Special Airsoft Force LT

[email protected]

+37067499378

Special Airsoft Force LT

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

WarZone Vol.2

2022-09-04 09:00
Informacija žaidėjams. Teritorija nemaža, parkingas bus kiek atokiau nuo registracijos, tad cardio tikrai geras bus. Atsižvelkit į tai, pasirūpinkit atitinkamu kiekiu vandens, bei proteininių batonėlių :). Kiekvienam pagal poreikį rekomenduojame pasiimti priemonių nuo vabzdžių, kadangi vietovė miškinga. Ir iki susitikimo mūšio lauke!   Programa: 9:00 - 10:00 žaidėjų atvykimas, registracija 10:00 - 10:30 bendras instruktažas 10:30 - 17:00 žaidimas 17:00  - žaidimo...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Tiek žaidimas, tiek map'as buvo super duper, kaip ir visi kiti SPECIAL AIRSOFT FORCE LT/BFAM organizuoti renginiai :)
Puikus organizavimas, greitas, aiškus, labai nuotaikingas Vibe’as, ne pirmas kartas pas šiuos organizatoriu, nei kart neteko nusivilt, kiekvienas žaidimas vis geresnis, profesionalesnis, tik į priekį !!! Dar ne kartą sudalyvausim, vertinsim ir padėsim tobulėt !!!
Kupinas gerų emocijų bei maloniai varginantis renginys. Žaidimas sklandus, nuostabiai praleostas laikas
Buvo labai šauniai ,nuoširdžiai stengtasi dėl žaidėjų , prisitaikoma prie dalyvių ( trukmė , mūšio laukas ir .t.t ) . Dar baterija netikėtai išsikrovė , tai organizatoriai momentaliai padėjo nors ir neprivalėjo , net ir tokiu delikačiu klausimu :) didelis dėkui
Maloniai nustebino organizatorių įsitraukimas nuo pradžios iki pabaigos. Visos jūsų pastangos tikrai buvo pastebėtos ir įvertintos. Belieka tik padėkoti už puikų laiką.
Pirmas mano žaidimas, tai nelabai turiu su kuo palyginti. Tačiau visas renginys praejo tikrai gerai. Išvažiavau namo su geriausiom emocijom. Organizatoriai labai padėjo isijausti į žaidimo scenariju. Bei nepaliko naujokų bėdoje. Didelis ačiū jiems už tai. Ir iki kito karto!