Dažnai užduodami klausimai

ORGANOZATORIŲ KLAUSIMAI

 


Kaip registruotis į renginį?

LSK registracija

1.Viršuje esančiame meniu paspauskite mygtuką užsiregistruoti ir suveskite savo duomenis ir patvirtinkite el. paštą. Taip susikursite savo kaip žaidėjo anketą. Ją galėsite naudoti ne tik šiam, bet ir ateinantiems, kitų organizatorių renginiams.

2. Renginio puslapyje paspauskite mygtuką "REGISTRACIJA Į RENGINĮ", pasirinkite norimą pusę ir paspauskite užsiregistruoti.

 

Kaip prisijungti prie komandos jei jau turiu ŠRATAS.LT paskyrą?

Jei prie komandos nori prisijungti žaidėjas, jau turintis ŠRATAS.LT anketą, jam reikia:

  1. Prisijungti prie ŠRATAS.LT
  2. Komandų sąraše surasti norimą komandą ir įeiti į jos aprašymą
  3. Komandos aprašyme paspausti mygtuką „Prašyti narystės"
  4. Toliau, komandos administratorius, prisijungęs prie ŠRATAS.LT, komandos profilyje ras naują žaidėją besiprašantį narystės, ir galės patvirtinti arba atmesti narystės prašymą

Kaip pasikeisti šaukinį (NICK, vartotojo vardą)?

  1. Dešiniam viršutiniam kampe spaudžiame ant savo esamo šaukinio (mobiliuose įrenginiuose pirma paspauskite meniu skirtuką)
  2. Atsiradusiame meniu renkamės "Profilis"
  3. Patekus į anketą, spaudžiame "Redaguoti"
  4. Laukelyje "Vartotojo vardas" keičiame vardą į norimą
  5. Spaudžiame mygtuką "Atnaujinti"

Kaip užsiregistruoti Organizatoriui?

Jei organizuojate legalius šratasvydžio renginius, parašykite mums [email protected] ir suteiksime Organizatoriaus prieigą.


Ką reiškia R,V,L raidės prie žaidėjo slapyvardžio?

Žaidėjų statusai pagal aktyvumą

 

Rezervas/Rekrūtas statusas suteikiamas kai žaidėjas per paskutinius 12 mėnesių dalyvavo 1 arba mažiau renginių. Rekomenduojama tokiam žaidėjui skirti daugiau dėmėsio, patikrinti kaip jis moka taisykles, kaip laikosi saugumo reikalavimų.
Organizatoriams rekomenduojama briefingo metu iškviesti tokius žaidėjus į rikiuotės priekį, ir atlikti taisyklių patikrinimą. 

Veteranas, žaidėjas, kuris per paskutinius 12 mėnesių, dalyvavo 24 arba daugiau žaidimų.
Jei Veteranas neturi įspėjamų ar neigiamų įvertinimų, tikėtina, kad jis gerai žino ir laikosi taisyklių. Tokiam žaidėjui galima taikyti supaprastintas registracijos sąlygas.

Legenda - žaidėjas, kuris aktyviai dalyvauja šratasvydžio veikloje daugiau nei 5 metus, ir yra kažkuo pasižymėjęs, nusipelnęs bendruomenei.

Vertinimas: žaidėjų, komandų, organizatorių

Žaidėjai gali vertinti kitus žaidėjus, komandas, organizatorius. Galima įvertinti tik tuo atveju, jei dalyvavote tame pačiame žaidime. Organizatoriai gali vertinti jų žaidime dalyvavusius žaidėjus ir komandas. Žaidėjų ir organizatorių vertinimai atskiriami. 

Vertinti galima 

Teigiamas įvertinimas, už nuopelnus žaidimo metu. Rekomenduojame teigiamus įvertinimus skirti tik ypatingai pasižymėjusiems žaidėjams (gerai atlikusiems vado vaidmenį, padėjusiems naujokams, atsidavusiai atlikus sudėtingą užduotį).

Įspėjimas, nedideli, netyčiniai nusižengimai taisyklėms (mediko taisyklės nesupratimas, ginklo greičio limitų netyčinis nesilaikymas, įtarimas kad žaidėjas nepripažįsta pataikimų).  

 

Neigiamas įvertinimas turėtų būti skiriamas už grubius nusižengimus (akivaizdžiu pataikymų nepripažinimu, piktybišku ginklo limitų nesilaikymų, piktybišku arba pasikartojančiu taisyklių nesilaikymu).

 


Ar gali keli asmenys/vartotojai tvarkyti, koreguoti organizatoriaus informaciją ir renginius?

Taip, Organizatoriaus moderatoriais gali būti daugiau nei vienas asmuo. Šiuo metu Organizatoriaus moderatorius paskirti arba atšaukti gali tik sistemos administratoriais, todėl atsiųskite mums nuorodas į Šratas.lt profilius tų asmenų kuriuos norite pridėti prie Jūsų organizatoriaus moderatorių.


Ar žaidimo informacija gali būti kopijuojama, kad vieno žaidimo pagrindu būtų galima sukurti naują žaidimą? Ta prasme automatiškai užpildyti visus renginio laukelius, jau sukurto renginio pavyzdžiu?

Taip, renginius galima kopijuoti, tokiu būdu sukuriant naują renginį, anksčiau sukurto renginio pavyzdžiu: