BlackFox

[email protected]

+370 608 86485

Benediktas Ambraziejus (LAPINAS) ir Tadas Juodis (JUODIS) žaidimo BLACK HAWK DOWN (BHD) autoriai ir organizatoriai.

 Atvirai ir nuoširdžiai:

Kaip žaidėjai pradėjome kurti (BHD) žaidimo scenarijų, bet kuo giliau lindome į taisykles ir scenarijaus išpildymą, tuo labiau tolome nuo dalyvio rolės. Ir štai - tapome organizatoriais :)

 Planai:

1-2 žaidimai per metus. Pagrindinis dėmesys bus skirtas sukurti išskirtinį scenarijų airsoftą įsimylėjusiems žaidėjams. Tikim, kad tai padeda žaidėjui įsijausti į paskirtą rolę - kuriant įsimintinas akimirkas šratasvydžio bendruomenei.

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Super žaidimas! Viskas išpildyta puikiai! Žaidimas priverčia isijausti i scenariju. Patys organizatoriai prisitaiko prie žaideju, ir reikalui esant, kad būtu idomiau pakeicia scenariju. Užsirasau rengini i metu kalendoriu!
Sveiki. Žaidimas išėjo neblogas. 7 mogų galvos iš 10 Iš pagrindiniu pliusu: orgu lankstumas, ir pastangos nukreipti scenarijų tinkamą linkme. Beje jiems tas puikiai pavyko. Nepaisant nedidelio žaidėju kiekio, turėjome daug kontaktu, bet ir buvo to nervuojančio laukimo akimirkos. (linkėjimai voverėms :D ) Iš minusu: gun tag mechanika – reiktu ja keisti, nes JT KATO karys be karabino, yra nesąmonė, kaip ir mogai beje. Pagrindines kovotoju frakcijos turėtu visada turėti karabinus. IMHO. Mediko taisykle, gal kiek paini, BET ji tikrai prideda anturažo ir įsijautimo. Chirurgas ir seselės – super npc. TRANSPORTAS – jis nuostabus, tiek važiavimo, ir žaidybinio naudojimo, jau senai nemačiau. Labai patiko. Manau kad tikrai grįšiu i Somali, ten liko neužbaigtu reikalu...
Organizatoriai šaunuoliai, matėsi, kad įdėta daug pastangų. Pliusas už kiek neįprasta mediko taisyklę. Taip pat LARP'o naudojimas Milsime labai pagyvino žaidimą, pojūtis buvo panašus kaip Stalkerio žaidime ypač naktinėje dalyje. Naktinės dalies finalas buvo įspūdingas. Sprogimai, riksmai, dūmai ir daug šūvių. Linkiu sekmės darbuose ir tikekimės, kad organizatorių laki fantazija padės padaryti daugiau tokio pobūdžio renginių. P.s maistas buvo nerealus!
Scenarijus 10 balų. Tikrai netrūko veiksmo bei užduočių, tiek individualių, tiek komandinių. Vadai puikiai valdė skyrius ir pakreipdavo žaidimą reikiama linkme, reikalui esant. Civiliai/Chrirurgai - įnešė labai daug vietos miskomunikacijai, žvalgybai, pranašumui įgauti ar jį prarasti. Mogų neapibrėžtumas ir lengvas chaosas leido sukelti nemažai problemų JT KATO frakcijai. JT KATO sistemingas judėjimas, išsidėstymas ir pozicijos užėmimas leido pasijusti, jog Mogai turi reikalų su susižaidžiusia ir struktūrizuota jėga. Tad iš vadų pusės- darbas atliktas labai gerai. Organizatoriai, pasirūpino smulkiausiomis detalėmis. Ps. prireikus, skolino net ekipuotės dalis, pvz. akinius.. Reikia paminėti ir išskirti, jog naktinis mūšis buvo toks kaip ir žadėta: daug šviesų, garso, dūmų ir šaratų. Iki pilno 100 procentų trūko tik tikro sraigtasparnio, ar kolonėlės, kuri imituotų jo garsą. :))
