Mūšio frontas

[email protected]

+37069214578

UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje. Pagrindinė įmonės veikla yra atvirų ir privačių šratasvydžio žaidimų organizavimas pavieniams žaidėjams, draugų kompanijoms, bei įmonėms. Visoms žaidėjų grupėms esame paruošę unikalius scenarijus su mokymais ir be jų, kurie kupini nuotykių karine tematika. Organizuodami renginius, keliame sau aukščiausius standartus, visada atsižvelgiame į dalyvių sugebėjimus, bei užsakovų pageidavimus. Būtent šie trys dalykai garantuoja smagų laisvalaikį mūsų mūšiuose!

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Buvo nepriekaištingas žaidimas, bičiuliai! Įtampos, veiksmo, spaudimo, žodžiu 10 balų! Vienintėlis klausimas ar nesvarstėte dėl amunicijos ribojimo pvz.bent pradedant žaidimą? Šiek tiek apsunkintų žaidimą, bet juk tik įdomiau 😁
Sidabriniai sakalai sudalyvavo ir Mūšio fronto organizuojamame žaidime "The Conflict: Threadmil Of Drugs" 2019 08 11 Labai smagus žaidimas, gera trasa, gera kompanija, sažiningi ir malonūs žaidėjai. Tikrai manau kad Sakalai dar sudalyvaus neviename jų organizuojamame žaidime.
Puikūs organizatoriai, siužetai žaidimų aiškūs pateikimas tikslus ir visiems lengvai suprantamas net ir naujokams. Žaidybinė erdvė puikiai tinkanti ir tolimos kovos ir artimos kovos žaidėjams. Pagarba jums ir iki susitikimo
Protokolo nesilaikymas. Visiškai suveltas ir painus žaidimo scenarijus. Kažkoks nemirtingas pasakos personažas ir jo apsauginiai, kurių negalima nušauti, tik gadino žaidimą. Kam jie išvis reikalingi? Pats map'as neblogas, snaiperiui mėgstančiam lindėt brūzginuose. Su silpnesniu automatu tik lapus nuo krūmų skabyti :).O tokį automatą tikrai gausite jei nuomuositės vietoje.
Puikus scenarijus ir organizavimas. Teritorija be galo smagi nors ir maža. Aplamai Gulbiniškių raketinė bazė viena smagiausiu bazių, kuriuose vyksta žaidimas. Taip ir toliau!
Geras organizavimas, įdomus scenarijus (ne org. kaltė, jei naujokai ir nepagauna kas yra NPC ir LARP), gal šiek tiek pritrūko aiškumo ką galima ir ko ne, bet tikiu, kad organizatorius pasitaisys. Įdėta daug darbo į scenarijų ir žaidimo dinamiką: satelitai, neštuvai, bombos, UAZikas, infiltracijos, dūmai - Šaunuoliai! Poligonas labai patiko, nepaisant to, kad nekenčiu miškų :)) Esu tikras, kad nesuskaičiuojamus teritorijos angarus ir bunkerius organizatoriai dar labiau išnaudos sekančiuose žaidimuse!
Labai geri organizatoriai, kuriems scenarijus ir žaidimo kokybė yra pirmoje vietoje. Teritorijos pasirinkimas yra pats tas kam norisi vykti į milsim žaidimus. Breefingai trumpi ir aiškus. Patarimas - imtis pačių griežčiausių priemonių norint indentifikuoti ir bausti nesažingus žaidėjus. Linkių toliau tobulėti ;)
Scenarijus nieko, šaunu, kad visada yra kažkoks tikslas ir tavimi visada rūpinasi. Pastebėjimas jog nuotraukų galėtų būti daugiau :) Taip pat scenarijaus vedimas neturėtų būti uždelstas nes prarandamas žaidimo laikas.
