Mūšio frontas

[email protected]

+37069214578

UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje. Pagrindinė įmonės veikla yra atvirų ir privačių šratasvydžio žaidimų organizavimas pavieniams žaidėjams, draugų kompanijoms, bei įmonėms. Visoms žaidėjų grupėms esame paruošę unikalius scenarijus su mokymais ir be jų, kurie kupini nuotykių karine tematika. Organizuodami renginius, keliame sau aukščiausius standartus, visada atsižvelgiame į dalyvių sugebėjimus, bei užsakovų pageidavimus. Būtent šie trys dalykai garantuoja smagų laisvalaikį mūsų mūšiuose!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Battlefield 4: the Unwanted attention 2021 09 19 Zapyškis

2021-09-19 09:00
XXII amžiaus pradžia. Naujoji Elžėrija, Novakijos ir Griškėnijos pasienis, Novakija. Miestas paskelbtas raudonąja zona po masinio naikinimo ginklo panaudojimo. Dėl ginklo panaudojimo Elžerijos teritorijoje dedasi įvairios katastrofinės stichijos: radiacijos laukai, elektromagnetinės iškrovos, biologinė tarša ir žemės drebėjimai. Iki visiško teritorijos išvalymo miestas buvo labai tankiai apgyvendintas - čia veikė prekybos centrai, muziejai, technologijų cent...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Visada smagu žaisti jūsų organizuojamus žaidimus. Daug erdvės pasireikšti :). O košė - superinė, man tokia nesigauna. Dominyka, atskleisk recepto paslaptį :)
G&G
Puikus vadas, išlaiko gerą nuotaiką žaidime, net jei kažkas ne taip :) gerai suorganizuotas žaidimas, kaip ir visi kiti. Asmeniškai man jūsų kolektyvas yra maloniausias ir draugiškiausias iš visų, tai yra labai svarbu dirbant su žmonėmis kurių didžioji dalis į airsoftą važiuoja gerai praleisti laiką :) ačiū ir sėkmės
Geras žaidimas. Tikrai užskaitau tagus, buvo geras žaidimo prieskonis.
Susitiksime dar daug kartu ✌️👍😎
Ačiū labai už nuostabu renginį, buvo pilna tiek veiksmo, tiek LARP. Ačiū jums labai!
Ačiū už gerai praleistą laiką ir patirtį LARP žaidmuose. Tikiuosi daugiau tokio tipo renginių ateityje ;^)
Pirmiausia, tai noriu pasveikinti Mūšio frontą su dar vienu nerealiu renginiu kurio mes visi laukėm. Nors dalyvavau kaip monstras, bet geimas buvo tikrai nerealus. Organizatorių pasiruošimas šiam žaidimui ir investicija tikrai atsispindėjo žaidime. Besimėtančios rankų ir kojų dalys pastatuose, taip pat kabantys kūnai be kojų ar be galvų tikrai buvo “freaky” net ir būnant monstru. Žaidimas buvo tikrai manau gerai koordinuotas ir ši kartą organizatoriai tikrai perspjove iki tol vykusius TOT geimus. Už ši zaidima skiriu 11 balu iš dešimties galimu.
Smagus zaidimas! Pasistenget su rekvizitais ir dekoracijomis, gal saudymo ir nebuvo daug, taciau veiksmo tikrai uzteko.
Labai dinamiška diena, geras siužetas-džiugina būtinybė pastatuose būti aktyviems, daug šturmo, puolimo, ginybos... buvo visko! Beabejo ir šiltas organizatorių feedback! Cool! 👌
Patiko tai kad organizatoriai neleidzia praslysti maklaudams. Zaidziau airosofta tik 2 karta ir abu kartus MUSIO FRONTE. Po pirmo cia zaidimo viska susipirkau savo, o po antro cia zaidimo supratau kad nei kiek nesuklydau. Kas megsta sunkumas cia ju manau tikrai netruksta. Organizatoriai tikrai pasistengia kiek su scenarijumi kiek su tuo kad zaidimas vyktu kiek imanoma sklandziau. Saunuoliai.
