Pentagonas

[email protected]

+370 63 717 771

"Pentagonas" karinių pramogų bazė. 
Mūsų komandą sudaro patyrę, savo darbą išmanantys ir tam tikrus kursus baigę instruktoriai.

Organizuojame:

  • Šratasvydžio žaidimus įmonėms
  • Airsoft bendruomėnei ir privatiems asmenims.
  • Team building'as kompanijoms, gimtadieniai, mergvakariai-bernvakariai, kitos šventės.
  • Taktinės medicinos mokymai (kvalifikuoti instruktoriai) 
  • Šaudymai iš kovinių ginklų (kvalifikuoti instruktoriai)
  • Taktikos mokymai.
  • Išgyvenimo mokymai ekstremaliomis sąlygomis miške/mieste.

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Operation: NEPTUNE SPEAR

2022-09-17 08:00
Operation"NEPTUNE SPEAR" 2001 m., kai 19 teroristų kovotojų,  surengė rugsėjo 11-osios išpuolius, JAV vadovavo koalicijai, kuri Afganistane nuvertė talibus. 2001 m. gruodžio mėn. O.B.L slapstėsi, vengdamas JAV pajėgų užgrobimo Tora Bora urvų komplekse.Tuo tarpu JAV pajėgos toliau medžiojo O.B.L, kuris vis dar buvo manoma, kad gali slapstytis Afganistane arba Pakistano genčių regionuose netoli sienos su Afganistanu. JAV žvalgyba galiausiai jį surado Pakistane, gyveno saugioje teri...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Super "poligonas"! Didelė pagarba organizatoriams už toki puikų žaidimą! Labai laukiam BIG geimų! Ačiū.
Super žaudimas bet povas buvo dar geresnis 😁
Puikiai pavykes renginys. Ačiū "PENTAGONAS". Jūsų organizuojamų renginių kokybė auga kaip ant mielių! Vis norisi sugryžti. Super!. P.S. Dėkoju už pataupytas mano kojas :D
Geras poligonas kuris nenuvilia kas kart sugrįžtant į jį. Organizatoriai šaunuoliai, nors ir vienadienis žaidimas, bet pasiruošta gerai, gerai išdirbtas scenarijus ir gerai paruošti rekvizitai. Vis dar laukiame "Big Game" šiame poligone.
Labai smagus žaidimas, didelis ačiū organizatoriams
Dėkojame organizatoriams už renginį tačiau turime keletą pastebėjimų: - Raudonos liemenės privaloma. Tai buvo aprašyta ir renginio aprašyme, tačiau renginio eigoje daug žaidėjų liemenių apskritai neturėjo arba nenorėjo jų rodyti, dalis turėjo geltonas, dalis raudonus skuduriukus. - Į pastabas dėl liemenių žaidėjai reagavo grubiai. Bandėme sratas.lt platformoje surasti tokius asmenis kaip "Pūsk n*" bei "Ne tavo reikalas" nickus. Paieškos nesėkmingos. - Mediko taisyklės interpretacijos. Tiksliau pašauto žaidėjo vedimas į saugesnesnes teritorijas. - Tai buvo ne pavieniai atvejai, o viso renginio metu. To manom būtų galima išvengti prieš renginį pritaikant standartinį brief arba taisyklių patikrą (kas beje buvo nurodyta ir renginio aprašyme) Nepaisant to esame dėkingi už galimybę sudalyvauti ir aplankyti kitą Lietuvos kraštą! Famous over and out.
Good game. I liked everything, there are no comments. The people are friendly, everything was explained and shown. We will definitely come again! Thank you very much for game! :)
Geras žaidimas, smagus LARP laikas, įdomiai sustyguota viskas, galbūt norėjosi daugiau veiksmų NAPOSLAVIJOJE, bet be šito, veiksmo netrūko. Trumpai tariant, ačiū už gerą savaitgalį, ir dar kartą atsiprašome už nesklandumus.
Puikus žaidimas, puiki tematika ir itin kruopštus pasiruošimas. Užakaitau! Maistas - 100%, frakcijų LARP - 100%, poligono įrengimas - 100%, organizatorių bendravimas, logistika ir reakcija į susiklosčiusią situacija - 150%. Ačiū Jums labai - lauksime Jūsų tolimesnių LARP renginių. Išlikite ir toliau toki nuostabūs organizatoriai!
