STIRNIAI. PATVIRTINTA 2023-11-26

Renginio pradžia
2023-11-26 (S)
09:00
Renginio pabaiga
2023-11-26 (S)
16:00
Renginio vieta
Organizatorius
Žaidimo tipas
Skirmish
Greičio limitai
Kaina
20-45
Registracija į renginį Nuomininko registracija

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
84
Patvirtintų
83
Apmokėjusių
83

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Atvyk! Stok į kovą ir parodyk ką sugebi! 

 

Registracija į renginį uždaroma 2023-11-24 16:59 val.

arba pasiekus maksimalų dalyvių skaičių.

 

Minimalus žaidėjų skaičius 20!

Maksimalus žaidėjų skaičius 100!

 

DIENOS PROGRAMA:

09.00 - 10.00 Atvykimas, registracija ir ginklų chronavimas.

09.30 Nuomininkų instruktažas.

10.00 -10.30 Saugumo ir žaidimo instruktažas.

11.00 Numatoma žaidimo pradžia.

~13.00 -13.30 Pietų pertrauka*. Persigrupavimas. Amunicijos papildymas.

16.00 Žaidimo pabaiga.

 

Žaidimo scenarijaus išsamus instruktažas prieš žaidimą ir po pietų pertraukos.

 

RENGINIO DETALĖS:

VIETA: Stirnių Poligonas. Nuoroda į parkingą (atvykę į vietą sekite nuorodas): paspaudus čia.

KAINA: 

20 Eur/asm su savo įranga. APMOKANT IKI 2023-11-23 23:59 val.

25 Eur/asm su savo įranga. APMOKANT PO 2023-11-23 23:59 val.

45 Eur/asm su nuomota įranga. APMOKANT IKI 2023-11-23 23:59 val.

50 Eur/asm su nuomota įranga. APMOKANT PO 2023-11-23 23:59 val.

Apmokėjimas tik bankiniu pavedimu.

Į kainą įskaičiuota airsofto (šratasvydžio) žaidimo programa, įrangos nuoma, bei visą renginį prižiūrintis instruktorius. Nuomos rinkinį sudaro: ginklas M4 (airsoft replika), 2 pilnos dėtuvės šratų (~500 BB’s), taktinė liemenė, oranžinė liemenė ir apsauginė veido ir akių kaukė. Renginio metu, papildomai galėsite įsigyti šratų 3000vnt – 10Eur.

* Viso renginio metu karšta arbata, kava ir vaišės nemokamai!!! Pietūs į kainą neįskaičiuoti. Pasirūpinkite savo nuožiūra maistu ir geriamu vandeniu. Pietų pertraukos laikas priklauso nuo žaidimo dalyvių skaičiaus ir gali keistis. 

 

Asmenys jaunesni nei N-18 gali dalyvauti su raštišku tėvų sutikimu. Atsisiųsti raštiško tėvų sutikimo šabloną galite paspaudę čia.

Specifinės taisyklės

SPECIFINĖS PYKŠT POKŠT AIRSOFT ŠRATASVYDŽIO TAISYKLĖS

 • Žaidimo vieta. Stirnių poligonas. Žaidimo instruktoriaus nurodytos sklypo ribos ir apleisti pastatai. Kiekvienas žaidėjas yra atsakingas už savo saugumą viso renginio metu. PYKŠT POKŠT airsoft neprisiima jokios atsakomybės už patirtas traumas arba, bet kokį sveikatos sutrikdymą. Prieš žaidimą būtina užpildyti dalyvio anketą.

Apleisti pastatai gali būti pavojingi. Galimi pavojai žaidimo vietoje: slidžios grindys, nelygus paviršiai, stiklo šukės ir kt. Todėl  renginio metu rekomenduojama dėvėti kelių, alkūnių apsaugas, saugumo batus, su kulkšnies apsauga, bei šalmą.

Bet kokia, "STOP" juosta pažymėta teritorija, nėra žaidimo vieta, ir griežtai draudžiama, bet kokių būdu į ją patekti ar šaudyti pro ją.  Pastebėjus, bet kokį galima pavojų, būtina apie tai informuoti žaidimo instruktorių arba teisėją.

Šiaurinė teritorijos riba kertasi su Neries upe, pietuose įsikūręs Vosyliukų kaimas. Vakarinė teritorijos ribose stovi gyvenamas 2 aukštų pastatas.

Galimas civilių judėjimas servitutiniu keliu ar Neries upės pakrante, todėl draudžiamas šaudymas per kelią (nebent organizatorius žaidimo dieną nurodo kitaip).