Ro
Organizatoriai būna gerai apgalvoję scenarijus ir akcentuoja žaidimo dinamikos išlaikymą. Taisyklės yra paremtos pačių organizatorių praktine patirtimi ir tai yra labai gerai, kadangi leidžia iš anksto išvengti įvairių dviprasmiškų situacijų bei gerai išnaudoti teritoriją. Žaidimų teritorijos ir scenarijai rotuojami, kas irgi yra privalumas: po kiek laiko tai tampa pažįstama, bet nenusibosta. Apibendrinant norėtųsi padėkoti už smagius žaidimus, palinkėti sėkmės ir paprašyti daugiau žaidimų arčiau Kauno ;]
Labai ilgas brifingas, atvirai sakant, viskas normaliai, bet dėl labai ilgo brifingo, abejoju ar dar dalyvausiu, nes tos taisyklės jau įaugusios, naujokam reikėtų ankščiau atvykti ir klausytis, o patyrusiems tik priminti, vis diel to 1h 30 min man per ilgai, ir lieka mažai laiko žaidomui, 3h40min žaidimui manau yra skirta mažai laiko, juo lab temsta ankščiau vis, ir jei žaidimas prasideda 12h 30 min tai jau nėra smagi
Puikus scenarijus, leidžiantis labai dinamiškai žaisti. Viskas gerai apgalvota, net ir žemėlapis buvo spalvotai atspausdintas. Super!
Smagus žaidimas, užduotys aiškios ir dinamiškai besikeičiančios pagal situacija kad neužmigtum vietoj. Gulbiniškėse pirmą kartą ir kaip tikroj buvusioj karinėje bazėje spigliuota viela sugebėjo apsiviniot aplink koja :) Būtinai atvažiuosim dar kartą.
Tobulas zaidimas su daug veiksmo taktiku ir geru emociju saunuoliai orgamizatoriai sekmes jiems ir toliau
Labai įdomus scenarijus, puikus monstrų kostiumai ir jų bendravimas su žaidėjai ir aišku labai skani košė :))). Gaila, kad OCULUS buvo gan mažai. Organizatoriai ne veltui stengėsi.
Trumpas LARP zaidimas tai butent tas ko reikia praskaidrinti nuotaika nuo kiek pabodusiu MILSIMU. Zaidimas superinis, daug juoko, galvosukiu ir geru ispudziu. Tikesimes, kad organizatoriai ateity kurs daugiau panasiu zaidimu. Sekmes!
Superinis geimas. Greitas veiksmas, daug questų, geri organizatoriai, COOL. Košė - 10balų. Tikrai viskas laiku ir vietoj - organizatoriams rašau 12 iš 10 galimų - papildomi balai už nuoširdumą ir gerą nuotaiką. PATIKO - lauksime sekančio TOT
Mmb vardu - zaidimas musu pusei pavyko. Dinamiskai, linksmai. Questai idomus. Teritorija liuks tokio tipo zaidimams. Tikimes daugiau tokio tipo vienadieniu larp zaidimu siltuoju metu laiku. na iki idealumo truksta 2 agurku prie koses. Ir mertviakuose vandens pasigedom.
F-I
Viskas buvo puikiai apgalvota, kiekviena detalė išgveldenta iki smulkmenų, panelės pirmą kartą atvažiavo į tokio lygio žaidimą ir liko tiek savimi patenkintos, tiek visa jūsų komanda! Puikiai sutikote mus, palikote įspūdį, todėl drąsiai sakome sekantiems žaidimams TAIP TAIP TAIP.
Buvo super 😘 Organizatoriai tikri šaunuoliai. Tikri profesonalai ir išmanantys savo darbą! Vertininimas 100%. Laputės buvo sužavėtas žaidimu 😉 Ačiū
Pasistengta su pasiruošimu žaidimui. Įtemptas žaidimas, visi buvo suinteresuoti daryti viską dėl užduočių įvykdymo. Monstrai gerai įsijautę į žaidimą, bei kulto fanatikai dar geriau pasirodė ;].
Pirmą kartą žaidžiau tot3. Liuks žaidimas. Priminė legendinį STALKER. Net norėtųsi daugiau laiko, kad būtų...
