Kariauk.lt - karinių pramogų poligonas

[email protected]

+37065511157

Šratasvydžio žaidimų organizavimas šratasvydžio bendruomenei .

Pagrindiniai mūsų žaidimai :

Kartą į metus : PAG, SunCity, Saving Private santa Klaus

Šratasvydžio žaidimus organizuojame, aprūpiname nuo 2005 metų.

 

Pagrindiniai mūsų žaidimai :

Kartą į mėnėsį vykstantys - Šaukimai, per kuriuos atsidaro durys į didžiuosius žaidimus.

Taip pat naujas žaidimų ciklas El Čiudo

 

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Ačiū organizatoriams už superinį žaidimą! Puikiai praleidom laiką ir išvažiavom su gerom nuotaikom! Linkejimai nuo Troublemakers!
Ačiū už puikų renginį, kaip ir 2019 taip ir dabar jis buvo puikus! Ačiū! Gaila kad buvo tiek daug žmonių, kurie negalėjo patekt dėl vietų skaičiaus. Vieta išties yra didžiulė, bet jum geriau žinoti kiek gali tilpti. Tačiau turiu vieną pasiulymą kaip išvengti bėdų kurios buvo šį eventa, virš 70 žmonių neatvyko, tam yra gan paprastas ir kartu sudėtingas, extra darbas organzinatoriams, parašyti masine žinute ar tikrai dalyvausite evente, jeigu ne kreiptis. Dar greitesniai komunikacijai butu galima itraukti airsoft discord serveri(jei susitarimas toks butu galimas), kad tiek as visgi nebegales, galetu savo bilietus uz ta pacia kaina parduoti tiem, kas dar eileje ir nespejo laiku pakliuti. Čia tik mano toks pamąstymas, ir pabaigai, Ačiū už dar vieną puikų renginį!
Tikrai verta dalyvauti jūsų renginiuose. 10/10 rekomenduoju.
Ačiū organizatoriams ir kitiems dalyviams už puikų žaidimą! Sukurta puiki atmosfera, daug veiksmo, įdomus scenarijus bei pagirtinas žaidimo eigos valdymas iš organizatorių pusės. Laukiam kitų šios serijos žaidimų :)
Team opinion: We liked that the Taliban had thought about choosing clothes. We did not like the long hikes and the low resistance of the enemies. So we went in the direction of the enemy's respawn to find contact. The photos from the game are good! At the organizational level, everything was ok!