Delta-2 Airsoft

[email protected]

+37062099311

Šratasvydžio renginių organizatorius, kuriantis žaidimus NATO/Talibano pajėgų paremtais scenarijais. 

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Delta-2 organizuotumas ir profesionalumas akščiausios klasės. Pasirūpina žaidėjais ne tik žaidimo metu, bet ir prieš. Prieš žaidimą pasirūpino, kad tikrai būtume pasiruošę misijai ir turėtume visko ko reikia. Mūšio metu buvo pasirengę reguoti į viską, Nuostabus renginys, gera atmosfera, ir pasirodo moka užsakyti taktinį orą. 10/10
Gerai suorganizuotas žaidimas, patiko dinamika, kiekis žmonių irgi buvo pats tas, buvo galima ir taktiškai pajudėti. Vienintelis pastebėjimas būtų galima pabandyti gal daugiau elementų įtraukti į žaidimą kad atitiktų atmosfera, pvz. pas Talibus - Talibano vėliava, groja atitinkama muzika, stojam melstis kai yra laikas meldimuisi, NATO ta laika gali taktiskai isnaudoti. Lauksim kitų žaidimų ir tikrai planuojam atvykt!
Pavyzdinis puikaus organizavimo renginys. Užduotys dinamiškos ir nesikartojančios, neteko bandyt 3-4 kartus to pačio veiksmo atlikinėts su tokia pačia sudėtimi. NATO pusei vadovavęs Vadybininkas puikiai panaudojo ryšio etiketo patirtį - trumpai ir informatyviai suvadovauta. Ačiū! Susitiksim kituose Jūsų renginiuose. Pagarba.
Kaip pirmas organizatoriu blynas tikrai neprisviles.Trumpas ir konkretus "bryfas" visiems,plius atskiras ir issamus naujokams.Labai gerai isnaudotas poligono plotas,uzduotys idomios ir nesikartojancios.Talibu puses vadas puikiai kontroliavo zaidimo eiga nepalikdamas be veiksmo ne vieno skyriaus.Tikiuosi si zaidimu serija bus pletojama toliau,nes tikrai bus smagu sugryzti vel.
Nedaugžodžiausiu: - Žaidimo intensyvumas 10/10 - Dinamika 10/10 - Scenarijaus valdymas 10/10 Nors dalyvavo ir nedidelis kiekis dalyvių, tačiau jautemės kaip dižiausiame Airsoft renginyje. Nenustoki!