Kadangi esu Larp stiliaus mėgėjas, panašaus stilio žaidimai labai domina, labai džaigiuosi jame sudalyvavęs. Patiko užduotys, ir jų sprendimo būdai. Monstrai superiniai, gal kiek per draugiški šį kartą pasitaikė, mūsų komandai tik į pliusą gavosi :) (Gal per draugiški todėl, kad sugebėjom papirkti tinkamai :) ) Org. grupei už žaidimą didelis pliusas ir AČIŪ, lauksim sekančios dalies ir iki susitikimo Fedia :)
Puikus pasirodymas is orgu su tokiu renginiu. Jis puikiai tinka zmonem norintiems pradeti dalyvauti LARP stiliaus zaidimuose, nei perdaug compleksyvus, nei per daug parpastas scenarius kuris duoda smagumo naujiems ir patyrusiems zaidejam. Toliau taip!
Pirma karta buvau siame poligone... pamates jo dydi ir dalyviu skaiciu galvojau, kad veiksmo pasigesiu, bet... organizatoriai tikrai pasistenge ir veiksmo buvo daugiau nei galejau tiketis. Tikrai pliusas uz si rengini. Ir isvis noriu pagirti MF, nes paskutiniu metu visi renginiai aukstam lygi, idomus, dinamiski. Taip ir toliau.
Nuostabus orgai, geri siužetai ir nuostabi košė. 11/10 lapinų.
Fainas geimas, daug užduočių, įdomus scenarijus - užteko ir veiksmo ir LARP'o. Bazė didelė, bet įdomi - visai būtų įdomu pažaisti ir dvi dienas. Košė - kaip visada - super. Ačiū Jums už gerai praleistą laiką!
Puikus organizatoriai, scenarijus isdirbtas iki galo susirinko visi adekvatus zaidejai, buvo malonu kovoti irjuoktis kartu. Turi skirtingas tematikas visiems skoniams. Skirtingi poligonai leidzia ne tik miske taktikuot bet ir CQB treniruotis. Laukiu kitu zaidimu :)
Patiko scenarijus, užduotys įtraukia į žaidimą, aiškiai išdėstytos taisyklės.
Labai įdomus scenarijus, poligoną žaidimui pritaikė taip kad viską reikėjo galvoti išnaujo.
CRIMINALS: THE SNOWFACE 2020 01 19 ZAPYŠKIS Aciu Organizatoriam uz puiku rengini, scenarijus aiskus ir nevarginantis. Still number one! Su orbitrais problemu buvo, bet viska issiaiskinom.
Ačiū už puiku žaidimą. Taip ir toliau! :)
Buto smagus žaidimas, galėjo būti šiek tiek daugiau žmonių, bet viskas pavyko puikiai. Geras organizuotumas - geri organizatoriai. Net negaliu išskirti kažko konkretaus kas labiausiai patiko, turbūt kaip visada puiki nuotaika ir skani košė. AČIŪ
Turnyras, jo dinamika liuks. Labai patiko žaisti, kai visų žaidėjų ginklų galimybės vienodos. Lauksim sekančio etapo 🙂 + apskritai patinka turimų poligonų įvairovė, kuri suteikia galimybę neapsamanoti tik ties vienu žaidimo stiliumi.
Šaunus turnyras buvo. Tikrai neįprasta patirtis pažaisti tik su shotgun'u ir pistoletu. Gavosi nebloga praktika :) Lauksim ir toliau naujų idėjų iš Mūšio Fronto. Sekmės!!!
Gera ideja su tuo turnyru. Riboti ištekliai, ribotas laikas skatina greitai veikti ir strateguoti. Draugiška bendruomenė. Ačiū 🙂
Vienas iš geriausių mano žaistų žaidimų.
Vienas geriausių žaidimų kuriame teko sudalyvauti labai įdomus scenarijus, žaidimas vyko labai dinamiškai, įdomi mechanika su verbavimų ir graži žaidimo pabaiga 10/10 taip ir toliau.
Scenarijus su larp'u liuks, žaidimo dinamika taip pat, moterys/panelės gražios ir fainos, ko daugiau reikia, kad smagiai praleisti sekmadienį? 😁
Super žaidimas! Kintanti skirtingų team'ų kooperaciją žaidimo eigoje buvo labai įdomus elementas :)
Labai geras game’as ypač po tokios pertraukos. Įdomus ir pakankamai sunkus scenarijus kai du žmonės žaidžia prieš 30 ir dar užduotį turi. Ateityje daugiau tokiu! Sakyčiau scenariju dar pasunkintu jeigu pradžioje žaidimo reikėtų pereiti bent jau puse map’o kad apskritai gauti šovinių. Na bet betkokiu atveju už šį žaidimą 10balų.
