Kariauk.lt - karinių pramogų poligonas

[email protected]

+37065511157

Šratasvydžio žaidimų organizavimas šratasvydžio bendruomenei .

Pagrindiniai mūsų žaidimai :

Kartą į metus : PAG, SunCity, Saving Private santa Klaus

Šratasvydžio žaidimus organizuojame, aprūpiname nuo 2005 metų.

 

Pagrindiniai mūsų žaidimai :

Kartą į mėnėsį vykstantys - Šaukimai, per kuriuos atsidaro durys į didžiuosius žaidimus.

Taip pat naujas žaidimų ciklas El Čiudo

 

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Jaunimo lyga - Vanago kuopa - mokymai ir žaidimas #3

2023-04-02 10:00
"Vanago kuopa" Mokymai ir žaidimas #3 Vis daugiau vaikų nori išbandyti šratasvydį, ne tik savo kieme šaudant į taikinius, bet ir kariaujant su bendraamžiais. Turėdami ilgametės patirties šratasvydžio žaidimų bei karinių pramogų organizavime, pradedame naują šratasvydžio žaidimų seriją „Vanago kuopa“ jaunajai kartai. Užsiėmimų metu, dalyviai mokysis taktikos, ginklo valdymo įgūdžių, išgyvenimo gamtoje pagrindų, šratasvydžio žaidi...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Ačiū labai už tikrai smagų žaidimą, buvo mūsų nedaug, bet tiek užteko, kad žaidimas įsicementuotų kaip vienas iš smagiausių žaidimų šiais metais. Lauksime ką turėsit paruoše didžiajam party :)
Puikus organizavimas! Labai gerai išlaikyta žaidimo eigos kontrolė, maloniai nustebino žaidime naudojamas transportas, bei pati žaidimo dinamika.
Puikus renginys. Oras puikus, transportas puikus, maistas skanus. Su šarvu važinejom, koše valgem, lemputėm žymejom, su muzika į mušį ėjimo... Kasmetinis puikus eventas. Smagu buvo susitikti su visais. Ačiū už puikų savaitgalį.
Viskas puikiai. Tik kitam kartui nedarykit žalios ir mėlynos spalvos komandų, bus geriau :) Tradicijos lieka - Kalėdos bus! Ačiū už geras nuotaikas