Mūšio frontas

[email protected]

+37069214578

UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje. Pagrindinė įmonės veikla yra atvirų ir privačių šratasvydžio žaidimų organizavimas pavieniams žaidėjams, draugų kompanijoms, bei įmonėms. Visoms žaidėjų grupėms esame paruošę unikalius scenarijus su mokymais ir be jų, kurie kupini nuotykių karine tematika. Organizuodami renginius, keliame sau aukščiausius standartus, visada atsižvelgiame į dalyvių sugebėjimus, bei užsakovų pageidavimus. Būtent šie trys dalykai garantuoja smagų laisvalaikį mūsų mūšiuose!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Criminals: ep of Ricardo hacienda 2021 06 13 Zapyškis

2021-06-13 09:00
Pietų Griškėrija, Ležyro regionas. Pirmieji vaizdai pasitinkantys atvykus į regioną šokiruoja. Skurstantys kaimo žmonės, ginkluota valdžia, kažkur rūmuose užsidarę politikai. Metai iš metų regioną valdantys karteliai taip giliai suleido blogio ir korupcijos šaknis, kad atrodo pats dievas čia visus pamiršo. Gauti dozę, čia tas pats kaip nusipirkti cigarečių kioskelyje. Nedarbo lygiui šalyje pasiekus aukštumas, vyrauja didelė prekių ir paslaugų s...

