TRENIRUOTĖS TIPO ŽAIDIMAS "KOVAS 09"

PRADŽIA
2019-03-09 11:00
PABAIGA
2019-03-09 16:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Treniruotės
KAINA
5-15 EUR

Nuomininko registracija

Užsiregistravusių žaidėjų
14
Patvirtintų
14
Apmokėjusių
14

RENGINIO APRAŠYMAS

Treniruotės tipo žaidimų tikslas- aktyvus laisvalaikis gamtoje, skleisti žinią apie airsoftą kaip aktyvų laisvalaikio leidimo būdą, hobi, kur dominuoja sąžiningumas, draugiškumas ir gera nuotaika. Dalintis patirtimi su naujais ir senais Lietuvos airsofto bendruomenės nariais. Mokinti žaidimuose taikomos karinės taktikos ir maksimaliai išnaudoti turimos įrangos resursus.

Poligono koordinatės:

Maps.lt

578990, 6017968 (LKS)
54.292673, 25.213365 (WGS)
54° 17' 33.62", 25° 12' 48.11" (WGS)

Treniruočių planas:

*Įrangos priežiūra ir naudojimasis

*Taktika miške + pastatai(teorija+ praktika)

*Komandinis žaidimas (pastatai+laukas+miškas)

 

Žaidimo mokestis: iki 5 eur. (Dalyvis pats sprendžia kokią sumą skirti organizuojamam treniruotės tipo žaidimui) Mokėjimas vietoje po žaidimo.

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Pirotechika:

Žaidime galima naudoti tik Lietuvoje sertifikuotus pirotechnikos gaminius. Granatose naudojama petarda iki 3 klasės, užpildas BBS, BBS dydžio kruopos.

Granatos veikimo nuotolis 5 metrai.

Mediko taisyklė:

Pagydo draugas https://youtu.be/AVgF-0ESwRY

Mediko taisyklė- nukautas žaidėjas turintis "gyvybės lipduką" gali kviestis mediko pagalbos. Gydymo tvarka - žaidėjas užsideda ant viršutinės kūno dalies raudoną liemenę taip, kad būtų kuo geriau matyti, kad yra nukautas ir 5 minutes garsiai šaukiasi mediko pagalbos. Mediku gali būti bet kuris žaidėjas. Medikui prisilietus prie sužeistojo abu gali pasitraukti į saugią vietą gydymui. Sužeistojo gyvybės lipdukas užlipdomas jam ant viršutinės kūno dalies taip, kad būtų kuo geriau matomas. Po to žaidėjas skaitosi išgydytas ir gali tęsti kovą. Pasinaudojus "gyvybės lipduku" ir žuvus antrą kartą žaidėjas žūsta.

Amunicija:

Žaidimo pradžioje galima naudoti visą turimą amuniciją. Žaidimo metu galimi amunicijos apribojimai. (pasakysim per brifingą)

Rekomenduojam naudoti pilną veido apsaugą.

Radijo ryšio priemonės butinos!!!

Kiekvienas BŪTINAI su savimi turi turėti oranžinę liemenę arba "Airsoft Dead Red Rag Pouch",

PUSĖS