Mūšio frontas

[email protected]

+37069214578

UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje. Pagrindinė įmonės veikla yra atvirų ir privačių šratasvydžio žaidimų organizavimas pavieniams žaidėjams, draugų kompanijoms, bei įmonėms. Visoms žaidėjų grupėms esame paruošę unikalius scenarijus su mokymais ir be jų, kurie kupini nuotykių karine tematika. Organizuodami renginius, keliame sau aukščiausius standartus, visada atsižvelgiame į dalyvių sugebėjimus, bei užsakovų pageidavimus. Būtent šie trys dalykai garantuoja smagų laisvalaikį mūsų mūšiuose!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Point of Domination: the North push 2019 09 22 Zapyškis

2019-09-22 09:00
XXI a. pabaiga. Zapibaras. Čirmėnijos valstybės miestas, kuris nuo XX a. pradžios, dėl atšiaurių klimato sąlygų buvo laikomas mažiausiai trokštamu gyventi visame šiauriniame pusrutulyje. Dėl globalinio atšilimo atšiaurioms žiemoms pasitraukus, šis regionas tapo patrauklus sėsliems naujojo pasaulio gyventojams dėl savo naudingųjų iškasenų. Pirmieji čia atvykę Čirmėnijos gyventojai sparčiai pritaikė naujausias technologijas naftai, medienai ir me...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Puikus organizavimas, įdomūs scenarijai, labai geros aikštelės.
Įdėta daug organizatorių darbo ir draugiškas kolektyvas.. Gaila, kad scenarijus neatitiko nurodyto, bet tai tik vienas minusas prieš begalę pliusų kuriuos pamatys ir kiti apsilankę šių organizatorių žaidimuose
Įtraukiantis scenarijus, puiki aikštelė, draugiški organizatoriai. Pagalvota apie daug smulkmenų!
Gerai suorganizavo, puikiai priziurejo ir aplamai, saunuoliai :) go go go, laukiam sekancio. Bet blem, toje vietoje tik ziema labai sudetinga :D reikia ganetinai gero fizinio pasirengimo, nes tas kalnas yra zudikas :D
Puiki teritorija, geras įtraukiantis scenarijus. Dėkui už žaidimą. Organizuokite Gudienoje dažniau.
Labai įdomi teritorija, galima kova tiek miške, atviroje erdvėje, o ypatingai linksma pastatų kompleksuose (4 aukštų pastate puikus CQB), manau 100 dalyvių puikiai tilptų ir žaidimo kokybė tikrai nesuprastėtų, gerai suorganizuota, įdomus scenarijus, kaip visada 10 balų už košę.
Art
Nuostabūs organizatoriai su humoro "gyslele". Ne tik patys įsijaučia į žaidimą , bet ir labai profesonaliai atlieka savo darbą. Vieni iš įdomiausiu teritorijų kurioje buvs visko. Dėl tokiu organizatoriu airsoftas ir gyvas Lietuvoje. Ačiū! P. S. Dėkui už mokymus. Įgytas didžiulis žiniu bagažas tikrai pravers ateityje. Numeris 5 :)
Profesionalus, kokybiškas žaidimas. Konstruktyvus ir aiškus briefing'as. LABAI SKANI KOŠĖ! :)
Puikus organizavimas, labai įvairiapusiški ir žiauriai įdomūs poligonai. Kolektyvas labai kūrybiškas ir draugiškas, o scenarijai įtraukiantys, nelengvi ir verčia pasukt galvą kaip laimėti. Jei nori įdomiai pasilinksminti - registruokis!
Aiskiai isdestytos zaidimo taisykles, dinamiskas scenarijus, puikus zaidimo koordinavimas.
Labai smagūs scenarijai ir tikrai įdėta daug darbo į bet kokia detalę. Poligonuose yra ir pastatų šturmui ir po miškus palakstyti galima. Organiztoriai labai kreipia dėmesi į žaidimo kokybę. Jei norit sąžiningo ir kokybiško žaidimo tai tikrai jum tai parodys. Būtinai pabandykite pažaisti jų organizuojamame žaidime, nesigailėsit :)
Labai geros teritorijos dinamiškam žaidimui. Atsakingai subalansuotos komandos, aktyvus vadovavimas žaidėjams ir įdomios kompleksinės užduotys. Nereikia saugoti "strategiškai svarbaus krūmo" ar vaikščioti kilometrais iki mirties zonos. Laukiam tolimesnių žaidimų!
Buvo nepriekaištingas žaidimas, bičiuliai! Įtampos, veiksmo, spaudimo, žodžiu 10 balų! Vienintėlis klausimas ar nesvarstėte dėl amunicijos ribojimo pvz.bent pradedant žaidimą? Šiek tiek apsunkintų žaidimą, bet juk tik įdomiau 😁
Sidabriniai sakalai sudalyvavo ir Mūšio fronto organizuojamame žaidime "The Conflict: Threadmil Of Drugs" 2019 08 11 Labai smagus žaidimas, gera trasa, gera kompanija, sažiningi ir malonūs žaidėjai. Tikrai manau kad Sakalai dar sudalyvaus neviename jų organizuojamame žaidime.
Puikūs organizatoriai, siužetai žaidimų aiškūs pateikimas tikslus ir visiems lengvai suprantamas net ir naujokams. Žaidybinė erdvė puikiai tinkanti ir tolimos kovos ir artimos kovos žaidėjams. Pagarba jums ir iki susitikimo
Protokolo nesilaikymas. Visiškai suveltas ir painus žaidimo scenarijus. Kažkoks nemirtingas pasakos personažas ir jo apsauginiai, kurių negalima nušauti, tik gadino žaidimą. Kam jie išvis reikalingi? Pats map'as neblogas, snaiperiui mėgstančiam lindėt brūzginuose. Su silpnesniu automatu tik lapus nuo krūmų skabyti :).O tokį automatą tikrai gausite jei nuomuositės vietoje.
Puikus scenarijus ir organizavimas. Teritorija be galo smagi nors ir maža. Aplamai Gulbiniškių raketinė bazė viena smagiausiu bazių, kuriuose vyksta žaidimas. Taip ir toliau!
Geras organizavimas, įdomus scenarijus (ne org. kaltė, jei naujokai ir nepagauna kas yra NPC ir LARP), gal šiek tiek pritrūko aiškumo ką galima ir ko ne, bet tikiu, kad organizatorius pasitaisys. Įdėta daug darbo į scenarijų ir žaidimo dinamiką: satelitai, neštuvai, bombos, UAZikas, infiltracijos, dūmai - Šaunuoliai! Poligonas labai patiko, nepaisant to, kad nekenčiu miškų :)) Esu tikras, kad nesuskaičiuojamus teritorijos angarus ir bunkerius organizatoriai dar labiau išnaudos sekančiuose žaidimuse!
Labai geri organizatoriai, kuriems scenarijus ir žaidimo kokybė yra pirmoje vietoje. Teritorijos pasirinkimas yra pats tas kam norisi vykti į milsim žaidimus. Breefingai trumpi ir aiškus. Patarimas - imtis pačių griežčiausių priemonių norint indentifikuoti ir bausti nesažingus žaidėjus. Linkių toliau tobulėti ;)