Aciu uz siandienos zaidima, buvo labai geras . Pastebejom tokia labai gera zaidimo detale . Tai kad vadas yra paskirtas is organizatoriu ir zaidimas tada igauna nuosekluma ir prasme . Kai užduotis yra suderintos ir pateiktos tuo metu kai reikia . Tikimes kad tokiu zaidimu bus daugiau. Nes tikrai buvo idomu.
Malonu buvo sužaisti Stirniuose. Priminė pačias pirmas dienas airsofte. Ačiū organizatoriam už puikų žaidimą.
Ačiū už dar vieną smagų ir dinamišką žaidimą, vadui +rep už gerą komunikaciją su skyriais!
F-I
Tiesiai šviesiai - mylim mes Mūšio frontą! Kaip antri namai, viskas jau žinoma, žmonės nuostabūs, viskas sustyguota ir tvarkinga, taisyklės aiškios, maklaudai iškart baudžiami, teritorijos puikios, vienas iš geriausių klubų Lietuvoje!
Labai draugiški, organizuoti bei šmaikštūs organizatoriai, puiki vieta ir superinis scenarijus. KOŠĖ laaabbbaiii skani. Būtinai prisijungsim vėl kai tik bus galimybė.
G&G
Puikus žaidimas ❤️organizatoriai labai gerai atlieka savo darbą, įdomus scenarijus, daug veiksmo žaidime. Lauksime kitų žaidimų
Kaip visada, geras ir kokybiškas žaidimas, organizatoriai stengiasi ne tik įdomų scenarijų sukurti, bet ir tobulina savo poligonus naujovėmis (naujos barikados /pavesinės /užtvaros) Jaučiasi, kad į žaidimų rengimą įdedama daug darbo ir pastangų. Poligonų variacija leidžia pataktitkuoti tiek miške, laukuose, tiek šturmuojant pastatus. Lauksiu sekančių žaidimų. Taip ir toliau! 🤜🤛
Geri žaidimai, įdomus scenarijai, puikus organizatoriai rekomenduoju.
Buto žiauriai fainas geimas. Tokiam poligone dar ir su transportu :D laba geras scenarijus. Tais pat lab geras dalykas kad vienas iš organizatorių būna kartu mirtvioake ir kuruoja užduotis. Taif nelieka nelaiku norinčių daryt nesamones ir žaidimas rūksta kaip iš pypkės :) super game AČIŪ
Leo
Puiki žaidimo idėja, kuri leido mums įgyvendinti savo "apokaliptinio gyvenimo" svajones, pataškyt infekuotuosius, politikuot su krūva skirtingų frakcijų su skirtingais motyvais ir pasaulėžiūra. Labai daug įspūdžių, apie šį žaidimą prisiminsiu ir pasakosiu kitiems dar ilgai. Didelis ačiū, lauksim sekančio susitikimo sektoriuje.
WOW. PrisiLARP'inom belekiek. Pagyvent bunkeryje 3 dienas girdint nakty riksmus tikrai pakutena nervus gerai. Daug ispudziu, juoko ir atsiminimu. Labai ilgai lauktas zaidimas ir manau tikrai neveltui. Dziugu, kad organizatoriai apsiima ne tik MILsimu, bet ir plecia LARP'o veikla. Aciu uz gera rengini ir lauksim tesinio!
Sector 13, tai baimes, melo, nepasitikejimo kupinas zaidimas. Tai WTF momentu lobynas Vienu zodziu, uz nuostabia atmosfera, dekoju orgams ir visiems zaidejams. Buvo negatyviu niuansu, bet bendrai paemus, buvo gerai, Laukiam sekancio.