Organizatoriai, kurie įdėjo daug darbo ir širdies, kad kiti gerai praleistų laiką. Įdomiai ir painiai sudėliojo scenarijų, kad nešautum vos pamatęs "priešą", bet kad ir neatsuktum nugaros draugui. Niekuo negali pasitikėti. Pradžioje žaidimo net neįsivaizdavau, kad savo bazėj košės negausiu nes neliko, bet pavalgysiu nuėjęs į priešų stovyklą ir dar išsinešiu brėžinius, dėl kurių ginklais kariavom ne vieną valandą. Ta nežinia ir scenarijaus vingiai padeda įsijausti labai greitai. Skonio priduoda paini kelių pakopų mediko taisyklė, priverčianti branginti ir savo ir komandos draugo gyvybę. Taip parvedžiau beginklį komandos draugą į bazę aplink visą mapsą. O organizatoriai labai nustebino kai lakstė per frakcijas ir ne piktinosi, kad nukrypstama nuo jų kruopščiai sudėlioto scenarijaus valandinio išpildymo, o klausinėjo kaip jaučiasi ir ką galvoja žaidėjai. O dar tas nuostabiai sukurtas chaosas po sraigtasparnio numušimo, kai nežinai kur priešas o kur savas, kai bbs trasuoja pro ausis, akis graužia dūmai o nosis uodžia tik paraką... Keliu nykščius į viršų ir laukiu kito renginio!
7/10, labai gaila, kad sunkiai registravosi zaidejai, nes pastangu buvo ideta. Bendra atmosfera, zaidimo scenarijus, paciu zaideju isijautimas *THUMBS UP*. Chirugine labai pagyvino zaidima, pacio chirurgo isijautimas i role atrode kaip IRL, seseles irgi matesi, kad pirmas ju toks zaidimas, bet nepasimete ir sukure tikros operacines atmosfera + irankiai (dakataras kai kuriais supazindino net...), lempa. Chaosas ir kartais nuoseklumo nebuvimas, kaip tik pagyvino pati zaidima, nes nebezinai ko tiketis. Kas uzkliuvo: Tagai, mano manymu nepavykes eskerimentas (buvo zaideju is komandos kurie labai ilgai negalejo naudotis karabinais, tai jiem krito morale). Is bendro vaizdo buvo idomu nesiotis pakabukus, bet reikia permastyti mechanika, ten gal pvz. kazkiek laiko negali naudotis ginklu, atemus taga, po nustatyto laiko vel grazinamas arba taisyklese aprasyti ju prasme ir kaip veikia, kad zaidejai zinotu ka praranda. Mediko taisykle - siulymas, kad po lipuskes uzklijavimo leisti naudotis bent peiliu ir pistoletu visa kita islaikyti ta pati. Chirugine, o gal kitoj serijoj vos ne visa ligonine, jei iseina iruosti taip, kad ja uzimti butu abiejom pusem salygos panasios, pvz. gal atstumai panasus iki jos. Esme, kad pvz MOGAI irgi norejo pasilinksminti chiruginej ir isbandyti instrumentus, bet neteko... Nestuvu is vis nenaudojo, nes nu toli nesti... Aisq jiems ten dar, kad naudotis ja reikejo iskelt savo veliava, bet vistiek toli... Kaip bebutu, kada reikia tuninti scenariju live zaidime, kad visiem lygios salygus butu, reiketu pakeitimus kurie liecia zaidejus informuoti "ne tiesiogiai", ale larpiniu budu. Cia kalbu apie tokius, kai orgams leidus atsitraukimai su orandzine liemene i miska ir po to grizimas atgal i musi. Kai kuriem is KATO krito morale, nes pagalvojo, kad chebra cheatina... Su kaimieciu isdavyste antra diena, viskas tvarkoj. Ammo