BRAVO! Smagiausias naktinis žaidimas kuriame esu buves! Tikrai visi lūkesčiai buvo pranokti net kelis kartus! Dėkui labai monstrams, kad ne tik smarkiai prisidėjo prie žaidimo atmosferos, bet ir privertė palakstyti neblogai. Dar kartą didžiulis DĖKUI Mūšio Frontui už tokį puikų renginį, bei kitiems dalyviams! Jeigu dar vyks vėl Zapyškyje toks renginys - tikrai sugrįšiu!
Organizatoriai, kurie niekada nepalieka abejingų. Ačiū už nuostabų savaitgalį ir už tai ką darot, nes be jūsų nebūtų mūsų!
Puikiai atliekantys savo darbą organizatoriai su įdomiu scenarijumi ir dideliu pasiruošimu. Keep it up!
Scenarijus apgalvotas iki mažiausių smulkmenų, darbo įdėta iš širdies, matosi, kad žmonės myli tai, ką daro. Labai patiko, tikrai sugrįšim 👌❤️
geras organizavimas, šaunūs organizatoriai, tiesiog smagiai praleistas laikas
I had an amazing time! Thank you for making sure I understood everything during the briefing and helping me get used to the Lithuanian rules.
Puikiai sustyguotas renginys, matosi jog buvo įdėta nerealiai daug darbo, planavimo ir laiko jog įgyvendinti Sektor 13 idėją ir atmosferą, viskas tarpusavyje veikė nerealiai. Taisyklės, užduotys ir komandų tikslai buvo logiški ir atitinkantys situaciją. Viskas buvo tiesiog nerealu. Tai buvo mano pirmas kelių dienų žaidimas, ir viskas ką galiu pasakyti yra- WOW. Jei bus sekantis Sektor, garantuotai ten būsiu. 11/10 balų.
Smagiai praleistas laikas! Pirmas tokios ilgos trukmės renginys. Veiklos netrūko, žaidėjai buvo malonus ir įsijaute į savo LARP roles, NPC visi, pradedant nuo turgaus, iki gan dažnai aplankomų morgo darbuotojų puikiai atliko savo roles ir įneše nemažai į žaidimo atmosferą. Kitais metais tikiuosi vėl sudalyvauti :)
buvo begalo smagu ir šilta, nors lietutis ir pristabdė bendrą dinamiką viskas neišsitempė ir nepabodo. Geltonų vadas pradžioj pasirodė labai miglotas personažas, tačiau eigoje nušvito gražiomis spalvomis ir ifnromacijos pateikimu ir bendravimu, pagarba ir ačiū
Smagu matyti, jog Mūšio fronto komanda nuolat tobulėja ir kelia žaidimų kartelę į aukštesnį lygį. Paskutinis žaidimas Domination, naudojant App'są, buvo itin smagus. Technologijų panaudojimas scenarijaus idomumui paaštrinti buvo itin teisingas sprendimas mūsų komandos akimis. Tokiu tempu ir toliau!
Labai patinka, kad naudojamos siuolaikines technologijos ir dar labiau patobulinamas airsoft zaidimas per appsa. Gyvesnis ir greitesnis zaidimas. Uzskaitau, kai galima matyti UV priesus ir pan. Tikiuosi ateityje dar dauges funkciju appse.
Domination apps’o išpildymas be trūkumų. Košė (3porcijos) be trūkumų. Įspūdžiai - be trūkumų. Smagu sugrįžti kiekvieną kartą.
Nerealiai gerai praleistas laikas. Appso idėja puiki, kurkit - tobulinkit jį ir toliau! Užsiregistruokit patreon platformoje, manau realu tokiam projektui surinkti rėmėjų efektyviasniam darbui! Aš tikrai prisidėčiau :)