Mūšio frontas

[email protected]

+37069214578

UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje. Pagrindinė įmonės veikla yra atvirų ir privačių šratasvydžio žaidimų organizavimas pavieniams žaidėjams, draugų kompanijoms, bei įmonėms. Visoms žaidėjų grupėms esame paruošę unikalius scenarijus su mokymais ir be jų, kurie kupini nuotykių karine tematika. Organizuodami renginius, keliame sau aukščiausius standartus, visada atsižvelgiame į dalyvių sugebėjimus, bei užsakovų pageidavimus. Būtent šie trys dalykai garantuoja smagų laisvalaikį mūsų mūšiuose!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

BATTLEFIELD 3/7: the Fury nest 2022 07 10 Zapyškis

2022-07-10 09:00
XXI a. vidurys. Čirmėnija. Sostinė - Vozikija. Regionas smarkiai nusiaubtas pilietinio karo, ligų ir skurdo. Nuo XX a. pradžios, šis regionas buvo laikomas mažiausiai trokštamu gyventi visame rytų pusrutulyje, tačiau čia tebevyksta aršios kovos dėl teritorijos kontrolės. Sostinėje po gyvenamųjų namų kvartalais esantys dujų ir naftos klodai yra lyg "skystas" auksas, kurio nepasidalina 3 etninės rytų bendruomenės: tirbai, ahirai ir melakai. Bėgant metams...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Puikiai sustyguotas renginys, matosi jog buvo įdėta nerealiai daug darbo, planavimo ir laiko jog įgyvendinti Sektor 13 idėją ir atmosferą, viskas tarpusavyje veikė nerealiai. Taisyklės, užduotys ir komandų tikslai buvo logiški ir atitinkantys situaciją. Viskas buvo tiesiog nerealu. Tai buvo mano pirmas kelių dienų žaidimas, ir viskas ką galiu pasakyti yra- WOW. Jei bus sekantis Sektor, garantuotai ten būsiu. 11/10 balų.
Smagiai praleistas laikas! Pirmas tokios ilgos trukmės renginys. Veiklos netrūko, žaidėjai buvo malonus ir įsijaute į savo LARP roles, NPC visi, pradedant nuo turgaus, iki gan dažnai aplankomų morgo darbuotojų puikiai atliko savo roles ir įneše nemažai į žaidimo atmosferą. Kitais metais tikiuosi vėl sudalyvauti :)
buvo begalo smagu ir šilta, nors lietutis ir pristabdė bendrą dinamiką viskas neišsitempė ir nepabodo. Geltonų vadas pradžioj pasirodė labai miglotas personažas, tačiau eigoje nušvito gražiomis spalvomis ir ifnromacijos pateikimu ir bendravimu, pagarba ir ačiū
Smagu matyti, jog Mūšio fronto komanda nuolat tobulėja ir kelia žaidimų kartelę į aukštesnį lygį. Paskutinis žaidimas Domination, naudojant App'są, buvo itin smagus. Technologijų panaudojimas scenarijaus idomumui paaštrinti buvo itin teisingas sprendimas mūsų komandos akimis. Tokiu tempu ir toliau!
Labai patinka, kad naudojamos siuolaikines technologijos ir dar labiau patobulinamas airsoft zaidimas per appsa. Gyvesnis ir greitesnis zaidimas. Uzskaitau, kai galima matyti UV priesus ir pan. Tikiuosi ateityje dar dauges funkciju appse.
Domination apps’o išpildymas be trūkumų. Košė (3porcijos) be trūkumų. Įspūdžiai - be trūkumų. Smagu sugrįžti kiekvieną kartą.
Nerealiai gerai praleistas laikas. Appso idėja puiki, kurkit - tobulinkit jį ir toliau! Užsiregistruokit patreon platformoje, manau realu tokiam projektui surinkti rėmėjų efektyviasniam darbui! Aš tikrai prisidėčiau :)
Puikus žaidimas, kaip visuomet geras organizavimas, viskas laiku. Didelis ačiū komandos vadui už patarimus ir pagalbą.
Visada įdomūs ir geri žaidimų scenarijai su labai daug veiksmo. Gera nuotaika garantuota. Super organizatoriai. Be to, labai gardi košė! Lauksim kitų žaidimų :)
Geras game, puikus appsas, geros nuotaikos, dar geresnės nuotraukos ir košė. Dėkui nuo Division
Puikus žaidimas. Kaip visada maksimaliai pasiruošta su užduotimis ir scenarijumi.
