Mūšio frontas

[email protected]

+37069214578

UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje. Pagrindinė įmonės veikla yra atvirų ir privačių šratasvydžio žaidimų organizavimas pavieniams žaidėjams, draugų kompanijoms, bei įmonėms. Visoms žaidėjų grupėms esame paruošę unikalius scenarijus su mokymais ir be jų, kurie kupini nuotykių karine tematika. Organizuodami renginius, keliame sau aukščiausius standartus, visada atsižvelgiame į dalyvių sugebėjimus, bei užsakovų pageidavimus. Būtent šie trys dalykai garantuoja smagų laisvalaikį mūsų mūšiuose!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

SEKTOR 13: the day after tomorrow

2020-06-26 09:00
21 diena po laboratorijos incidento, kažkur SEKTORIUJE - 13. Nemažo pločio įėjimas buvo užkaltas viskuo, kas pakliuvo po ranka - medinėm lentom, senovine furnitūra, stambesnėm šakom - atrodė kiek juokingai ir skubotai suręstas statinys, bet puikiausiai saugojo šios vietos gyventojus. Virš šios barikados buvo palikta nedidelė anga. Prie angos buvo prisispaudęs jaunuolio veidas, kuris stebėjo lauką.  - Saulė jai tuoj dings už medžių, - negarsiai šuktelė...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Labai įdomi teritorija, galima kova tiek miške, atviroje erdvėje, o ypatingai linksma pastatų kompleksuose (4 aukštų pastate puikus CQB), manau 100 dalyvių puikiai tilptų ir žaidimo kokybė tikrai nesuprastėtų, gerai suorganizuota, įdomus scenarijus, kaip visada 10 balų už košę.
Art
Nuostabūs organizatoriai su humoro "gyslele". Ne tik patys įsijaučia į žaidimą , bet ir labai profesonaliai atlieka savo darbą. Vieni iš įdomiausiu teritorijų kurioje buvs visko. Dėl tokiu organizatoriu airsoftas ir gyvas Lietuvoje. Ačiū! P. S. Dėkui už mokymus. Įgytas didžiulis žiniu bagažas tikrai pravers ateityje. Numeris 5 :)
Profesionalus, kokybiškas žaidimas. Konstruktyvus ir aiškus briefing'as. LABAI SKANI KOŠĖ! :)
Puikus organizavimas, labai įvairiapusiški ir žiauriai įdomūs poligonai. Kolektyvas labai kūrybiškas ir draugiškas, o scenarijai įtraukiantys, nelengvi ir verčia pasukt galvą kaip laimėti. Jei nori įdomiai pasilinksminti - registruokis!
Aiskiai isdestytos zaidimo taisykles, dinamiskas scenarijus, puikus zaidimo koordinavimas.
Labai smagūs scenarijai ir tikrai įdėta daug darbo į bet kokia detalę. Poligonuose yra ir pastatų šturmui ir po miškus palakstyti galima. Organiztoriai labai kreipia dėmesi į žaidimo kokybę. Jei norit sąžiningo ir kokybiško žaidimo tai tikrai jum tai parodys. Būtinai pabandykite pažaisti jų organizuojamame žaidime, nesigailėsit :)
Labai geros teritorijos dinamiškam žaidimui. Atsakingai subalansuotos komandos, aktyvus vadovavimas žaidėjams ir įdomios kompleksinės užduotys. Nereikia saugoti "strategiškai svarbaus krūmo" ar vaikščioti kilometrais iki mirties zonos. Laukiam tolimesnių žaidimų!
Buvo nepriekaištingas žaidimas, bičiuliai! Įtampos, veiksmo, spaudimo, žodžiu 10 balų! Vienintėlis klausimas ar nesvarstėte dėl amunicijos ribojimo pvz.bent pradedant žaidimą? Šiek tiek apsunkintų žaidimą, bet juk tik įdomiau 😁
Sidabriniai sakalai sudalyvavo ir Mūšio fronto organizuojamame žaidime "The Conflict: Threadmil Of Drugs" 2019 08 11 Labai smagus žaidimas, gera trasa, gera kompanija, sažiningi ir malonūs žaidėjai. Tikrai manau kad Sakalai dar sudalyvaus neviename jų organizuojamame žaidime.
Puikūs organizatoriai, siužetai žaidimų aiškūs pateikimas tikslus ir visiems lengvai suprantamas net ir naujokams. Žaidybinė erdvė puikiai tinkanti ir tolimos kovos ir artimos kovos žaidėjams. Pagarba jums ir iki susitikimo
Protokolo nesilaikymas. Visiškai suveltas ir painus žaidimo scenarijus. Kažkoks nemirtingas pasakos personažas ir jo apsauginiai, kurių negalima nušauti, tik gadino žaidimą. Kam jie išvis reikalingi? Pats map'as neblogas, snaiperiui mėgstančiam lindėt brūzginuose. Su silpnesniu automatu tik lapus nuo krūmų skabyti :).O tokį automatą tikrai gausite jei nuomuositės vietoje.
