Sūduvos Vilkai

[email protected]

863452016

Kova. Šūviai. Taktika. Ištvermė. Drąsa. Greitis. Pergalė? Taip! Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti ir išbandyti atvykę į "Sūduvos vilkai" organizuojamus airsoft renginius. Neabejotinai galime teigti, kad nuolatos tobulėjame savo srityje, atsižvelgiame į kiekvieno dalyvio poreikius ir pasiūlymus. Koja kojon žengiame su savo komanda ir kaskart spaudžiame dešinę tiems, kurie kartu su mumis nori išbandyti naujas užduotis, parodyti jėgas karo lauke. Mes turime tikslą. O tu? Ateik, parodyk, pasilik!!!

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Siege of Trumpaliai

2020-07-12 10:00
Neaiški grupuotė pasivadinusi ''MAMUTAS'' puldinėja mažuosius miestelius. Puolimo strategija – žaibiškai įsiveržti, užimti strateginius objektus, čiupti tai, kas vertinga ir atsitraukti į savo slėptuves. Toks užpuolimas miesteliams padaro didelę materialinę žalą.   Dėmesio! Gauta informacija, kad greitu metu bus užpultas Trumpalių miestelis, todėl į jį įvedamas apsaugos būrys ''ARĖJAS'', kuris turi apsaugoti nuo ''MAMUTO'' atakos. Šis aps...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Saunuoliai organuzatoriai! Geri scenarijai, naujos idejos, zaidimai tampa vis idomesni ir tobulesni. Taip ir toliau judekit i prieki! :)
Puikus žaidimų rengiamas ir organizavimas, visada viskas vyksta laiku ir nuosekliai :)
WWI
Viskas vyksta sklandziai taip ir toliau saunuolia
WW2
Puikus scenarijai uzimtumo netruksta kaip ir geros nuotaikos 🙂
Labai puikus organizatorius, visi žaidimai yra įdomūs.
Labai puikus žaidimas įdomu praleisti laika visa diena , visi buvo įdomūs žaidimai😉
WWI
Tai ne šiaip žaidimai. WWI, WW2, CYBORGS.. Tai tikrais faktais paremti įvykiai leidžiantys pajausti tą adrenalino karščio bangą, suprasti kas yra komanda, perprasti tam tikras strategijas, gerbti savo draugą ir priešą.
WWI
Geras zaidimas. Manau tik diena per trumpa buvo..
Zaidimai idomus, veiklos netruksta, problemos greitai issprendziamos
Puikus, aktyvus žaidimas, gera nuotaika ir puiki atmosfera. AŠTRIOS SRIUBOS RECEPTĄ PRIVALOMA ĮRAŠYTI Į GARBĖS LENTĄ!