SEKTOR 13: the awakening

2021-06-25 09:00
<...> Gal galite papasakoti apie įvykius, kurie įvyko praeito birželio pabaigoje Gulbilandijoje? - Mes stengiamės tai pamiršti, bet tai buvo kraupūs laikai... Ammm...kariuomenė iš abiejų pusių mus spaudė ir pastoviai kažko reikalavo, nesupratom ko. Kažkokių reagentų, formulių, megintuvėlių, pavyzdžių. O vėliau Juodasis Kryžius pasakė, kad susprogdins visą regioną, taigi mes pasiemėm viską ką turėjom ir sprukom slėptis, o kai kas visai išvyko iš regiono. - O...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Geri žaidimai, įdomus scenarijai, puikus organizatoriai rekomenduoju.
Buto žiauriai fainas geimas. Tokiam poligone dar ir su transportu :D laba geras scenarijus. Tais pat lab geras dalykas kad vienas iš organizatorių būna kartu mirtvioake ir kuruoja užduotis. Taif nelieka nelaiku norinčių daryt nesamones ir žaidimas rūksta kaip iš pypkės :) super game AČIŪ
Leo
Puiki žaidimo idėja, kuri leido mums įgyvendinti savo "apokaliptinio gyvenimo" svajones, pataškyt infekuotuosius, politikuot su krūva skirtingų frakcijų su skirtingais motyvais ir pasaulėžiūra. Labai daug įspūdžių, apie šį žaidimą prisiminsiu ir pasakosiu kitiems dar ilgai. Didelis ačiū, lauksim sekančio susitikimo sektoriuje.
WOW. PrisiLARP'inom belekiek. Pagyvent bunkeryje 3 dienas girdint nakty riksmus tikrai pakutena nervus gerai. Daug ispudziu, juoko ir atsiminimu. Labai ilgai lauktas zaidimas ir manau tikrai neveltui. Dziugu, kad organizatoriai apsiima ne tik MILsimu, bet ir plecia LARP'o veikla. Aciu uz gera rengini ir lauksim tesinio!
Sector 13, tai baimes, melo, nepasitikejimo kupinas zaidimas. Tai WTF momentu lobynas Vienu zodziu, uz nuostabia atmosfera, dekoju orgams ir visiems zaidejams. Buvo negatyviu niuansu, bet bendrai paemus, buvo gerai, Laukiam sekancio.
Nu aukštas lygis. Sakyciau kad gal ir dar įdomesnis žaidimas negu stalker, bent jau man asmeniskai labiau patiko. Viskas buvo tikrai neblogai sudeliota, žinoma quest’u niekada nebūna perdaug. Bendroj sumoj geimas buvo geras. Ačiū
Puikus organizatorius, dirba labai kokybiškai. Stipriai rekomenduoju dalyvauti visuose Mūšio fronto renginiuose!!!
Ačiū organizatoriui už puikų SEKTOR13 žaidimą. Pagaliau turime ne vieną kokybišką LARP stiliaus renginį. Jei tęsite, būtinai susitiksime. Sėkmės!
Super važiosim dar,aciu organizatoriams,ir visiems zaidejam.
Organizatoriai pas kuriuos visada gera važiuoti. Įdomūs ir atsinaujinantys žaidimo scenarijai, teritorijos puikiai tinkamos tiek lauko, tiek pastatuose artimoms kovoms. O rytinė jūsų kava / arbata visada pramerkia apsimiegojusias akis. Sėkmės ateityje ir iki kitų žaidimų!
Būdamas Laborantas , neturėjau jokios informacijos. Teko apsimesti kontūzytu- praradusiu atmintį.
Smagiai praleistas savaitgalis. Pilnas nuotykiu, bendradarbiavimo bei apgaudinejimo zaidimo metu. Zaidimas, kuriame turi gerai pagalvoti kuo pasitiketi, o kuo ne. Labai smagus LARP stiliaus zaidimas, kuris reikalauja neprarasti budrumo, net nuo bendroje puseje esamo zaidejo. Zaidejimu maitinimas - puiki mintis 48val. renginyje. Buvo ir momentu bei situaciju, kur truko idirbio senarijuje, bet tikimes, jog sekanciame zaidime bus istaisytos klaidos. Laukiam sekanciu renginiu!!
Vienas įdomesnių žaidimų. Labai patiko scenarijus, buvo gan daug veiksmo, tuo pačiu pavalgiau labai skanią košę, lauksiu sekančių žaidimų.
Sunkesnis scenarijus, bet puikiai sukoordinuotas ir buvo labai smagu. Rekomenduoju.
Smagus žaidimas, organizatoriai kaip visada stengiasi padaryti kuo geresni žaidimą, visada lieka gera nuotaika, labai verta dalyvauti jų organizuojamuose žaidimuose 😁
Kaskart vis geriau. Dėkui už nebijojimą daryti inovatyvius žaidimus. Taip ir toliau!
Puikiai dirbantis kolektyvas: atvažiuoji ir JEIGU-yra problema, pas juos yra sprendimas. Paprasta komunikacija su organizatoriais tiek žaidimo metu, tiek off game, dinamiški žaidimai-ateity manau ir toliau tik gerais atsiliepimais apie juso atsšauksiu :)
Maloniai nustebino, puikus organizuotumas, pakankamai idomus scenarijus, kaip savaitgalio žaidimui. Tikrai atvažiuosiu ne kartą.
Laabai smagu, nauji įspūdžiai su app'su bei su tokiu dideliu kiekiu žmonių. Veiksmo buvo visada.
