Sūduvos Vilkai

[email protected]

863452016

Kova. Šūviai. Taktika. Ištvermė. Drąsa. Greitis. Pergalė? Taip! Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti ir išbandyti atvykę į "Sūduvos vilkai" organizuojamus airsoft renginius. Neabejotinai galime teigti, kad nuolatos tobulėjame savo srityje, atsižvelgiame į kiekvieno dalyvio poreikius ir pasiūlymus. Koja kojon žengiame su savo komanda ir kaskart spaudžiame dešinę tiems, kurie kartu su mumis nori išbandyti naujas užduotis, parodyti jėgas karo lauke. Mes turime tikslą. O tu? Ateik, parodyk, pasilik!!!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

RAID# LAIKINAI ATIDEDAMAS

2020-12-06 10:00
Žaidimas paremtas, komandiniu judėjimu, budrumu, pastatų šturmu ir žvalgybą. Jūsų taktiniai įgūdžiai lems jūsų komandos sėkmę. Reikalingas maksimalus nusiteikimas įgyvendinti visas reikiamas užduotis. Nuo vado įsakymo, žaidimo kryptis ir moralė gali pasikeisti akimirksniu. Tačiau, kas šiai dienai svarbu, kiekvienai pasipriešinimo grupuotei, reikės valdyti kuo didesnę teritoriją. Tad nieko nelauk ir išbandyk save ir įvertink savo įgūdžius žaidime RAID# Laimi Tas - ...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Saunuoliai organuzatoriai! Geri scenarijai, naujos idejos, zaidimai tampa vis idomesni ir tobulesni. Taip ir toliau judekit i prieki! :)
Puikus žaidimų rengiamas ir organizavimas, visada viskas vyksta laiku ir nuosekliai :)
WWI
Viskas vyksta sklandziai taip ir toliau saunuolia
WW2
Puikus scenarijai uzimtumo netruksta kaip ir geros nuotaikos 🙂
Labai puikus organizatorius, visi žaidimai yra įdomūs.
Labai puikus žaidimas įdomu praleisti laika visa diena , visi buvo įdomūs žaidimai😉
WWI
Tai ne šiaip žaidimai. WWI, WW2, CYBORGS.. Tai tikrais faktais paremti įvykiai leidžiantys pajausti tą adrenalino karščio bangą, suprasti kas yra komanda, perprasti tam tikras strategijas, gerbti savo draugą ir priešą.
WWI
Geras zaidimas. Manau tik diena per trumpa buvo..
Zaidimai idomus, veiklos netruksta, problemos greitai issprendziamos
Puikus, aktyvus žaidimas, gera nuotaika ir puiki atmosfera. AŠTRIOS SRIUBOS RECEPTĄ PRIVALOMA ĮRAŠYTI Į GARBĖS LENTĄ!
Puikus, aktyvus žaidimas, labai geri organizatoriai.
Įdomus poligonas, Scenarijus ir užduotys įytaukia ir verčia visada būti veiksme, Draugiški organizatoriau. Tikrai dar gryšim! ;)
Įdomus žemėlapis, gera dinamika, puiki nuotaika, efektyvūs elementai (tankas, bomba). Vieninteliai rekomenduotini dalykai - vadams nenaudoti demokratijos misijoms ir stiprinti komunikaciją tarp vado / komandų / priskirti kanalus būriams Šaunuoliai, būtinai sugrįšim!
Viskas puiku. Nuo pasitikimo iki išlydėjimo. Šiltai priimantis kolektyvas, interaktyvūs žaidimo metu, o atskirų žaidėjų elgesys renginio metu-atskira tema, kaip ir betkuriame kitam renginy. Visas smulkmenas atperka bendra atmosfera! Mielai sudalyvausiu pas Sūduvos vilkus ir kituose renginiuose :)
Labai gera organizacija žaidimu, idomus scenarijai, gera teritorija plius technika ( tankas ). Trumpai tariant nuo pirmu geimu kuriuose dalyvaves, tai dabar tikrai daug patobuleje vyrukai. Tikrai geri geimai, rekomenduoju 👍