Puikus scenarijus ir organizavimas. Teritorija be galo smagi nors ir maža. Aplamai Gulbiniškių raketinė bazė viena smagiausiu bazių, kuriuose vyksta žaidimas. Taip ir toliau!
Geras organizavimas, įdomus scenarijus (ne org. kaltė, jei naujokai ir nepagauna kas yra NPC ir LARP), gal šiek tiek pritrūko aiškumo ką galima ir ko ne, bet tikiu, kad organizatorius pasitaisys. Įdėta daug darbo į scenarijų ir žaidimo dinamiką: satelitai, neštuvai, bombos, UAZikas, infiltracijos, dūmai - Šaunuoliai! Poligonas labai patiko, nepaisant to, kad nekenčiu miškų :)) Esu tikras, kad nesuskaičiuojamus teritorijos angarus ir bunkerius organizatoriai dar labiau išnaudos sekančiuose žaidimuse!
Labai geri organizatoriai, kuriems scenarijus ir žaidimo kokybė yra pirmoje vietoje. Teritorijos pasirinkimas yra pats tas kam norisi vykti į milsim žaidimus. Breefingai trumpi ir aiškus. Patarimas - imtis pačių griežčiausių priemonių norint indentifikuoti ir bausti nesažingus žaidėjus. Linkių toliau tobulėti ;)
Scenarijus nieko, šaunu, kad visada yra kažkoks tikslas ir tavimi visada rūpinasi. Pastebėjimas jog nuotraukų galėtų būti daugiau :) Taip pat scenarijaus vedimas neturėtų būti uždelstas nes prarandamas žaidimo laikas.
Ro
Organizatoriai būna gerai apgalvoję scenarijus ir akcentuoja žaidimo dinamikos išlaikymą. Taisyklės yra paremtos pačių organizatorių praktine patirtimi ir tai yra labai gerai, kadangi leidžia iš anksto išvengti įvairių dviprasmiškų situacijų bei gerai išnaudoti teritoriją. Žaidimų teritorijos ir scenarijai rotuojami, kas irgi yra privalumas: po kiek laiko tai tampa pažįstama, bet nenusibosta. Apibendrinant norėtųsi padėkoti už smagius žaidimus, palinkėti sėkmės ir paprašyti daugiau žaidimų arčiau Kauno ;]
Labai ilgas brifingas, atvirai sakant, viskas normaliai, bet dėl labai ilgo brifingo, abejoju ar dar dalyvausiu, nes tos taisyklės jau įaugusios, naujokam reikėtų ankščiau atvykti ir klausytis, o patyrusiems tik priminti, vis diel to 1h 30 min man per ilgai, ir lieka mažai laiko žaidomui, 3h40min žaidimui manau yra skirta mažai laiko, juo lab temsta ankščiau vis, ir jei žaidimas prasideda 12h 30 min tai jau nėra smagi
Puikus scenarijus, leidžiantis labai dinamiškai žaisti. Viskas gerai apgalvota, net ir žemėlapis buvo spalvotai atspausdintas. Super!
Smagus žaidimas, užduotys aiškios ir dinamiškai besikeičiančios pagal situacija kad neužmigtum vietoj. Gulbiniškėse pirmą kartą ir kaip tikroj buvusioj karinėje bazėje spigliuota viela sugebėjo apsiviniot aplink koja :) Būtinai atvažiuosim dar kartą.
Tobulas zaidimas su daug veiksmo taktiku ir geru emociju saunuoliai orgamizatoriai sekmes jiems ir toliau
Labai įdomus scenarijus, puikus monstrų kostiumai ir jų bendravimas su žaidėjai ir aišku labai skani košė :))). Gaila, kad OCULUS buvo gan mažai. Organizatoriai ne veltui stengėsi.
Trumpas LARP zaidimas tai butent tas ko reikia praskaidrinti nuotaika nuo kiek pabodusiu MILSIMU. Zaidimas superinis, daug juoko, galvosukiu ir geru ispudziu. Tikesimes, kad organizatoriai ateity kurs daugiau panasiu zaidimu. Sekmes!
Superinis geimas. Greitas veiksmas, daug questų, geri organizatoriai, COOL. Košė - 10balų. Tikrai viskas laiku ir vietoj - organizatoriams rašau 12 iš 10 galimų - papildomi balai už nuoširdumą ir gerą nuotaiką. PATIKO - lauksime sekančio TOT
Mmb vardu - zaidimas musu pusei pavyko. Dinamiskai, linksmai. Questai idomus. Teritorija liuks tokio tipo zaidimams. Tikimes daugiau tokio tipo vienadieniu larp zaidimu siltuoju metu laiku. na iki idealumo truksta 2 agurku prie koses. Ir mertviakuose vandens pasigedom.