Dalyvavau pirmą kartą, apskritai. Appsas neišdirbtas, netolygus žmonių paskirstymas užimtume, nes ant iPhone neveikė. Bet man tai pagrindas nebuvo. Vibracija per dažna, vibruoja kas 5 sekundes visą žaidimą. Appso idėja tikrai nebloga, patiko, kad zonos keičiasi, galėtų rašyti ir esamą misiją, na ir būtų malonu, kad visi turėtų appsą. Mirties zonoj tikrai puiku stebėti kur kas kokį frontą laiko. Galbūt net mirus galima būtų pasižymėti, kad sužeistas. Ir automatiškai po 5 min jam praneša/suvibruoja, kad viskas. Gan supynė žaidimus, kad pastatuose ir paprastu single fire negalima buvo šaudyt, o pistoletų ne visi turėjo. Žemėlapis pats tikrai geras buvo, turėjai tikrai pasirinkimą kur eiti ar pastatai ar per miškus. Žaidėjai papuolė visi sąžiningi, tai tikrai geras įspūdis kaip pirmam kartui. Apmokymai patiko, kaip atėjusiam pirmą kartą tikrai galima tą info sunaudoti ir ginklą paskolino apmokymams, nes nebuvo draugai atvežę. Skani vakarienė. Dalyvaučiau antrą kartą.
Ačiū už puikią nuotaiką ir įdomu scenarijų. Visada malonu sugrįžti!
Puikiai praleidau laiką, dinamiškas ir įdomus žaidimas. Krūva teigiamų emocijų. Laukiu naujų žaidimų!
Kaip visada smagiai praleistas laikas pas MF. Skani košė, smagus ir puikus scenaijus, labai skani košė :)
Smagu žaidimas kai pas geltonus ŠNIPAS buvau ir vadas prakaitavo ieškodamas , bet dar smagiau kad mūsų pusė laimėjo. Vieta vis tobulėja ir vis daugiau galimybiu . O naujam vadui Mindaugui ( jei suklydau vardą - nepyk) sekmės.
Buvo žiauriai geras game, bufo konkrečios užduotys ir jų tęstinumas, tais pat daug veiksmo ir intrigas. Smagumas buvo ir tame, kad veiksmo buvo pilna visam poligone: tjek miške, tiek poligono centre, tiek pastatuose. Pliusas šimtaprocentinis - daugiau tokių žaidimų prašome.
Visada smagu žaisti jūsų organizuojamus žaidimus. Daug erdvės pasireikšti :). O košė - superinė, man tokia nesigauna. Dominyka, atskleisk recepto paslaptį :)
G&G
Puikus vadas, išlaiko gerą nuotaiką žaidime, net jei kažkas ne taip :) gerai suorganizuotas žaidimas, kaip ir visi kiti. Asmeniškai man jūsų kolektyvas yra maloniausias ir draugiškiausias iš visų, tai yra labai svarbu dirbant su žmonėmis kurių didžioji dalis į airsoftą važiuoja gerai praleisti laiką :) ačiū ir sėkmės
Geras žaidimas. Tikrai užskaitau tagus, buvo geras žaidimo prieskonis.
Susitiksime dar daug kartu ✌️👍😎
Ačiū labai už nuostabu renginį, buvo pilna tiek veiksmo, tiek LARP. Ačiū jums labai!
Ačiū už gerai praleistą laiką ir patirtį LARP žaidmuose. Tikiuosi daugiau tokio tipo renginių ateityje ;^)
Pirmiausia, tai noriu pasveikinti Mūšio frontą su dar vienu nerealiu renginiu kurio mes visi laukėm. Nors dalyvavau kaip monstras, bet geimas buvo tikrai nerealus. Organizatorių pasiruošimas šiam žaidimui ir investicija tikrai atsispindėjo žaidime. Besimėtančios rankų ir kojų dalys pastatuose, taip pat kabantys kūnai be kojų ar be galvų tikrai buvo “freaky” net ir būnant monstru. Žaidimas buvo tikrai manau gerai koordinuotas ir ši kartą organizatoriai tikrai perspjove iki tol vykusius TOT geimus. Už ši zaidima skiriu 11 balu iš dešimties galimu.
Smagus zaidimas! Pasistenget su rekvizitais ir dekoracijomis, gal saudymo ir nebuvo daug, taciau veiksmo tikrai uzteko.
Labai dinamiška diena, geras siužetas-džiugina būtinybė pastatuose būti aktyviems, daug šturmo, puolimo, ginybos... buvo visko! Beabejo ir šiltas organizatorių feedback! Cool! 👌
Patiko tai kad organizatoriai neleidzia praslysti maklaudams. Zaidziau airosofta tik 2 karta ir abu kartus MUSIO FRONTE. Po pirmo cia zaidimo viska susipirkau savo, o po antro cia zaidimo supratau kad nei kiek nesuklydau. Kas megsta sunkumas cia ju manau tikrai netruksta. Organizatoriai tikrai pasistengia kiek su scenarijumi kiek su tuo kad zaidimas vyktu kiek imanoma sklandziau. Saunuoliai.
BRAVO! Smagiausias naktinis žaidimas kuriame esu buves! Tikrai visi lūkesčiai buvo pranokti net kelis kartus! Dėkui labai monstrams, kad ne tik smarkiai prisidėjo prie žaidimo atmosferos, bet ir privertė palakstyti neblogai. Dar kartą didžiulis DĖKUI Mūšio Frontui už tokį puikų renginį, bei kitiems dalyviams! Jeigu dar vyks vėl Zapyškyje toks renginys - tikrai sugrįšiu!
Organizatoriai, kurie niekada nepalieka abejingų. Ačiū už nuostabų savaitgalį ir už tai ką darot, nes be jūsų nebūtų mūsų!
Puikiai atliekantys savo darbą organizatoriai su įdomiu scenarijumi ir dideliu pasiruošimu. Keep it up!
Scenarijus apgalvotas iki mažiausių smulkmenų, darbo įdėta iš širdies, matosi, kad žmonės myli tai, ką daro. Labai patiko, tikrai sugrįšim 👌❤️
geras organizavimas, šaunūs organizatoriai, tiesiog smagiai praleistas laikas