Sūduvos Vilkai

[email protected]

863452016

Kova. Šūviai. Taktika. Ištvermė. Drąsa. Greitis. Pergalė? Taip! Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti ir išbandyti atvykę į "Sūduvos vilkai" organizuojamus airsoft renginius. Neabejotinai galime teigti, kad nuolatos tobulėjame savo srityje, atsižvelgiame į kiekvieno dalyvio poreikius ir pasiūlymus. Koja kojon žengiame su savo komanda ir kaskart spaudžiame dešinę tiems, kurie kartu su mumis nori išbandyti naujas užduotis, parodyti jėgas karo lauke. Mes turime tikslą. O tu? Ateik, parodyk, pasilik!!!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

WW1

2021-06-13 10:00
1915 m. vasara. Pirmasis pasaulinis karas (,,WW1'') vyksta metus laiko. Karo lauke kovojama dėl kiekvieno metro į priekį, dėl kiekvienos laisvos pozicijos ar apkaso... Jūsų padalinys paskirtas ginti Trumpalių Šiaurines pozicijas, nors priešiškas padalinys taip pat užiminėja Trumpalių Vakarines pozicijas. Todėl kas minutę didėja įtampa, nes tuoj pasigirs šaižus švilpuko garsas, kuris reiškia atakos pradžią ar naują priešo puolimą... ,,WW1" žaidi...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Puikus, aktyvus žaidimas, labai geri organizatoriai.
Įdomus poligonas, Scenarijus ir užduotys įytaukia ir verčia visada būti veiksme, Draugiški organizatoriau. Tikrai dar gryšim! ;)
Įdomus žemėlapis, gera dinamika, puiki nuotaika, efektyvūs elementai (tankas, bomba). Vieninteliai rekomenduotini dalykai - vadams nenaudoti demokratijos misijoms ir stiprinti komunikaciją tarp vado / komandų / priskirti kanalus būriams Šaunuoliai, būtinai sugrįšim!
Viskas puiku. Nuo pasitikimo iki išlydėjimo. Šiltai priimantis kolektyvas, interaktyvūs žaidimo metu, o atskirų žaidėjų elgesys renginio metu-atskira tema, kaip ir betkuriame kitam renginy. Visas smulkmenas atperka bendra atmosfera! Mielai sudalyvausiu pas Sūduvos vilkus ir kituose renginiuose :)
Labai gera organizacija žaidimu, idomus scenarijai, gera teritorija plius technika ( tankas ). Trumpai tariant nuo pirmu geimu kuriuose dalyvaves, tai dabar tikrai daug patobuleje vyrukai. Tikrai geri geimai, rekomenduoju 👍
Puikūs žmonės, nuoširdūs ir malonūs. Chebra susirinkusi irgi dera prie organizatorių . Ačiū nuo Prime corps komandos, grįšim dar ne kartą!