 • Draugiška ugnis.Tos pačios komandos draugo pataikymas skaitomas mirtinu ir žaidėjas vadovaujasi mediko taisykle.
 • Žaidimo pradžia ir pabaiga. Žaidimo pradžia skelbiama sušaukiant "STARTAS". Žaidimo pabaiga skelbiama sušaukiant "PABAIGA" ir garsiniu signalu. Tik žaidimo teisėjai skelbią žaidimo pradžią ir pabaigą.
 • Nuomojami Šratasvydzio ginklai. Prašome nenaudoti prastos kokybės šratų nuomojamuose šratasvydžio ginkluose. Jeigu nesate tikri, dėl šratų kokybės, būtinai pasiklauskite žaidimo instruktoriaus arba teisėjo. Jokių būdų nerinkite ir nenaudokite šratų nuo žemės. Visi nuomininkai yra supažindinimai su šratasvydžio ginklo veikimu ir saugiu naudojimu. Nuomininkas prisiima visą atsakomybę už nuomotą šratasvydžio ginklą. Jeigu ginklas sugedo ar turite bet kokių kitų klausimų, prašome kreiptis į žaidimo instruktorių arba teisėją, jokiu būdu nebandykite taisyti šratasvydžio ginklo patys. 
 • Šaudymo rėžimai. Patalpose tik pavieniai šūviai, atvirose teritorijose neribojama (nebent nurodoma kitaip instruktažo metu). Iš pastatų galima atakuoti tik pavieniais šūviais. 
 • Akla ugnis. Privalote visą laiką matyti galinį taikiklį, priekinį taikiklį ir taikinį, į kurį taikotės. Laikykite šratasvydžio ginklą prie peties. Jūs taip pat galite, laikyti šratasvydžio ginklą prie šono. Taip išvengsite aklos ugnies. Draudžiama šaudyti šratasvydžio ginklą laikant virš akių linijos, iškišus iš už kampo ar nukreipus šratasvydžio ginklą į vieną pusę, o žiūrint į priešingą. Taip pat draudžiama šaudyti pro durų ir langų plyšius ir mažas angas (durys turi būti atidarytos pilnai). Didžiausias leistinas angos dydis yra suaugusio žmogaus ranka nuo riešo iki alkūnės imtinai. Ranka turi tilpti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai (~A3 formato lapo dydžio).      Leidžiama šaudyti iš gilumos t.y. nebūtina iškišti 1/3 ginklo pro duris ar langus.
 • Mediko taisyklės. "Pagydyti" nukautą žaidėją gali tik medikas. Medikams išduodamas daugkartinio naudojimo "turniketas". Turniketu reikia aprišti ranką, taip pažymint, kad nukautas žaidėjas pagydytas ir jau išnaudojo savo gyvybę. Nukautas žaidėjas grįžęs į starto vietą nusiima turniketą, jį padeda į pažymėtą dežę ir tęsia žaidimą iš naujo. Medikas gali patraukti nukautą žaidėją į priedangą, bet ne didesniu, nei 2 metrų atstumu. Prieš tai darant rekomenduojamą nukautą žaidėją įspėti, apie atliekamą veiksmą, taip išvengiant tikrų sužeidimų.

Medikas negali vienu metu ir gydyti ir šaudyti. Jeigu pradedama šaudyti, gydymą reikia stabdyti ir pradėti iš naujo. Medikas negali slėptis už gydomo nukauto žaidėjo. Šratai "perskrodžia" nukauto žaidėjo kūną ir taip miršta ir medikas. Nukautas žaidėjas turi informuoti mediką, kad jis yra pašautas dar kartą. Abu žaidėjai privalo eiti tiesiai į žaidimo starto vietą ir pradėti žaidimą iš naujo.

Nukautas žaidėjas "nukraujuoja" ir nebegali tęsti žaidimo kai, nesulaukia mediko po 3 minučių, arba yra "nudurtas peiliu" arba nukautas granata ir eina į žaidimo starto arba kitą nurodytą vietą ir pradeda žaidimą iš naujo nelaukdamas starto vietoje.

Mediko taisyklė gali keistis priklausomai nuo žaidimo instruktažo.

 • Rikošetas. Jeigu 100% esate įsitikinę, kad šratas pataikęs į jus yra atšokės nuo kito paviršiaus - sušukite "Rikošetas" ir tęskite žaidimą. Jeigu nesate įsitikinę, kad šratas pataikė į jus rikošetu - esate nukautas. Nepriklausomai lauke ar pastatuose.
 • Spalvos iššūkis! Jeigu norite sužinoti, kuriai komandai priklauso žaidėjas esantis priedangoje, Jūs galite sušukti "SPALVA". Žaidėjas išgirdęs tai arba pasako kokios spalvos komandai jis priklauso arba gali neatsakyti. Jokiu būdu negalima meluoti.

 • Nutraukti ugnį. Įvykus nelaimingam atsitikimui ar pažeidus akių apsaugą, žaidimas bus stabdomas sušunkant "NUTRAUKTI UGNĮ". Tai išgirdę iškarto padėkite ginklą ant žemės ir laukite tolimesnių žaidimo instruktoriaus arba teisėjo nurodymų. Tik žaidimo instruktorius arba teisėjas startuoją žaidimą iš naujo.
 • Pirmoji pagalba. Jeigu turite bet kokių sveikatos problemų informuokite apie tai žaidimo instruktorių prieš prasidedant žaidimui.
 • Šiukšlės. Jokių būdu nešiukšlinkite! Naudokitės šiukšlių maišais esančiais saugumo zonoje.

Bet koks taisyklių nesilaikymas ar pažeidimas netoleruojamas. Žaidėjai nesilaikantys taisyklių bus šalinami iš žaidimo. 

 

Pusės

Pusė organizatoriaus nuožiūra