Mūšio frontas

[email protected]

+37069214578

UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje. Pagrindinė įmonės veikla yra atvirų ir privačių šratasvydžio žaidimų organizavimas pavieniams žaidėjams, draugų kompanijoms, bei įmonėms. Visoms žaidėjų grupėms esame paruošę unikalius scenarijus su mokymais ir be jų, kurie kupini nuotykių karine tematika. Organizuodami renginius, keliame sau aukščiausius standartus, visada atsižvelgiame į dalyvių sugebėjimus, bei užsakovų pageidavimus. Būtent šie trys dalykai garantuoja smagų laisvalaikį mūsų mūšiuose!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

BATTLEFIELD 7/7: the Cold War 2022 12 04 Zapyškis

2022-12-04 09:00
Žemės planeta. XXII a. vidurys. Pasaulis po III-iojo pasaulinio karo. Didžiojoje dalyje planetos tvyro amžina žiema. Išgyvenusieji saulės nematė jau 7 metus iš eilės. Masinio naikinimo ginklų karas žmonijai atseikėjo daugiau nei su kaupu. Ištisos valstybės sunaikintos iki pamatų, nebėra nei rytų, nei vakarų - yra tik išgyvenę pragarą. Niekas nesidomi artimaisiais - jie tiesiog neišgyveno. Besitęsiant pasauliniam armagedonui, žemės paviršiuje iš...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Puikiai suorganizuotas renginys. Patiko kad buvo aiškiai išsakytas instruktažas, ir tinkamai buvo paruošta aplinka. Ginklų galingumas patikrintas Joul'iais, ir renginio metu prižiūrima tvarka. Taip ir toliau!
Ačiū už puikią nuotaiką ir suteiktą galimybę vadovauti raudonųjų pusei! Sėkmės naujame sezone. Gražių švenčių ir iki susitikimo kitais metais 👊
Visada važiuodamas į šio organizatoriaus rengiamus eventus žinau, kad jie pranoks mano lūkesčius. Super organizavimas, žmonės išmano savo darba! Tikiuosi tik tobulėsit ir įdiegsit vis daugiau naujovių!
Po 9 metu pertaukos buvo tikrai super patekti i toki massive zaidima! Aciu organizatoriams, viskas buvo super! Extra balas uz kareiviska kose po sunkios dienos :) Pasiulymas: kai miske kazkas tupi po medziu sunku atskirti zalia juosta nuo melynos. Butu labai patogu pakeitus viena is spalvu, pvz i raudona.
Kadangi esu gan šviežias dalyvis šratasvydžio reikale, galiu pasakyti, kad visai patiko. 50+ žmonių komandoje, teritorija su pastatais, mišku ir prašaudomomis laukymėmis tarp jų. Buvo smagu, būtinai grįšiu jei bus galimybė. Bet yra ir minusų. Žaidybinė programėlė streikavo. Komandinius taškus pradėjo rinkti po valandos žaidimo. Žaidimo metu teko perkrauti porą kartų, kurių metu rasdavau save negyvu ar kraujuojančiu. Teko pastebėti, kad kai kurie žaidėjai net nesivargindavo trauktis telefonus ir žymėtis, kad yra sužeistas. Užsidėdavo liemenę ir viskas. Ir dar klausimėlis iškilo, kiek žaidėjai sąžiningi ir tikrai stebi appe savo situaciją kai naudojama aviacija, minos, granatsvaidžiai ir t.t. Įtariu, kad nemažai "lavonų" bėgiojo ir medžiojo kitus, o tie pašauti (artimame mūšyje) net nesivargindavo pasitikrinti ar oponentas gyvas tuo metu. Ir klausimas ar iš vis įmanoma patikrinti ar priešas pašovęs tave nėra pats negyvėlis koks? Dar vienas pastebėjimas tai, kad "mirtviake" sėdinčių ir š... malančių kiekis, ignoruojančių vado nurodymus. Organizatoriams reiktų pasidomėti kodėl taip nutinka ir imtis atitinkamų taisyklių papildymo. Nes kai žaidimas įpusėjęs, o š..malių vos ne pusė iš visų dalyvių sėdi "mirtviake" ir neklauso vado paliepimo organizuotis puolimui ar kontrapuolimui ar šeip į pagalbą kitiems, kažkas negerai su vadu ar pačiais dalyviais.
Viskas buvo liuks. Bendrai su komanda priėjom išvados, kad pagal šį scenariju nebuvo iśnaudoti pastatai. Gal reikėtu strong holda padaryti centrinėje aikštėje, o papildomas užduotis šonuose.
Labai dinamiskai ir krupsciai suorganizuotas zaidimas. Daug efektu ir puikiai veikiantis appsas. Sauniai sudirbo ir vadai! Taip pat atskiras didelis ACIU medikams. Grisim i sekanti 😉🤙