Viskas buvo puikiai apgalvota, kiekviena detalė išgveldenta iki smulkmenų, panelės pirmą kartą atvažiavo į tokio lygio žaidimą ir liko tiek savimi patenkintos, tiek visa jūsų komanda! Puikiai sutikote mus, palikote įspūdį, todėl drąsiai sakome sekantiems žaidimams TAIP TAIP TAIP.
Buvo super 😘 Organizatoriai tikri šaunuoliai. Tikri profesonalai ir išmanantys savo darbą! Vertininimas 100%. Laputės buvo sužavėtas žaidimu 😉 Ačiū
Pasistengta su pasiruošimu žaidimui. Įtemptas žaidimas, visi buvo suinteresuoti daryti viską dėl užduočių įvykdymo. Monstrai gerai įsijautę į žaidimą, bei kulto fanatikai dar geriau pasirodė ;].
Pirmą kartą žaidžiau tot3. Liuks žaidimas. Priminė legendinį STALKER. Net norėtųsi daugiau laiko, kad būtų...
Kadangi esu Larp stiliaus mėgėjas, panašaus stilio žaidimai labai domina, labai džaigiuosi jame sudalyvavęs. Patiko užduotys, ir jų sprendimo būdai. Monstrai superiniai, gal kiek per draugiški šį kartą pasitaikė, mūsų komandai tik į pliusą gavosi :) (Gal per draugiški todėl, kad sugebėjom papirkti tinkamai :) ) Org. grupei už žaidimą didelis pliusas ir AČIŪ, lauksim sekančios dalies ir iki susitikimo Fedia :)
Puikus pasirodymas is orgu su tokiu renginiu. Jis puikiai tinka zmonem norintiems pradeti dalyvauti LARP stiliaus zaidimuose, nei perdaug compleksyvus, nei per daug parpastas scenarius kuris duoda smagumo naujiems ir patyrusiems zaidejam. Toliau taip!
Pirma karta buvau siame poligone... pamates jo dydi ir dalyviu skaiciu galvojau, kad veiksmo pasigesiu, bet... organizatoriai tikrai pasistenge ir veiksmo buvo daugiau nei galejau tiketis. Tikrai pliusas uz si rengini. Ir isvis noriu pagirti MF, nes paskutiniu metu visi renginiai aukstam lygi, idomus, dinamiski. Taip ir toliau.
Nuostabus orgai, geri siužetai ir nuostabi košė. 11/10 lapinų.
Fainas geimas, daug užduočių, įdomus scenarijus - užteko ir veiksmo ir LARP'o. Bazė didelė, bet įdomi - visai būtų įdomu pažaisti ir dvi dienas. Košė - kaip visada - super. Ačiū Jums už gerai praleistą laiką!
Puikus organizatoriai, scenarijus isdirbtas iki galo susirinko visi adekvatus zaidejai, buvo malonu kovoti irjuoktis kartu. Turi skirtingas tematikas visiems skoniams. Skirtingi poligonai leidzia ne tik miske taktikuot bet ir CQB treniruotis. Laukiu kitu zaidimu :)
Patiko scenarijus, užduotys įtraukia į žaidimą, aiškiai išdėstytos taisyklės.
Labai įdomus scenarijus, poligoną žaidimui pritaikė taip kad viską reikėjo galvoti išnaujo.
CRIMINALS: THE SNOWFACE 2020 01 19 ZAPYŠKIS Aciu Organizatoriam uz puiku rengini, scenarijus aiskus ir nevarginantis. Still number one! Su orbitrais problemu buvo, bet viska issiaiskinom.
Ačiū už puiku žaidimą. Taip ir toliau! :)
Buto smagus žaidimas, galėjo būti šiek tiek daugiau žmonių, bet viskas pavyko puikiai. Geras organizuotumas - geri organizatoriai. Net negaliu išskirti kažko konkretaus kas labiausiai patiko, turbūt kaip visada puiki nuotaika ir skani košė. AČIŪ
Turnyras, jo dinamika liuks. Labai patiko žaisti, kai visų žaidėjų ginklų galimybės vienodos. Lauksim sekančio etapo 🙂 + apskritai patinka turimų poligonų įvairovė, kuri suteikia galimybę neapsamanoti tik ties vienu žaidimo stiliumi.
Šaunus turnyras buvo. Tikrai neįprasta patirtis pažaisti tik su shotgun'u ir pistoletu. Gavosi nebloga praktika :) Lauksim ir toliau naujų idėjų iš Mūšio Fronto. Sekmės!!!
Gera ideja su tuo turnyru. Riboti ištekliai, ribotas laikas skatina greitai veikti ir strateguoti. Draugiška bendruomenė. Ačiū 🙂
Vienas iš geriausių mano žaistų žaidimų.
Vienas geriausių žaidimų kuriame teko sudalyvauti labai įdomus scenarijus, žaidimas vyko labai dinamiškai, įdomi mechanika su verbavimų ir graži žaidimo pabaiga 10/10 taip ir toliau.
Scenarijus su larp'u liuks, žaidimo dinamika taip pat, moterys/panelės gražios ir fainos, ko daugiau reikia, kad smagiai praleisti sekmadienį? 😁
Super žaidimas! Kintanti skirtingų team'ų kooperaciją žaidimo eigoje buvo labai įdomus elementas :)