą ir darbuotojų teises.
PSL yra žinoma dėl savo dalyvavimo įvairiuose socialinio teisingumo judėjimuose ir kovose, įskaitant protestus prieš karą, kampanijas prieš policijos brutalumą ir imigrantų teisių gynimą. Partija taip pat dalyvauja rinkimų politikoje vietos ir nacionaliniu lygmenimis, dažnai kandidatuodama į postą platformose, kurios skatina socialistinę politiką.