BATTLEFIELD 1/7: The crisis of the 21st century 2024 04 28 Zapyškis

Renginio pradžia
2024-04-28 (S)
09:00
Renginio pabaiga
2024-04-28 (S)
17:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
100% DOMINATION with mobile APP
Greičio limitai
Kaina
25-55

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
171
Patvirtintų
171
Apmokėjusių
171

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

XXI amžiaus karuose retai skaičiuojamas batų skaičius mūšio lauke - tokie karai dažniausiai pasižymi daugialypėmis hibridinėmis atakomis, kurios apima ekonominius, socialinius informacinius ir politinius aspektus. Hibridinis karo metodas, kai priešas yra sunaikinamas iš vidaus, atradimas yra priskiriamas klasikiniam strategui ir mąstytojui Sun Tzu, kuris gyveno apie 6–5 amžiuje pr. Kr. Galingiausios pasaulio valstybės stengiasi nualinti ar sunaikinti priešą iš vidaus, nepradedant aktyviųjų karo veiksmų išorėje. 2024-ųjų metų BATTLEFIELD 7 dalių žaidimų serija apjungs žymiausias vykusias ar tebevykstančias pastarojo 10-mečio hibridinės atakas ir karus.
 
<...> PART_1 <...>
21 amžiaus krizė arba sintetinis narkotikas fentanilis iš vidaus draskantis didžiausias ir laisviausias pasaulio tautas, tokias kaip JAV. Fentanilis yra sintetinis opioidas, kurio cheminė formulė yra C22H28N2O. Tai yra labai stiprus skausmo malšinimo vaistas, kuris daugiau nei 50 kartų stipresnis nei heroinas ir daugiau nei 100 kartų stipresnis nei morfinas. Daugiausiai pasaulyje fentanilio yra pagaminama Kinijoje, tačiau jis panaudojamas griauti ir iš vidaus ardyti kitą tautą. Dar XIX amžiuje šią taktiką sėkmingai taikė Didžioji Britanija, gamindama ir į Kiniją iš Indijos (savo kolonijos) importuodama nežmoniškus kiekius opiumo. Kinija dar šiandien kaltiną ją sužlugžius ir sugriovus Kinijos ekonomiką, nes apie 25% tuometinės Kinijos populiacijos buvo priklausoma nuo opioidų vartojimo. Šiandien panašus karas vyksta JAV gatvėse, kur vien 2021 metais nuo perdozavimo mirė 67 000 žmonių - palyginimui per Vietnamo karą, trukusį 20 metų, laikotarpyje žuvo 58 000 JAV karių. Kadangi šis karas yra nutaikytas ne prieš karines struktūras, o paprastus piliečius, Valstijos ir kitos pasaulio valstybės ne kartą išreiškė didelį susirūpinimą dėl šio reiškinio ir kreipėsi į Kiniją. Fentanilis į Valstijas keliauja nežmoniškais kiekiais per Meksiką, į kurią yra importuojamas per Kinijos triadas, kurios priklauso kinų valdžiai. Visus šiuos faktus Kinija viešai neigia ir jokios atsakomybės neprisiima. Akivaizdūs faktai byloja, kad didžiausiuose Kinijos miestuose, kuriuos vienija apie 60 skirtingų bendrovių, pagaminti fentanilio ingredientai keliauja į kinams priklausančius Meksikos Manzanillo ir Puerto de Lazaro uostus, kur patenka į Meksikos kartelių, tokių kaip Sinaloa, rankas. Karteliai pačioje Meksikoje prižiūri ištisus fabrikus, kuriuose dirba kinai, kad fentanilis būtų susintetintas ir paruoštas naudojimui. Toliau karteliai pasirūpina narkotikų importu į valstijas. Dalį jų sėkmingai sulaiko kovos su narkotikais DEA skyriai, dalis prasmunka pasinaudodami korupcija t.y. papirkdami korumpuotus politikus ar aukšto rango pareigūnus. Itis slaptose žvalgybos ataskaitose minimi net Baltieji rūmai. Balandžio 28-ąją santykius Mūšio Fronte aiškinsimės tarp trijų kovojančių pusių: Kinijos 14K triados, Sinaloa kartelio ir kovos su narkotikais agentūros - DEA.
 
ĮSPĖJIMAS! Renginių scenarijams naudojama informacija ir turinys yra atvirai prieinamas, randamas ir naudojamas atvirai publikuojamuose šaltiniuose, tokiuose kaip google, wikipedia, chat GPT ir pan., todėl šios informacijos panaudojimas niekaip nėra susijęs su politika, religija ar didžiosiomis pasaulio valstybėmis, o skirtas tik Mūšio fronto žaidėjų vaizduotei praplėsti ir organizuojamų šratasvydžio renginių scenarijams sukurti. Šių renginių tikslas yra atspindėti realius pasaulio įvykius, taip sukuriant sąlygas gerai praleisti laiką šratasvydininkų bendruomenei. 
 