karys, ale... Tai... mintis gera, bet isduoti maiseliai silpni... siulau itraukti i "must have" patiem zaidejams, kad pasirupintu ammo maiseliais (galima pvz ir +- aprasyti kokio dydzio turetu buti). Ammo pildymas is ammo carrier'io pasiteisino. Manau, kad ipareigoti zaidejams patiems pasirupinti rekvizitais ar reikalinga iranga zaidimui, jau pries zaidima sukurtu tokia ale... pries deployjinimo atmosfera, kad cia chebra varo i rimta misija... Trumpi +: Bazeje maistas, su galimybe pasisyldyti KATO vadas labai gerai dirbo Geras mokanciu larpinti larpas In general.... nuuuu toks 50/50 gavosi... yra kur tobuleti, bet manau ir tikiuosi, kad is sito gims tolimesnes serijos, jau norisi vel i tokio tipo zaidima... P.S. saito formatavimas galejo viska sumest be pastraipu is naujos eilutes, tai sorry jei sunkiai skaites...
Sveiki, matėsi, kad organizatoriai pasistengė. Deja turėjome tiek dalyvių kiek turėjome. Bet apie viską trumpai ir nuo pradžių: 1. Ilgas breafingas, ok, pakartojot viską kas buvo parašyta žaidimo aprašyme ir įpusėjus susidarė vaizdas jog didelė dalis jau nebeatsimena apie ką buvo kalbėta pradžioje. Siūlyčiau nekartoti to paties teksto, visų taisyklių ir t.t. nes tas kas ruošėsi, tam kartoti nereikia. Manau būtų užtekę pakartoti mediko taisyklę, parodyti kur mertviakas. O toliau jau koalicijos vado nurodymai. 2. Buvo skelbta, kad žaidimas 24h NON STOP, naktį nubalsuota jog reikia stabdyti žaidimą nes tamsu, teritoja daugeliui nežinoma, pavojinga (CHARLIE balsavo prieš :) ) . 2.1. Siūlymas: sekantį kartą organizatoriai iš anksto numato, apžiūri ir pažymi, rajono ribas kuriame vyktų naktinis žaidimas. O dar geriau, kad tai atliktų viena iš dalyvaujančių pusių. Tai būtų kaip įžanga, atvykti į teritoriją anksčiau, atlikti rajono žvalgybą, pažymėti pavojingas vietas. 3. Amunicijos ribojimas + tagai. Mūsų skyriuje vienam kolegai taip ir neteko pasinaudoti "Kuliaku" nes nuo pat žaidimo pradžios negavo tago, ko pasekoje buvo demoralizuotas ir naktį išvyko namo. Gal geriau būtų tik "nulootinus" ir paėmus tagą kurį laiką nesinaudoti ginklu. Dėtuvių ribojimas: ruošiantis užduočiai, kiekvienas syriaus karys privalo turėti min. 4-8 dėtuves + palaidi šoviniai. Su viena dėtuve nepakariausi. Nesakau, kad tų palaidų turėtų būti 5000vnt. bet pvz. max. 8vnt. MidCapai ar RealCapai + 100 vnt. 150vnt. palaidų. Viso šio kiekio turi užtekti skyriaus ar grupės užduočiai, jeigu neužteko, vadinasi netaupė AMMO arba blogai susiplanavo :) 4. JT KATO vado, darbas man patiko. Radijo ryšys 3 kanale buvo užterštas kas sunkino vado komunikaciją su skyriais. Siūlymas: vienas kanalas tik pagrindiniam vadui, orgams ir skyrių ar būrių vadams, kitas kanalas skyriaus viduje. 5. Chirurginė ir jos personalas 1000 laik'u!!! 6. Mažai civilių (puikiai suprantam kodėl) kitą kart tikėkimės bus daugiau. Reziumuojant: man patiko, mano kolegoms patiko. Yra kur tobulėti, bet einat teisingu keliu ;) Daugiau žvalgybos, planavimo, naktinių operacijų ir bus gerai. Ačiū Laukiame sekančio!