Mūsų komanda su džiaugsmu dalyvaus ir kituose , Mūšio Fronto organizuojamuose žaidimuose,gryštame su didelėmis emocijomis ir laukiame sekančio ....
Šito renginio balancavimas buvo labai blogas iš žalios komandos pusės. Bandė išlyginti komandas pagal startų galingumą, geltoni ir mėlyni abu gavo 50 žmonių, žali 30. Per visas 4 valandas beveik niekas iš komandos nepraėjo pirmo pastato ir vienu momentu buvome apsupti abiejų komandų prie mirtviako. Teritorija yra labai gera tai tikiu kad kitos komandos turėjo geresnį įspūdį.
WarSouls komanda ,po žaidimų gryšta su daug emocijų ,gerai praleisto laiko ir vėl laukiame sekančio susitikimo!!!
Paskutini karta dalyvavau pries metus jusu zaidime, patobulinot appsa, geresnis healinimas, smagu kad judama i prieki. Deja, yra ir blogu dalyku, kurie islieka - appsas labai daznai luzta, stringa reik perkraut, tikrai neretai zmones keikesi aplinkui jog neveikia. Taipogi siulau sukurt iniciatyva uzduotims viduje pastatu, nes turite smagius pastatus su nemazai CQB vietos ir juose praktiskai niekas nevyksta. Apps'o lokacijos nustatymo galima pastatuose ir nenaudot (suprantu kad neveikia), tiesiog padarykit QR kodus su gaunamais taskais viduje kertinese vietose, kuriuos pvz galima butu nuskenuot kas 10min ir jie duotu tam tikra tasku suma - butu intencija eiti i CQB ir laikyti pastata savo kontroleje... Labai gaila kad pastatai yra neisnaudojami (kazkada anksciau daret lygtais tokias uzduotis, labai patiko, nesuprantu kodel dingo), lauksim pasikeitimu del pastatu isnaudojimo ir tuomet grisim :)
Mano antras airsoft zaidimas Lietuvoje po daugelio zaidimu UK. Mane labai nustebino zaidimo izdeliojimas, buvo idomu zaisti pries kitas dvi komandas triju komandu zaidime. Truputeli pasigedau LARP elemento komandu apibudinimai dave nuojauta kad bus LARP elementu zaidime. Taciau zaidimas buvo visvien begalo smagus. Labai nustebino ir patys zaidejai kurie buvo nepaprastai saziningi, todel buvo labai smagu zaisti.
Puikus organizatorius, siūlantis modernų žaidimą, pilną veiksmo, užduočių, o svarbiausia - gerų emocijų. Didžiausias AČIŪ!
Nerealus žaidimas su šiais organizatoriais! Labai įdomus scenarijus! Dalyvavau jau antrą kartą ir tikrai labai rekomenduoju visiems!
Nuostabiai praleistas laikas, Zaliu komandos vadas Bundze - linksmas ir puikiai strateguojantis! Aciu uz super savaitgali!!! 100% atvyksiu vel!!
10/10, super organizavimas, gera nuotaika garantuota (ypač pas Algenso komandoje ;) ). Nuoširdžiai rekomenduoju
Didžiausias ačiū nuo Varniuku. Puikiai praleistas laikas, geriausios peilių kovų ringas ir nuostabus kolektyvas, kuris renkasi MF! Malonu pastoviai grįžti ir nesvarbu kurioje pusėje esi ir kas Tavo pusės vadas, nes visą žaidimą diriguoja ne jie, o patys žaidėjai, kurie tikrai žino kas yra airsoftas! Tai taip ir toliau!
Visa šaika visuomet su šypsena veide, puikiai nusiteikę! Įtraukiantis ir įdomus žaidimas, visuomet paliekantis gerus įspūdžius!
Puikus larp sezono uzdarymas.atskira padeka uz ispudingos aplinkos sukurima dekoracijomis ir animatoriais.aciu ir iki kitu susitikimu.
kaip kiekvienais metais labiausiai laukiu butent sio zaidimo, ir labai tikiuosi kad gana mazas zaideju kiekis siais metais, nes tikrai maniau kad bus bent simtas dalyviu. nenumus upo organizuoti kitais metais. organizatoriams aciu, puikus zaidimo teritorija ir dekoracijos, nuostabus monstrai kurie nenuilstamai vaike po visa teritorija, buvo be galo smagua,aciiu. iki kitu metu
Ula
Kaip visada žiauriai patiko, pastangų visa komanda įdėjo maximaliai. Tiek meras,turgaus pardavėjai, visas žaidimas buvo puikiai sugalvotas ir atliktas. Ačiū jums visiems labai ❤️