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 200. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Strongholdo dominacija. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime renginio diena!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą). Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

 • DATA: 2024m. balandžio 28 diena. SEKMADIENIS.
 • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
 • KAINA 25-55 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

 • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
 • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
 • ŽAIDIMAS 12:00 - 16:30 vietos laiku,
 • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, 1500 šovinių + radijo ryšio stotelė arba 5 imitacinės granatos). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 200. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Specifinės taisyklės

DĖMESIO! DĖL žaidimo dinamikos žaidime renginio dieną gali būti papildomų 2klasės ginklų ribojimų pastatų viduje. Esant tokiems ribojimams žaidėjai pastatų viduje gali naudoti 1 klasės ginklus, imitacinius peilius ir granatas. Žaidėjai nėra apribojami naudoti 2klasės ginklus juos eksplotuojant iš pastato vidaus į lauką. Ar apribojimas bus taikomas, organizatorius žaidėjus patikslina per bendrą instruktažą. ATVYKITE PASIRUOŠĘ!

 

Informuojame, kad dalyvaujame LŠF Maršalo programoje ir renginyje dalyvauja LŠF Maršalas (-ai), kuris (-ie) padeda organizatoriui renginio metu ir prižiūri tvarką renginyje. Pastebėjęs taisyklių pažeidimą Maršalas informuos pažeidėją, organizatorių ir LŠF. Daugiau informacijos https://www.lsf.lt/lsf-marsalai

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

 • Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
 • Speciliosios paskirties zonos -stronghold- negali būti užimtos priešų tačiau turi būti ginamos savo komandų.
 • Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
 • Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
 • Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
 • Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
 • Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
 • Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
 • Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.
 
 
Kiekvienas ištikimybę BATTLEFIELD'ui įrodęs fanas bus įvertintas serijiniu antsiuvu.
 • 3 BF serijos žaidimai per metus - RECRUIT laipsnis,
 • 5 BF serijos žaidimai per metus - CAPTAIN laipsnis,
 • 7 BF serijos žaidimai per metus - VETERAN laipsnis,

Taip pat žaidėjams su išskirtiniu aprangos kodu pagal renginio tema - COSPLAY antsiuvas (3-5 žaidėjai per žaidimą).

Pusės

14k Triad - [14kT] 20%

Registracija uždaryta

 

Tai viena iš seniausių ir galingiausių triadų, turinti didelę įtaką Honkonge, Makao ir kitose Azijos šalyse. Ji veikia įvairiose nusikalstamose srityse, įskaitant narkotikų prekybą, prostituciją, prekybą žmonėmis ir pinigų plovimą. Triada įkurta apie 1945 m. ir gana greitai išaugo į galingą nusikalstamą organizaciją. Ji prasidėjo kaip sąjunga, kurios nariai buvo pabėgėliai iš Kinijos, bėgantys nuo komunistinio režimo.  Ši triada ir jos veikla yra labai sudėtinga ir galinga, todėl jai reikia didelių pastangų, kad būtų susilpninta ir sunaikinta.

Sinaloa Mexican Cartel - [SMC] 30%

Registracija uždaryta

 

Tai vienas iš seniausių ir galingiausių kartelių Meksikoje. Jį kontroliavo garsus narkotikų prekybininkas Joaquín "El Chapo" Guzmán ir jo pasekėjai. Sinaloa kartelis veikia visoje Meksikoje ir užsienyje, prekiaudamas įvairiais narkotikais, įskaitant kokainą, heroiną, metamfetaminą ir kitus sintetinius narkotikus. Sinaloa kartelis garsėja savo žiaurumu ir smurto naudojimu kovoje su konkurentais ir valdžios institucijomis. Jis taip pat turi didelę politinę ir ekonominę įtaką Meksikoje, o kai kuriais atvejais netgi galėjo manipuliuoti vietos valdžios institucijomis.

Drug Enforcement Administration - [DEA] 50%

Registracija uždaryta
 
DEA yra JAV Vyriausybės federalinė agentūra, kuri yra atsakinga už kovą su narkotikais ir jų platinimu. Ši agentūra yra dalis JAV Teisėsaugos departamento. DEA buvo įkurta 1973 metais, siekiant suderinti visų institucijų narkotikų kontrolės pastangas pagal federalinį įstatymą. Agentūra pagrinde atsakinga už narkotikų prekybos prevenciją, tyrimus ir infiltraciją, tarptautines operacijas ir prevencijos edukaciją.  DEA yra svarbi institucija JAV narkotikų politikoje ir vykdo plataus masto veiksmus, siekdama sumažinti narkotikų poveikį šaliai ir jos gyventojams.