Nu aukštas lygis. Sakyciau kad gal ir dar įdomesnis žaidimas negu stalker, bent jau man asmeniskai labiau patiko. Viskas buvo tikrai neblogai sudeliota, žinoma quest’u niekada nebūna perdaug. Bendroj sumoj geimas buvo geras. Ačiū
Ačiū organizatoriui už puikų SEKTOR13 žaidimą. Pagaliau turime ne vieną kokybišką LARP stiliaus renginį. Jei tęsite, būtinai susitiksime. Sėkmės!
Super važiosim dar,aciu organizatoriams,ir visiems zaidejam.
Organizatoriai pas kuriuos visada gera važiuoti. Įdomūs ir atsinaujinantys žaidimo scenarijai, teritorijos puikiai tinkamos tiek lauko, tiek pastatuose artimoms kovoms. O rytinė jūsų kava / arbata visada pramerkia apsimiegojusias akis. Sėkmės ateityje ir iki kitų žaidimų!
Būdamas Laborantas , neturėjau jokios informacijos. Teko apsimesti kontūzytu- praradusiu atmintį.
WH
Smagiai praleistas savaitgalis. Pilnas nuotykiu, bendradarbiavimo bei apgaudinejimo zaidimo metu. Zaidimas, kuriame turi gerai pagalvoti kuo pasitiketi, o kuo ne. Labai smagus LARP stiliaus zaidimas, kuris reikalauja neprarasti budrumo, net nuo bendroje puseje esamo zaidejo. Zaidejimu maitinimas - puiki mintis 48val. renginyje. Buvo ir momentu bei situaciju, kur truko idirbio senarijuje, bet tikimes, jog sekanciame zaidime bus istaisytos klaidos. Laukiam sekanciu renginiu!!
Vienas įdomesnių žaidimų. Labai patiko scenarijus, buvo gan daug veiksmo, tuo pačiu pavalgiau labai skanią košę, lauksiu sekančių žaidimų.
Sunkesnis scenarijus, bet puikiai sukoordinuotas ir buvo labai smagu. Rekomenduoju.
Smagus žaidimas, organizatoriai kaip visada stengiasi padaryti kuo geresni žaidimą, visada lieka gera nuotaika, labai verta dalyvauti jų organizuojamuose žaidimuose 😁
Kaskart vis geriau. Dėkui už nebijojimą daryti inovatyvius žaidimus. Taip ir toliau!
Puikiai dirbantis kolektyvas: atvažiuoji ir JEIGU-yra problema, pas juos yra sprendimas. Paprasta komunikacija su organizatoriais tiek žaidimo metu, tiek off game, dinamiški žaidimai-ateity manau ir toliau tik gerais atsiliepimais apie juso atsšauksiu :)
Maloniai nustebino, puikus organizuotumas, pakankamai idomus scenarijus, kaip savaitgalio žaidimui. Tikrai atvažiuosiu ne kartą.
Laabai smagu, nauji įspūdžiai su app'su bei su tokiu dideliu kiekiu žmonių. Veiksmo buvo visada.
Dalyvavau pirmą kartą, apskritai. Appsas neišdirbtas, netolygus žmonių paskirstymas užimtume, nes ant iPhone neveikė. Bet man tai pagrindas nebuvo. Vibracija per dažna, vibruoja kas 5 sekundes visą žaidimą. Appso idėja tikrai nebloga, patiko, kad zonos keičiasi, galėtų rašyti ir esamą misiją, na ir būtų malonu, kad visi turėtų appsą. Mirties zonoj tikrai puiku stebėti kur kas kokį frontą laiko. Galbūt net mirus galima būtų pasižymėti, kad sužeistas. Ir automatiškai po 5 min jam praneša/suvibruoja, kad viskas. Gan supynė žaidimus, kad pastatuose ir paprastu single fire negalima buvo šaudyt, o pistoletų ne visi turėjo. Žemėlapis pats tikrai geras buvo, turėjai tikrai pasirinkimą kur eiti ar pastatai ar per miškus. Žaidėjai papuolė visi sąžiningi, tai tikrai geras įspūdis kaip pirmam kartui. Apmokymai patiko, kaip atėjusiam pirmą kartą tikrai galima tą info sunaudoti ir ginklą paskolino apmokymams, nes nebuvo draugai atvežę. Skani vakarienė. Dalyvaučiau antrą kartą.