Privatumo politika

TAISYKLĖS IR PRIVATUMO POLITIKA

ASMENS DUOMENYS

Kas yra asmens duomenys ?

Asmens duomenys – bet kokia informacija, susijusi su fiziniu asmeniu (duomenų subjektu), kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyta pasinaudojant atitinkamais duomenimis (pvz., vardu, pavarde, asmens kodu, adresu, telefono numeriu ar kita informacija).

Kur ir kokie asmens duomenys renkami „www.sratas.lt“ puslapyje ?

„www.sratas.lt“ gauna tik tuos duomenis, kurie yra užpildomi registracijos formoje (vardas, pavardė, gimimo data, el. paštas, tel. nr, asmens nuotrauka). Registracijos formoje reikalaujami duomenys yra reikalingi kokybiškai portalo veiklai, šratasvaidžio bendruomenės puoselėjimui.

Kiek laiko saugomi duomenys ?

Visi duomenys yra saugomi iki vartotojas ištrina savo sukurtą paskyrą. Duomenys gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

Kur yra naudojami asmens duomenys ?

Visi registruojantis užpildyti duomenys išskyrus pavardę, tikslią gimimo datą (rodomas tik amžius), telefono numerį ir el. paštą, slaptažodį yra viešai prieinami kitiems www.sratas.lt užsiregistavusiems vartotojams. Sukurtos anketos vartotojo pavardė, tiksli gimimo data, kontaktinis telefonas ir el. paštas yra perduodami renginių organizatoriams kaskart kai registruojatės į Jų organizuojamą renginį.

Kur kreiptis, jeigu manote, kad Jūsų teisės yra pažeistos ?

Jeigu Jums kelia susirūpinimą Mūsų veiksmai, kuriais galimai nesilaikoma šios pateiktos informacijos arba teisės aktų reikalavimų, galite Jums patogiu būdu kreiptis į Mus el. paštu [email protected]

SLAPUKAI

Kas yra slapukai ?

Slapukai (angl. „cookies“) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės perduoda į jose naršančių vartotojų kompiuterius arba kitus įrenginius. Atsižvelgiant į naršyklę, ši informacija laikoma arba nedideliuose atskiruose failuose, arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrajame faile. Slapukus naudoja dauguma pažangių interneto svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukus galima perduoti tik jei yra tokia pasirinktis Jūsų įrenginio nustatymuose.

„www.sratas.lt“ puslapyje slapukai naudojami asmenų, besinaudojusių Jūsų įrenginiu, lankomumui nustatyti, atliktiems veiksmams įsiminti, Jums aktualiausiai informacijai pateikti, apibendrintai svetainės lankomumo statistikai rinkti.

Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeitę savo interneto naršyklės nustatymus, išjungę visus slapukus arba išjungę (įjungę) juos po vieną. Visgi atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Norėdami nustatyti reikiamas (norimas) slapukų pasirinktis, naudokitės interneto naršyklių pagalbos funkcijomis. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose.

Būtinieji slapukai

Kai kurie slapukai yra būtini norint kokybiškai naudotis paslaugomis, teikiamomis mūsų tinklalapyje. Kadangi šie slapukai yra būtini puslapio rodymui, jų atsisakymas darys neigiamą poveikį puslapio veikimui. Galite juos blokuoti arba ištrinti pakeisdami naršyklės nustatymus ir priversdami blokuoti visus slapukus šioje svetainėje.

Kitos išorinės paslaugos

www.sratas.lt puslapyje taip pat naudojame išorines paslaugas, tokias kaip Google Webfonts, Google Maps ir išoriniai vaizdo medžiagos tiekėjai. Kadangi šie išoriniai tiekėjai gali prieiti prie tokios Jūsų informacijos kaip IP adresas, leidžiame Jums patogiau atsisakyti šių tiekėjų paslaugų (apačioje). Atminkite, kad tai gali labai neigiamai paveikti mūsų svetainės funkcionalumą ir išvaizdą. Pakeitimai įsigalios iš naujo įkeliant puslapį.

Sistemą administruoja:

Asociacija SHADOW STALKERS
Įm. kodas: 302667593
Registracijos adresas: Ežero g. 7-2, Trakai 21105
Asociacijos sąskaitos numeris: LT37 7044 0600 0773 8868

el.paštas: [email protected]

www.shadowstalkers.lt