The Nighty game: Silent assassin 2019 06 29-30 Stirniai

PRADŽIA
2019-06-29 19:00
PABAIGA
2019-06-30 14:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
50% survival, 25% domination, 25% skirmish. Žaidimo lygis - II (be nuomininkų / naujokų).
KAINA
15Eur

RENGINIO APRAŠYMAS

Legendomis apkalbamas aukščiausias meistriškumo lygis, kai priešas nukaunamas peiliu oponentui atsiradus iš niekur ir pradingus į niekur, dar kitaip vadinamas SILENT ASSASSIN. Žaidime varžysimės dėl šio garbingo titulo rinkdami specialius tagus iš nukautų oponentų. Papildomos užduotys privers įžiebti savo žibintuvėlį ir aplankyti net tamsiausius AUŠVEITOS kampelius tiek miškuose, tiek pastatuose. Pačiam pačiausiam assassin'ui įteiksime šio titulo vertą prizą, o po žaidimo vyksiančiojo DEATH MATCH arenoje išsiaiškinsime greičiausią peilio virtuazą. Laisvą laiką leisite CAMPING zonoje šalia Neries. 

Žaidimas susidės iš trijų skirtingų fazių. I fazė 21:30-00:00 teritorijos žvalgyba ir strateginių taškų užėmimas (mūšyje naudojami tik 1 ir 2 klasės ginklai; šturmo karabinai su mehaninėmis dėtuvėmis užtaisyti įprastais arba tracers bbs, shotgun'ai, pistoletai ir peiliai). 00:00 - 01:00 TECHNINĖ PAUZĖ. II fazė 01:00 - 05:00 tyliųjų peilių naktis (naudojami tik 1 klasės ginklai; peiliai ir pistoletai + shotgunai). 05:00 - 09:00 TECHNINĖ PAUZĖ. III fazė 09:00 - 12:00 greitas ir dinamiškas domination stiliaus airsoft žaidimas (mūšyje naudojami visų klasių ginklai nuo pistoletų iki sunkiųjų kulkosvaidžių ir snaiperių).

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 75.

Žaidimo tipas: 50% survival, 25% domination, 25% skirmish. Žaidimo lygis - II (be nuomininkų / naujokų).

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė, išlikimas, priešų eliminavimas "silent kill" metodu (tik peiliu). Bus papildomų užduočių - skelbsime renginio dieną.

Ginklų greičių standartiniai Mūšio fronto limitai (chronuosime). Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2019m. birželio 29-30 d.
  • VIETA: Stirniai [buvęs reabilitacijos centras AUŠVEITA] parkingas WGS koord. 54.720704, 25.049294

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA: 19:00 - 21:00 vietos laiku;
  • INSTRUKTAŽAS ir žaidimas: 21:00 (šeštadienis) - 12:00 (sekmadienis) vietos laiku;
  • KAREIVIŠKA KOŠĖ ir žaidimo aptarimas: 12:00 - 13:00 vietos laiku;
  • PEILIŲ TURNYRAS (last standing 1vs1): nuo 13:00.

Dalyvio mokestis 15 Eur mokant internetu iki 2019 06 28 vidurnakčio (vietoje apmokėjimo nėra)

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS - 75.


Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia:http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

I fazė. Tik 1 ir 2 klasės ginklai (pistoletai ir shotgun'as iki 99 m/s, šturmo karabinai iki 130 m/s). Žaidėjai nenaudojantys trasuojančių šratų privalo ant ginklo galo matomai pritvirtinti organizatorių išduota šviesinę lazdelę savęs identifikavimui. Galioja 1-2 klasės ginklams išskyrus peilius. Pastatuose tik pistoletai + shotgunai GRIEŽTAI PAVIENIAI ŠŪVIAI!

Pagrindinis tikslas išžvalgyti teritoriją ir užimti kontrolinius taškus.

 

II fazė. Tik 1 klasės ginklai (pistoletai ir shotgunai iki 99 m/s). Žaidėjai privalo ant ginklo galo matomai pritvirtinti organizatorių išduota šviesinę lazdelę savęs identifikavimui. Peiliams taikoma išimtis.  

Pagrindinis tikslas perimti priešų užimtus kontrolės taškus ir surinkti kuo daugiau SILENT ASSASSIN kill tag'ų. Kiekvienas žaidėjas žaidimo pradžioje gauna po vieną. Visus tagus galima perimti iš nukauto žaidėjo. SILENT ASSASSIN kill skaitomas TIK TADA, JEIGU ŽAIDĖJAS BUVO NUKAUTAS PEILIU. Oponentas sąžiningai atiduoda savo tag'ą.

 

III fazė. Domination stiliaus žaidimas. Leidžiamos visos ginklų klasės atitinkančius standartinius Mūšio fronto ginklų greičių tiuningo limitus.

Pagrindinė užduotis pelnyti kuo daugiau žaidimo taškų iš kontrolinių postų. Tagai atrakina autofire, dūmines granatas, mediko taisyklę ir panašias galimybes. Plačiau per briefing'ą.

 

TECHNINĖS PAUZĖS - OFFGAME laikotarpis skirtas re-briefing ir naujos fazės paleidimui, poilsiui ir kitiems būtiniesiems poreikiams patenkinti.

SILENT ASSASSIN kill laikomas bet koks priešo palietimas peilio imitacija. Ginčytinos situacijos sprendžiamos knife duel 1 vs 1.

SPEC. ginklų ŽYMĖJIMAS ir TRASERS bb's - kiekvienas žaidėjas tamsiu paros metu, kuris nenaudoja šviečiančių BB's, turi save identifikuoti matomai pritvirtindamas prie ginklo galo organizatorių išduota šviesinę lazdelę.

PUSĖS