Organizatorių pasiruošimas superinis, investicija į poligoną nereali. Nepagailėta lėšų ir rankų sukuriant helovyno atmosferą Zapyškyje. Dėkoju už galimybę pabūti ne tik žaidėju, bet ir vadu. Renginys labai geras, lauksime naujų pasišaudymų. Sekmės !! :)
Dar vienas puikus renginys,iki smulkmenu apgalvotas ir smagiai pateiktas.Nekantraudimi lauksim pretesimo.Didelis ACIU.
Ne pirmas renginys kuriame dalyvaujame, ir kiekvieną kartą parsivežame puikius įspūdžius. Šis nebuvo išimtis. Ačiū nuo visos komandos
žodžiais neapibūdinsi. reikia pamatyt 😃 supper pasiruošimas buvo
Nepriekaištingai paruoštas LARP žaidimas. Įspūdžiai išliks labai ilgam ir kitą met tikrai reikės sugrįžti. :) Aplodismentai organizatoriams ir visiems NPC už puikią patirtį!
Manau reikia ir šiek tiek neigiamo feedback, kad galėtume visi kartu tobulėti. Nebuvo normalaus žymėjimo, didelė dalį žmonių buvo sunku atskirti kuriai komandai priklauso.Teritorija LARP žaidimui per maža. Aišku matėsi, kad stengėsi, daug detaliu, gražiai paruošta aplinka, scenarijus įdomus, įdėta tikrai daug darbo. Labai nepatiko kažkurio Organizatoriaus požiūris, žadėjo išbanint visa Oculus komandą, keikėsi ir labai nepagarbiai su visais šnekėjo. Reiktu nepamiršt, kad ne už dyką atvykom, nebūtina visus Deb****ais vadinti :), buvo žmonių kurie pirmą kartą dalyvavo, tai manau toks elgesys nepritraukia dar karta grįžti. Komunikacijos priemonė "messenger" yra nesąmonė, kas išvis nešėsi ten telefoną??? tam yra racijos ir atitinkamai priskirti žmonės vadai kurie turėjo 100 proc. įsitraukti, bet deja. Apibendrinus 7 is 10. Visada yra kur tobulėti, kaip ir mums su taisyklėm :D. Peace.
Puikiai sukoordinuotas žaidimas, aiškūs questai ir tikslai. Išpildymas in-game labai geras, anturažas superinis ir belekaip gerai įrengta žaidimo gyvenvietė. Jūs esate šaunuoliai.
Puikiai praleidžiamas aktyvus laikas žaidime. Parenkami smagūs, įtraukiantys ir nepasikartojatys scenarijai. Džiugu, kad organizatorius nestinga kūrybingumo, noro tobulėti ir visad sugeba sukurti šiltą aplinką.
Ačiū už tai, kad stengiatės dėl žaidimų kokybės, įdedat labai daug darbo ir investicijų. Be jokios abejonės vienas geriausių ir aktyviausių organizatorių Lietuvoje. Ir tikriausiai pats kryptingiausias. Linkiu sėkmės!
CRIMINALS buvo mano pirmas airsoft zaidimas. Organizavimas, uzduotys ir vieta labai patiko. Nerealiai gerai praleistas sekmadienis. Aciu organizatoriam! Susitiksim kituose renginiuose!
Žaidimas suorganizuotas gerai, pradinė informacija pateikta aiškiai ir suprantamai, pasirūpinta perspėti apie oro sąlygas ir žaidimo išvakarėse. Atvykus - tvarkingas instruktažas. Žaidimo bazės ankštokos visiems pasislėpti nuo lietaus, bet prasidėjus žaidimui viskas gerai. Užkurti laužai, karšta arbata. Sugedo mano ginklas, imk G36 nuomai. Labai puikiai praleistas laikas, rekomenduoju.
Labai daug skiriama demesio zaidejams, kad kuo operatyviau butu suregistruota, informuota kam ko nepamirsti de prastu oru. All-in aptarnavimas neturitiems irangos ar esant nesklandumams zaidimo metu. Labai svarbu pamineti, kad ne visada ir "maklaudai" praslysta pro organizatoriu akis, kas islaiko zaidimo kokybe! Super, taip ir toliau! 💪🤙
Puikiai suorganizuotas renginys. Patiko kad buvo aiškiai išsakytas instruktažas, ir tinkamai buvo paruošta aplinka. Ginklų galingumas patikrintas Joul'iais, ir renginio metu prižiūrima tvarka. Taip ir toliau!
Ačiū už puikią nuotaiką ir suteiktą galimybę vadovauti raudonųjų pusei! Sėkmės naujame sezone. Gražių švenčių ir iki susitikimo kitais metais 👊
Visada važiuodamas į šio organizatoriaus rengiamus eventus žinau, kad jie pranoks mano lūkesčius. Super organizavimas, žmonės išmano savo darba! Tikiuosi tik tobulėsit ir įdiegsit vis daugiau naujovių!