Dėkui už progą sudalyvauti žaidime atliekant įdomesnį vaidmenį, tikrai smagiai praleistas laikas 🙂 Patiko organizatorių įdėtas darbas, bei visų žaidėjų atsidavimas žaidimui ✌️
Ačiū už smagų žaidimą Tauroslavijos džiunglėse, daug veiksmo protui ir kūnui. Praėjo tik dvi dienos, o dėl informacijos kiekio jaučiasi lyg savaitė! :)
Smagus, nenuspėjamas žaidimas. Tikiuosi, tai bus nepaskutinis Big game. Nes istorija nebaigta :) Kaimiečiai išgyveno.... P.S. Visi LARP'o turintys žaidimai yra smagūs ir įdomu tokiuose sudalyvauti, tai taip ir toliau, nenuleiskite rankų.
Kruopščiai planuotas žaidimas, pažadėtas maitinimas buvo, patalpos nakvynei buvo, elektra buvo. Patiko suorganizuotas bendras darbas su KASP. Įdomiai suplanuotos ir paruoštos MIL-SIM užduotis. Organizatorius pergyvena už kiek viena žaidėja, stengiasi kad visiems būtų gerai ir įdomų, žaibiškai sprendžia konfliktus, padeda iškilus klausimams. Tikiuosi MIL-SIM žaidimų tik daugės.
Sveiki. Ši nuomonė yra tik mano, ir ji yra tik apie šį žaidimą. BLOGAI: 1. Poligonas - mano nuomone, nebetinkamas šratasvydžiui. Poligono teritorijoje, yra žmonių privati nuosavybė, jie ten gyvena, stovi žmonių mašinos. Žaidimo metu šalia prezidentūros, kur pastoviai vyko veiksmas, šeima su vaikais tvarkė kiemą, kepė šašlykus, BE AKINIŲ. 2. Maistas - netinkamas vartoti. Aišku, sovietmečio valgykloje - sovietmečio laikų maistas. Aš suprantu visokius bajerius, kaip - karį, dėk į skrandį, čia baltymai, riebalai ir angliavandeniai, BET, čia mūsų laisvalaikis ir sumokėjęs pinigus, aš norėčiau gauti kokybiškas paslaugas. 3. LARP/GAME/ADMIN - Deja, bet buvo daug negatyvo. -BDAR pažeidimas, žaidybiniuose pasuose tikri žaidėjų duomenys (vardas, pavardė, gimimo data). -Taisyklių interpetavimas, savaip/kitaip, siekiant gauti, kažkios naudos, pvz. sulaikymas 3 valandom žaidėjo, kuris žaidybinėje visatoje nieko nepažeidė. -Klasikinis LT LARP - papjoviau - pasipjoviau. Veiksmai be motyvacijos tikrai neprideda atmosferos ir nepadeda įsijausti. -Oro uoste, visą žaidimo laiką stovėjo žaidėjų mašinos, kas LABAI trukdė plėtoti konfliktus, ir žaisti žaidimą. -Nemotyvuotas LARP taisyklių keitimas vidury žaidimo. -Detalių trūkumas: iš kažkur išlindo kopūstavo doleriai, prezidentūros darbo laikas parašytas latviškai, o ne ispaniškai, kaimų pavadinimai su galūne ...SLAVIJA Bolivijoje ir pan. -Dalis žaidėjų, neturėjo raudonų liemenių, bei žaidė su bunkerinėm dėtuvėmis. -Dalis žaidėjų naudojo savo BBS ir neleido jų "lootint", motyvuodami tuo, kad čia jų privati nuosavybė. -Briefingo ir debrifingo nebūvimas. Jis buvo būtinas mūsų frakcijai. Taip ir nesupratau, kodėl dalis žaidimo komunikacijos, vyko per telefoną, nors apie tai niekas niekur nekalbėjo. GERAI: Overall, žaidimo visata. El presidente, sukilėliai, neapsisprendusi gvardija... Daug galima prigalvoti koncepcijų... Bendrai visumoje matosi, kad įdėta daug pastangų. Atskirų žaidėjų įsijautimas ir pasirengimas. Medikams respects :D Bendrai mano įvertinimas 4/10 BET... aš labai tikiuosi, kad organizatoriai priims kritiką ir kitais metais mes vėl susirinksim. Nes tas šmikis... man nebepatinka...